Наприклад, 

Досьє Лорда Ель-Мелоя ІІ

УВАГА! Прошу Вас звернути увагу на це повідомлення!

Як ви зараз можете підтримати нашу країну та наших військових!
Корисні посилання, які допоможуть вам:
ДОПОМАГАЄМО УКРАЇНСЬКІЙ АРМІЇ: ЦЕДЕМ ЗІБРАВ КОРИСНІ ТА НАДІЙНІ ПОСИЛАННЯ
Телеграм канали:
Канал Сергія Стерненка
Канал SPRAVDI - Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки
ОПЕРАТИВНІ НОВИНИ
Благодійні фонди:
ФОНД ПОВЕРНИСЬ ЖИВИМ
ФОНД СЕРГІЯ ПРИТУЛИ
Ютуб канали:
Військове телебачення України
Якщо маєте ще посилання, яким дійсно можна довіритися - пишіть в чаті сайту!

Твій сайт AniTube

Маг на повну ставку (1 сезон)

Переглянути трейлер

Рік виходу аніме: 2016
Жанр: Бойовик, Фентезі, Школа
Серій: 12 з 12 (18 хв.)
Переклад: Тенно з тонкором
Ролі озвучували: Anatas, Edmon, KatiNo, RayDimon, Shaarkii

Дивитися Маг на повну ставку (1 сезон) онлайн

Відчужений старшокласник Мо Фан опинився у всесвіті, схожому, але відмінному від його власного: це місце, де магія заміщає науку. Найздібніших студентів тут навчають опановувати чудеса заклинань, щоби відбиватися від монстрів, які чатують у лісах навколо міста.

Як і в попередньому житті, Мо Фан залишається сином бідного робітника та старшим зведеним братом сестри-інваліда. Він мріє вступити до магічної школи, щоби стати магом — це найшанованіша та найприбутковіша професія у цьому світі — і сповна відплатити батькові за його важку працю.

Мо Фана приймають до відомого магічного закладу. Проте через чутки про його бідність і брак магічних здібностей у школі він посміховисько. А втім, Мо Фан може використовувати не те що могутню стихію вогню, а ще й рідкісну блискавку! Озброєний двома елементами, з якими небезпечними пригодами зіткнеться наш маг?
Приємного перегляду
Інформаційне повідомлення
Якщо ви бажаєте взяти субтитри на озвучення, зверніться спершу до перекладача або напишіть коментар під потрібним вам аніме.
Осінь 2016 / InariDuB
2 роки і 9 місяців тому
Маг на повну ставку (1 сезон)
Маг на повну ставку (1 сезон)
D+S
Рік випуску аніме: 2016
Серій: 12 з 12 (18 хв.)
Відчужений старшокласник Мо Фан опинився у всесвіті, схожому, але відмінному від його власного: це місце, де магія заміщає науку. Найздібніших студентів тут навчають опановувати...
Маг на повну ставку (2 сезон)
Маг на повну ставку (2 сезон)
D+S
Рік випуску аніме: 2017
Серій: 12 з 12 (18 хв.)
Після блискавичної перемоги Мо Фан відправляється до Священного Джерела. Там він має вдосконалити свої навички та підготуватись до нових загроз. Яких не доводиться довго чекати —...
Донатик маленьким не буває
7.9/10 (171)
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
Вероніка Фурса Анімешник
Дата: 3 листопада 2025 14:26
  • 0
  • Задумка дуже цікава, переглянула сезон, і то на прискоренні, тільки щоб дізнатися задумку та чим закінчиться. Багато білих плям, майже нічого не пояснюється, бої нудні, немає динаміки, персонажі також не пропрацьовані. А ось за озвучку дякую)
  • MVG Анімешник
    Дата: 29 серпня 2025 22:09
  • 1
  • Чимсь нагадало "Пощади мене, величний лорде" (чи якась така назва 😅 Після мільйона однотипних ісекаїв це стареньке аніме прям свіже 😃
  • Micseir Отаку
    Дата: 3 травня 2025 01:42
  • 0
  • всеж таки японська звучить набагато краще ніж китайська

    --------------------
  • Not Otaky Отаку
    Дата: 22 жовтня 2024 18:26
  • 0
  • Ох вже ці заможні та могутні, хлібом не корми їх, дай лише інтриги покрутити проти якогось непримітного бомжа-ноунейма...

    --------------------
  • StMarsh Анімешник
    Дата: 20 липня 2024 00:05
  • 0
  • Не те щоб найкраще з того, що бачив, але загалом цікаво. Простий і можна сказати "класичний" сюжет. Герой сам по собі має унікальні "речі", тому майже своїми силами досягає, того що досяг. При цьому звісно ніхто не має знати правду, до певного моменту(привіт "Solo Leveling"). Не дуже багато подій і бійок, напевно тому, що серії десь по 15 хвилин. При цьому і персонажі не сильно розкриваються. Загалом непогано.

    Дякую за озвучку!

    П.С. Мене одного вкурвив той момент, що він має таємничий кулон, який має приховувати від решти? Але при цьому він носить його поверх футболки(навіть коли ховає, то в наступному кадрі він знову на місці), але ніхто його не помічає :)
  • AriDos Анімешник
    Дата: 26 червня 2024 00:30
  • 0
  • Аніме, яке потрібно дивитися на повному релаксі. Така собі мальовка, нічим не примітний сюжет, посередні персонажі, але щось в анімешці є, на разочок. Тим паче там цілих 6 сезонів, тому, на фоні врубити саме воно, інколи відволікаючись на цікаві моменти.
  • LobsterStepan Анімешник
    Дата: 13 червня 2024 23:08
  • 1
  • Ох і анімеха, я навіть не знаю за що тут можна похвалити, адже тут погано майже все.
    Як я зрозумів це екранізація маньхви, на яку частенько скаржаться через її тягучий сюжет. Мабуть автори хотіли зробити сюжет швидшим і динамічним тому і пропускали купу всього непотрібного. Але реалізували вони це дуже погано, сюжет швидкий як понос, взагалі не встигаю зрозуміти що відбувається.
    Пояснень нуль, хто такий гг, про які стрибки в часі він говорив, який лор у всесвіту, яка система рангів, яка ієрархія, як працюють клани і купа подібних питань на які не дали відповідей.
    Те ж саме і з персонажами, через швидкість та обрубаність сюжету персонажів не розкривають, а з деякими навіть не знайомлять, просто кажуть осьо є дівчина, вона важлива.
    Про всесвіт взагалі нічого не відомо, та і якимось цікавим лором з неочікуваними поворотами навіть і не пахне.
    Намагалися трохи в гумор, але це повний крінж, поєднання скубіду з японськими аніме, звуки клішовані, кривляння та рухи персонажів то жах божий, ще й це все вставляють в самий не потрібний момент.
    Анімація персонажів теж жахлива, рухи незграбні, купа дивних позицій камери, проїзди камери, особлива крінжа починається коли в статичній позиції камери персонажі рухаються, наче хтось в фотошопі картинку рухає мишкою.
    Звуки та озвучка теж біда, частенько нуль емоцій, китайська ще й швидка тому з інтонацією теж проблеми. Дякувати богу, що дивився українською.

    Тут відчувається брак досвіду, та скоріше за все присутня певна корупція, бо я не знаю як можна так зпаплюжити тайтл якщо тільки на ньому не відмивати гроші.
    Впеанений якби не китайці робили екранізацію то вийшло б набагато краще.



  • deatuan Анімешник
    Дата: 1 березня 2024 21:06
  • 0
  • Ну я не зміг, дві серії мій максимум, не те що аніме ну сильно погано, бачив і гірші сюжети, але нудно, хочеться пропустить лишнє, а от озвучування подобається, піду передивлюсь з ними "ТІЛЬКИ Я ВІЗЬМУ НОВИЙ РІВЕНЬ".
  • Хомячок Анімешник
    Дата: 17 лютого 2024 14:35
  • 0
  • Версія без води:Аніме погане, не дивіться

    Версія з водою:Я дивився багато подібного, багато з поганою мальовкою, але це просто капець. Я інакше вимовитися не можу, це нереально погано, аніме немає нічого, от серйозно хто це дивиться на повному серйозі? Це жах, а не тайл, є набагато крутіші альтернативи, навіть в такому жанрі з такою концепцією. Якщо ви побачили гарний банер, такі го подивлюся(Я клюнув), не дивіться! Якщо ви фанат поганої Китайської анімації, з поганим заднім дубляжем з поганим всім, дивіться, це просто для вас, але якщо вже на те пішло, вам треба щось китайське "Аватар Короля" - найкраща китайська анімація, яку я дивився(Але це зовсім інші жанри, майте на увазі). А якщо хочете аніме де головний герой неймовірно сильний і т.п, і т.д "Невизнаний Короля Демонів" - кращий аналог з іншим сюжетом, але концепція одна. 
  • JopaNeBruta Анімешник
    Дата: 8 січня 2024 04:17
  • 0
  • Цитата: juraua
    Цитата: JopaNeBruta
    Боже, який жах, навiть деякi хентаї краще реалiзованi й мають менш дурний сюжет
    Аніме непогане тут швидше на смак кому подобається магія і гг скриває свою силу то зайде.
    Абсолютно не погоджуюсь з тим що проблема в смаку - кожен момент анiме об'єктивно жахливий. У китая вийшла люта трешатина, яка намагається косити пiд щось серйозне, що вийглядає вбого. Бiльше нiж 2/10 в життi би не поставив.