AniTube » Аніме » Буденність » Адачі та Шімамура / Adachi to Shimamura

Адачі та Шімамура

Переглянути трейлер

Оригінальна назва: Adachi to Shimamura
Рік випуску аніме: 2020
Жанр: Буденність, Романтика, Шьоджьо-аї, Школа
Режисер: Сатоші Кувабара
Студія: Tezuka Productions
Серій: 12 з 12 (24 хв.)
Переклад: Току, Мінарі, Червона Дзюбка
Ролі озвучували: Uta, Альона Білоусова, Ayla, Rainy984

Дивитися Адачі та Шімамура онлайн

З Адачі я зустрілась випадково у школі на другому поверсі, коли прогулювала уроки. Ми не нав’язувались у подруги одна одній, лиш грали разом пінг-понг. Це була саме та потрібна для мене відстань, адже стосунки... це лиш клопоти. Поява Адачі у моєму житті була дивною. Спершу, вона нагадувала кота, що зовсім не зважає на людей, але потім усе більше прив’язується до них. Цікаво, чи зможу я стати ближчою з Адачі? Думаю, наші стосунки змінились після однієї пропозиції. Я запитала Адачі, щоб вона обрала: "Ходімо сьогодні на уроки" чи "Ходімо додому разом".
Приємного перегляду
Осінь 2020 Amanogawa
2 тижні і 6 днів тому
1.1К
sashko san
ПЛЕЄР
ПОПЕРЕДНЯ
НАСТУПНА
7.2/10 (20)

СХОЖЕ АНІМЕ

Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
TrIgeR_256 Кавайний меценат
Дата: 6 січня 2021 00:37
Дякую за переклад та озвучення, милий серіал, хоча доволі однобокий, занадто сконцентрований на головних героїнях, думаю, навіть в ніппонських школах учень розмовляє хоч з кимось ще. Хоча це і є головною темою проекту - недостатність комунікації між різними дітьми, очевидно, що в системі може статися збій і знайдуться учні, яким простіше пропустити школу взагалі, ніж увійти в колектив. Одна з основних подій, а саме перетасовка учнів між класами на початку навчального року в цьому випадку призводить до повторного відчуження однієї з героїнь,  а також демонструє поверхневість нових стосунків, адже друга дівчина відразу відчуває різницю у спілкуванні з новими "подругами". Очевидно, що над стосунками треба працювати, проте також не варто забувати залишатися самим собою при цьому, бо через деякий час маска постійної доброзичливості може перетворити на сутність і поглинути особистість, такий висновок не тільки в цьому, а й у вигляді натяку зустрічається кількох інших "шкільних" проектах.
Слід відзначити роботу команди локалізації, дівочі голоси й справді дуже природні ц вдало підібрані, дякую за роботу :)
 • Karas70 Анімешник
  Дата: 10 листопада 2020 23:56
  Справді гарно намальоване аніме. І гарні жіночі голоси. Дякую за роботу над ним.
  П.С. Чоловічий голос сильно відрізняється від жіночих, він глухий, а у дівчат наче ехо. Це може бути різниця у мікрофонах. Якщо ж ні, то спробуйте покращити трішки звук, щоб краще сприймалося.
 • Misterio Анімешник
  Дата: 9 листопада 2020 15:24
  Гарне і миле аніме яке гарно намальоване. Сюжет затягує своїми цікавими персонажами і загадковою дівчинкою в скафандрі. Внутрішні монологи доволі цікаві та гарно розкривають персонажів. Дуже сильно нагадує інше аі з дівчатками "Коли прийде час, я стану тобою" (хотілось і його побачити українською hn ).
  P.S. Вперше дивлюсь роботу від Amanogawa і мені вона сильно сподобалась. Гарні голоси, інтонації підходять характерам героїв. Оформлення і переклад також на висоті (хоч декілька разів помічав невідповідності побаченого і почутого)

 • bills_spirit Редактор
  Дата: 26 жовтня 2020 20:11
  То мабуть через те, що сайт, з якого береться автоматично інформація по релізу більше не висвітлює такі жанри, тож якщо вручну не додали, то просто не знали, що треба.
 • Otaku Кавайний меценат
  Дата: 26 жовтня 2020 18:21
  Misterio,
  Ви мене випередили, я ото все вагався писати таке в коментарях чи ні. Респект вам.
 • Misterio Анімешник
  Дата: 26 жовтня 2020 13:21
  На картинці дві дівчинки. В жанрах  - романтика. В описі також дві дівчинки. І ось на другій хвилині першої серії переконливе підтвердження того, що це все таки аі, яке хотіли від мене приховати)))
  Думаю варто добавити в жанри Шьоджьо-аї.