Наприклад, 

Ласкаво просимо на паркет

УВАГА! Прошу Вас звернути увагу на це повідомлення!

Як ви зараз можете підтримати нашу країну та наших військових!
Корисні посилання, які допоможуть вам:
ДОПОМАГАЄМО УКРАЇНСЬКІЙ АРМІЇ: ЦЕДЕМ ЗІБРАВ КОРИСНІ ТА НАДІЙНІ ПОСИЛАННЯ
Телеграм канали:
Канал Сергія Стерненка
Канал SPRAVDI - Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки
ОПЕРАТИВНІ НОВИНИ
Благодійні фонди:
ФОНД ПОВЕРНИСЬ ЖИВИМ
ФОНД СЕРГІЯ ПРИТУЛИ
Ютуб канали:
Військове телебачення України
Якщо маєте ще посилання, яким дійсно можна довіритися - пишіть в чаті сайту!

Твій сайт AniTube

Сага про Вінланд (1 сезон)

Переглянути трейлер

Рік виходу аніме: 2019
Жанр: Бойовик, Драма, Історія, Пригоди, Сейнен
Режисер: Шюхей Ябута
Серій: 24 з 24 (24 хв.)
Перекладали:
Akoman UAPixSurgeonLiltingLingo
Ролі озвучували:
GweanMaslinka: GweanMaslinka
THE VOP
:
ProrokYudgiSA10Дивудав

FanVoxUA
:
SurgeonCruptFreevingShimanBaRMaNEternal RageIdzanami

LiltingLingo:
LiltingLingo

Дивитися Сага про Вінланд (1 сезон) онлайн

Протягом тисячі років вікінги буйствували в північних водах і заслужили собі звання жорстокої й войовничої раси. Торфін – син одного з найвеличніших воїнів серед вікінгів. Після героїчної смерті батька парубок постійно вдосконалював свої навички, щоб здійснити помсту. Він став на шлях воїна, прагне чесного поєдинку з убивцею свого батька і виконує для ворога найскладніші завдання, отримуючи як винагороду право на поєдинок. Але він ще не знає, що чекає його на шляху.
Приємного перегляду
Інформаційне повідомлення
Якщо ви бажаєте взяти субтитри на озвучення, зверніться спершу до перекладача або напишіть коментар під потрібним вам аніме.
Літо 2019 / Glass Moon / THE VOP / FanVoxUA / LiltingLingo
2 роки і 4 місяці тому
Сага про Вінланд (1 сезон)
Сага про Вінланд (1 сезон)
D+S
Рік випуску аніме: 2019
Серій: 24 з 24 (24 хв.)
Протягом тисячі років вікінги буйствували в північних водах і заслужили собі звання жорстокої й войовничої раси. Торфін – син одного з найвеличніших воїнів серед вікінгів. Після...
Сага про Вінланд (сезон 2)
Сага про Вінланд (сезон 2)
DUB
Рік випуску аніме: 2023
Серій: 24 з 24 (24 хв.)
У південній частині півострова Ютландія в Данії починається нове тисячоліття. Торфіна купив як «раба» поміщик Кетіль.. Торфін зустрічає там юнака, Ейнара, який також був рабом, як...
Донатик маленьким не буває
9.4/10 (1072)
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
Pupsyk Анімешник
Дата: 8 червня 2026 03:32
  • 0
  • Цитата: Блічофаг
    Це вам не якесь переродження торгівельним автоматом
    Ахахахаха😂😂

    Цитата: Pupsyk
    Цитата: Блічофаг
    Це вам не якесь переродження торгівельним автоматом
    Ахахахаха😂😂
    Якраз недавно згадував аніме яке колись дивися вроді називалося "Історія про те як я переродився слизом" Тоді для мене це було норм аніме
  • DioPidor Анімешник
    Дата: 15 січня 2026 20:23
  • 7
  • -Де твій меч? -Nahyi nado
  • Bravo Анімешник
    Дата: 10 грудня 2025 23:12
  • 1
  • Дуже подобаються такі аніме бойовики і історичні дуже круте аніме всім раджу👍
  • Богдан_10 Анімешник
    Дата: 1 грудня 2025 01:10
  • 2
  • Цитата: nikita.chitos
    яка духота в коментах подивились перші серії і бігом пальчиками писати погані враження
    ++
  • nikita.chitos Анімешник
    Дата: 29 листопада 2025 13:50
  • 4
  • яка духота в коментах подивились перші серії і бігом пальчиками писати погані враження
  • Bad boy Анімешник
    Дата: 18 жовтня 2025 17:49
  • 0
  • Єдине що мене вбиває в 1 сезоні-це те наскільки тупий гг, в 2 сезоні хоч трохи кращий
  • ChouChou Анімешник
    Дата: 2 серпня 2025 02:12
  • 1
  • Цитата: Bandura
    Мій комент не був рецензією на все аніме, який ставить на ньому хрест, тому і наголосила, що це суб'єктивне враження від першої серії, бо початок мені здався дуже вже інфантильним. Але дякую за вашу думку. (Сорі, не знаю як тут відповідати на коментарі)
  • Micseir Отаку
    Дата: 1 серпня 2025 19:18
  • 1
  • Не пожобається мені як вони ставляться до війни. Все ж середньовічні цінності це л@йно

    --------------------
  • Bandura Анімешник
    Дата: 30 липня 2025 22:03
  • 1
  • ChouChou,
    Ого, 1 серія з половиною то, звичайно, непристойно багато, але наполягаю вам породовжити переглад. Як мінімум, вам повинен сподобатись один з персонажів який "не фанат Скандинавії", мягко кажучи. Поверхневість головного героя в першій (та і не лише в першій) серії не означає що тайтл буде не цікавим.

    Думаю, вам вистачить подивитися 4 серії щоб зрозуміти чи варто вам дивитися далі. І давати вирок "романтизації вікінгів" занадто рано - ви здивуєтесь як швидко вона вивітриться
  • ChouChou Анімешник
    Дата: 29 липня 2025 23:28
  • 1
  • Бож, як не росню романтизувати, так знайдуть щось інше... Вікінги були диким і дуже жорстоким народом. Вони колонізували землю, винищували усе живе, і господарювали. Глянула поки лише 1 серію і офігіла від якості анімації, бо зараз так стараютсья раз на мільйон. Але вже вибісила шаблонність пкрсоражів. Батько - ну просто ісус вт плоті: продає овець, які і так ледве тримають його сім'ю на плаву, аби викупити мертвого чоловіка. А його синок - типовий фанатик свого батька, його хлібом не годуй, а лил дай з кимось попиз**. На морі ріжуться наліво й направо, а вдома прям світочі моралі і доброти душевної. Я не фанат Скандинавії і не розумію, чому мистецтво так обожнює та романтизує епоху вікінгів.

    Жоско вхарило, як у 2 серії усе село святкує початок війни і аж біжить воювати. Нудно їм в Ісландії жилося, бідосі