Наприклад, 

Берсерк (ТБ-2)

УВАГА! Прошу Вас звернути увагу на це повідомлення!

Як ви зараз можете підтримати нашу країну та наших військових!
Корисні посилання, які допоможуть вам:
ДОПОМАГАЄМО УКРАЇНСЬКІЙ АРМІЇ: ЦЕДЕМ ЗІБРАВ КОРИСНІ ТА НАДІЙНІ ПОСИЛАННЯ
Телеграм канали:
Канал Сергія Притули
Канал Сергія Стерненка
Канал SPRAVDI - Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки
ОПЕРАТИВНІ НОВИНИ
Ютуб канали:
Військове телебачення України
Якщо маєте ще посилання, яким дійсно можна довіритися - пишіть в чаті сайту!

Твій сайт AniTube

Сага про Вінланд

Переглянути трейлер

Рік виходу аніме: 2019
Жанр: Бойовик, Драма, Історія, Пригоди, Сейнен
Режисер: Шюхей Ябута
Студія: WIT Studio
Серій: 24 з 24 (24 хв.)
Перекладали:
Akoman UAPixSurgeonLiltingLingo
Ролі озвучували:
GweanMaslinka: GweanMaslinka
THE VOP
:
ProrokYudgiSA10Дивудав

FanVoxUA
:
SurgeonCruptFreevingShimanBaRMaNEternal RageIdzanami

LiltingLingo:
LiltingLingo

Дивитися Сага про Вінланд онлайн

Протягом тисячі років вікінги буйствували в північних водах і заслужили собі звання жорстокої й войовничої раси. Торфін – син одного з найвеличніших воїнів серед вікінгів. Після героїчної смерті батька парубок постійно вдосконалював свої навички, щоб здійснити помсту. Він став на шлях воїна, прагне чесного поєдинку з убивцею свого батька і виконує для ворога найскладніші завдання, отримуючи як винагороду право на поєдинок. Але він ще не знає, що чекає його на шляху.
Приємного перегляду
Інформаційне повідомлення
Якщо ви бажаєте взяти субтитри на озвучення, зверніться спершу до перекладача або напишіть коментар під потрібним вам аніме.
Літо 2019 / GweanMaslinka / THE VOP / FanVoxUA / LiltingLingo
3 місяці і 2 тижні тому
154K
9.5/10 (662)
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
Argel-Tal Анімешник
Дата: 28 травня 2024 23:17
 • 0
 • Mikos,
  Дай визначення "реалістичне" лол. Бо дане аніме це чи не найкраще що є по вікінгах, західні фільми й серіали у порівнянні - нещасне псевдоісторичне посміховисько. Єдине до чого можна прикопатись це бої, і то це умовність жанру шьонен і саг загалом.
 • Eudgen Отаку
  Дата: 26 травня 2024 10:20
 • 0
 • Цитата: Slipak
  Розумію. Сенс персонажа Торфіна в пепшому сезоні прикритий, адже це лише пролог, котрий створить з нього майбутнього головного героя. А всі "головні" та "важливі" персонажі існують аби дати розвинок двом справжнім головним героям серіалу: Торфіну та Кануту. Просто це стане зрозуміло вже на другому сезоні.
  Це прояв післязнання)
 • Slipak Анімешник
  Дата: 26 травня 2024 00:23
 • 1
 • Цитата: Eudgen
  Чудовий, захоплюючий, складний серіал, який іноді нелегко дивитись, але безумовно - варто. Перед усім завдяки персонажам, які тут надзвичайно високої якості. Саме задоволення спостерігати за ними. Поява, розвиток, зміни і зрештою катарсис багатьох з них дарують справжній смак від цього оповідання. До речі, сюжет непогано розкриває частину історії Сполученого Королівства, ні звісно не детально і навпаки досить вільно, а згадки про короля Артура то є і зовсім вплетена легенда, та ще й з переплутаними послідовностями, коли прототип персонажа по суті виступає його нащадком, але кому в біса те потрібне, якщо розповідь зроблена аж настільки цікавою, а суть того періоду і Великого Переселення народів принаймі згадана. До речі, саме життя та поведінка так названих "вікінгів" показані якраз достатньо реалістично - безпринципність, жорстокість, показне наслідування традицій, але миттєва відмова від них за потреби... тут якраз усе просто чудово. Порадували і другорядні та навіть епізодичні персонажі у яких історія, емоції - усе на місці(дочка та дружина Торса - чудові). Сподобалася позиціювання персонажів загалом, наприклад не вважаю Торфіна головним персонажем - аж настільки він нудний та передбачуваний, а ось Луцій цілком собі на нього тягне, та ще й цікавіший мабуть у десятки разів. Та що там, Торс, маючи у рази менше хронометражу - розкрив цілу філософію та продемонстрував її у дії. Хоча безумовно персонаж Торфіна повчальний та необхідний. Хай там як, досить читати, це краще побачити.
  Розумію. Сенс персонажа Торфіна в пепшому сезоні прикритий, адже це лише пролог, котрий створить з нього майбутнього головного героя. А всі "головні" та "важливі" персонажі існують аби дати розвинок двом справжнім головним героям серіалу: Торфіну та Кануту. Просто це стане зрозуміло вже на другому сезоні.
 • Eudgen Отаку
  Дата: 21 березня 2024 17:57
 • 2
 • Чудовий, захоплюючий, складний серіал, який іноді нелегко дивитись, але безумовно - варто. Перед усім завдяки персонажам, які тут надзвичайно високої якості. Саме задоволення спостерігати за ними. Поява, розвиток, зміни і зрештою катарсис багатьох з них дарують справжній смак від цього оповідання. До речі, сюжет непогано розкриває частину історії Сполученого Королівства, ні звісно не детально і навпаки досить вільно, а згадки про короля Артура то є і зовсім вплетена легенда, та ще й з переплутаними послідовностями, коли прототип персонажа по суті виступає його нащадком, але кому в біса те потрібне, якщо розповідь зроблена аж настільки цікавою, а суть того періоду і Великого Переселення народів принаймі згадана. До речі, саме життя та поведінка так названих "вікінгів" показані якраз достатньо реалістично - безпринципність, жорстокість, показне наслідування традицій, але миттєва відмова від них за потреби... тут якраз усе просто чудово. Порадували і другорядні та навіть епізодичні персонажі у яких історія, емоції - усе на місці(дочка та дружина Торса - чудові). Сподобалася позиціювання персонажів загалом, наприклад не вважаю Торфіна головним персонажем - аж настільки він нудний та передбачуваний, а ось Луцій цілком собі на нього тягне, та ще й цікавіший мабуть у десятки разів. Та що там, Торс, маючи у рази менше хронометражу - розкрив цілу філософію та продемонстрував її у дії. Хоча безумовно персонаж Торфіна повчальний та необхідний. Хай там як, досить читати, це краще побачити.
 • Тіхтоназе з міста Коцюбіїв Анімешник
  Дата: 11 березня 2024 16:34
 • 0
 • Не розумію чому, але мені не подобається. Все на хорошему рівні.  yy
 • Yandere-kun Отаку
  Дата: 24 лютого 2024 16:37
 • 0
 • Колись я все таки знайду реалістичне АНІМЕ, але це буде точно не сьогодні.
  У якому сенсі реалістичне? Є історичне фентезі - "Непорочна Марія" там якщо не зважати на елементи фентезі, там дуже реалістичний екшн зі усіма витікаюичими.

  Ось тут кидав різні відео: https://hikka.io/anime/junketsu-no-maria-587d31/comments

  Доречі, ось тут теж є реалізм... "Шіґуруй / Shigurui" https://anitube.in.ua/2031-shuruy.html З іншого боку були й елементи містики.

  --------------------
 • Mikos Анімешник
  Дата: 24 лютого 2024 12:43
 • 0
 • Колись я все таки знайду реалістичне АНІМЕ, але це буде точно не сьогодні.
 • Grini Анімешник
  Дата: 1 лютого 2024 13:40
 • 0
 • Цитата: I___Broke___Your___Heart
  як додати в переглянуті на ноуті , де це лайно зі списками , щоб додати його туди? Адміни відпишіть
  хоч і не адмін але під постером (картинкою) є статус перегляду
 • lorem-ipsum Отаку
  Дата: 22 січня 2024 23:29
 • 0
 • Десь до шостої серії було непогано (якщо заплющити очі на момент з вівцями на початку і на марвелівський бій батька), далі почався вже повний наруто. З кожною серією все менше вірилось в те що відбувається на екрані. Може якби не було замаху на реалізм (ну в межах аніме) - сприймалося б краще. Але це все ще досить добре зроблене аніме.


  --------------------
 • I___Broke___Your___Heart Анімешник
  Дата: 2 січня 2024 22:59
 • 0
 • як додати в переглянуті на ноуті , де це лайно зі списками , щоб додати його туди? Адміни відпишіть