Наприклад, 

Дух в оболонці

УВАГА! Прошу Вас звернути увагу на це повідомлення!

Як ви зараз можете підтримати нашу країну та наших військових!
Корисні посилання, які допоможуть вам:
ДОПОМАГАЄМО УКРАЇНСЬКІЙ АРМІЇ: ЦЕДЕМ ЗІБРАВ КОРИСНІ ТА НАДІЙНІ ПОСИЛАННЯ
Телеграм канали:
Канал Сергія Стерненка
Канал SPRAVDI - Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки
ОПЕРАТИВНІ НОВИНИ
Благодійні фонди:
ФОНД ПОВЕРНИСЬ ЖИВИМ
ФОНД СЕРГІЯ ПРИТУЛИ
Ютуб канали:
Військове телебачення України
Якщо маєте ще посилання, яким дійсно можна довіритися - пишіть в чаті сайту!

Твій сайт AniTube

Безсоння після школи

Переглянути трейлер

Рік виходу аніме: 2023
Жанр: Буденність, Школа
Режисер: Юукі Ікеда
Серій: 13 з 13 (24 хв.)
Перекладали:
ЕйджShermahn
Ролі озвучували:
Робота Голосом: Lil_CheЕйдж
InariDub
:
MaxxLight KitsuyaSmile2you

Дивитися Безсоння після школи онлайн

Накамі - старанний, але примхливий і асоціальний старшокласник, який діє на нерви одноліткам. Однак така його поведінка викликана розладами сну та періодичним безсонням. Під час підготовки до шкільного фестивалю його відправляють збирати картонні коробки у моторошну обсерваторію вже неіснуючого астрономічного гуртка. Йому здається, що це ізольоване місце - ідеальний притулок для сну. Але, нишпорячи там, він натрапляє на свою однокласницю Маґарі Ісакі, яка спить у перекинутій шафці...
Приємного перегляду
Інформаційне повідомлення
Якщо ви бажаєте взяти субтитри на озвучення, зверніться спершу до перекладача або напишіть коментар під потрібним вам аніме.
Весна 2023 / Робота Голосом / InariDuB
2 роки і 11 місяців тому
Безсоння після школи
Безсоння після школи
D+S
Рік випуску аніме: 2023
Серій: 13 з 13 (24 хв.)
Накамі - старанний, але примхливий і асоціальний старшокласник, який діє на нерви одноліткам. Однак така його поведінка викликана розладами сну та періодичним безсонням. Під час...
Донатик маленьким не буває
9.6/10 (323)
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
V. G. Анімешник
Дата: 11 травня 2026 20:53
  • 0
  • 2а серія на плеєр Мун, без звуку
  • Kornesov Отаку
    Дата: 15 квітня 2026 13:12
  • 1
  • АГОВ АДМІНИ ВИ БЕЗСОВІСНІ. ТАКА ЧУДОВА РОМАНТИКА І НЕ МАЄ ТЕГУ РОМАНТИКИ?! Падаю ніц перед людьми які дозволили побачити цей шедевр на українській. Доперегляду в обов`язковому порядку! 
  • Данбор Анімешник
    Дата: 28 лютого 2026 11:40
  • 0
  • Чудова, тепла і романтична історія
  • Crazy Gamer Анімешник
    Дата: 4 грудня 2025 01:18
  • 2
  • почитав коментарі, трішки "орнув"....
    ніт.. аніме чудове.. але чомусь більшість каже про плаксивого ЧГГ.. тіпо він ніякий... людоньки, дитина з травмою, і просто має важкий характер.. плакала вона в цьому тайтлі 2 рази. 
    Навіть вчителька йому сказала, що з його "буркотливим" стилем життя можна багато що зробити. Тут шикарно прописані що ЖГГ, що ЧГГ. Зближення без фейспалмів, без затягнутості, і без оцих тупих (звичних для японців) ситуацій.. коли один герой тупить, а інший не може (словами через рот) донести свою думку.
    все плавно, лампово розвивається. Аніме на 200% відповідає назві.. мирно-сонно-розслаблююче.
    Хто просто хоче подивитись щось, що не буде заставляти кипіти мізки чи шкалити емоції - вам сюди!

    10/10 безсонних ночей даному аніме!!))
  • Noritur Отаку
    Дата: 11 жовтня 2025 20:08
  • 1
  • Клас. Зараз більшість ром.аніме кидається в крайності. Не часто бачу аніме в якому нормальна спокійна історія. Така собі золота середина між "помер від крінжі" і "не можу стримати сліз". Мабуть комусь саме це і не сподобається, що нема яскравих емоцій. Це як спокійний лоу-фай який ти слухаєш коли просто хочеш розслабитись

    Окремо мене зацепила мальовка. Дуже красиво
  • Psyhoza Отаку
    Дата: 3 жовтня 2025 17:46
  • 1
  • Ось наче і свіжа та адекватна історія без зайвої драми і (майже) без крінжі, але не чіпляє. Емоційний зрив ЧГГ як не думав, а все дно виглядав неадекватно. Зате сподобалася інтровертка Шіромару. Проте, можете вважати мене лукістом, мені не сподобався дизайн/вигляд персонажів. 

    --------------------
  • Not Otaky Отаку
    Дата: 23 вересня 2025 17:54
  • 1
  • Якби він раніше дістав з шухляди ту дзеркалку, що лежала собі без діла, то давно вже мав би дівчину (а може й декілька), і цієї прекрасної романтичної історії не сталося б. З цього мораль: панове, діставайте апарат лише в ситуації, коли знайшли споріднену душу!

    --------------------
  • Whitefox2323 Анімешник
    Дата: 6 травня 2025 23:15
  • 0
  • Спеціально обирав щось максимально легеньке після Експерименту Лейн і це воно ))
    Як більшість коментаторів і пишуть - спокійна, тепла лампова романтика.
  • Aitem Анімешник
    Дата: 9 березня 2025 04:13
  • 1
  • Не авторитетно клянуся своїм нутром. Це найкраще аніме 12-серійник, найкраща романтика та ще й головний герой літтералі я.
  • ExCommissar Анімешник
    Дата: 2 березня 2025 06:19
  • 0
  • Цитата: ExCommissar
    Мені 23 і я не вилекий фанат романтики, але цей тайтл виключення. Справжній скарб, особливо у такі часи, неймовірно красива та приємна на око картинка у поєднанні з цікавими, і прописаними персонажами. Ця позитивна атмосфера заспокоює та, деколи, викликає посмішку. Чудовий сюжет жодних шаблонів, надзвичайно сподобалося і рекомендую усім.
    Ps.
    Можна давитися самому або із дівчиною, ефект атмосфери позитивно впливає на дівчат, преревірено на практиці ee. Переглядаю вже третій раз, враження не змінилися, все така ж приємна історія. Особлива подяка перекладачам та акторам озвучення за проведення титанічноїроботи, дякую. 
    Знову тут, все ще кайфую  ee