» » » Вовча злива / Wolf's Rain

Прошу Вас звернути увагу на це повідомлення!

Дякую, що відвідуєш мене кожен день, мені це дуже приємно))
Але хочу внести у наші "стосунки" трішки ясності!
Я не комерційний проект і не заробляю ніяких грошей на рекламі чи на чомусь іншому, що тебе може засмутити, живу коштом адміністрації та меценатів, яким я дуже вдячний. Всі відеоплеєри розміщені на безкоштовних відеохостингах, а як ти знаєш вони люблять напхати реклами, з цієї реклами я ніц не маю(( лише обурених користувачів.
Тому прошу поставитися до цього з розумінням.
Як заблокувати рекламу на безкоштовних відеоплеєрах.

Твій сайт AniTube

Вовча злива

Оригінальна назва: Wolf's Rain
Рік випуску аніме: 2003
Жанр: Бойовик, Детектив, Драма, Пригоди, Фантастика, Фентезі
Режисер: Окамура Тенсай
Студія: BONES
Серій: 15 з 26 (23 хв.)
Переклад: Віталій Данмер
Ролі озвучували: Gwean, Maslinka

Дивитися Вовча злива онлайн

Війни та катаклізми перетворили Землю на пустку. Лише руїни та уламки військової техніки зустрічаються на шляху. Технології старого світу зосереджені в руках дуже невеликої групи людей — шляхти. Звичайні люди виживають в містах, що ще залишилися. Але ніхто вже не вірить в майбутнє. Цивілізація поволі йде до занепаду.

У легенді говориться, що коли наближатиметься кінець світу, вовки зможуть потрапити до вирію. Проте, жодного вовка ніхто вже не бачив протягом 200 років.
Приємного перегляду
Зима 2003 GweanMaslinka
місяць тому
845
Pan_Oleksandr
ПЛЕЄР
ПОПЕРЕДНЯ
НАСТУПНА
8.5/10 (12)

СХОЖЕ АНІМЕ

Black king Анімешник
Дата: 7 квітня 2019 10:37
Одне з кращих аніме які я бачив.
 1. Цікаві персонажі зі своїми характерами- вони думають, змінюються, люблять і захищають, їхні вчинки виглядають справжніми, вони чітко вмотивовані, тут кожен має свій шлях, свою мету до якої він йтиме до кінця)
 2. Похмурий й депресивний сеттінг постапокаліпсису чудово передає атмосферу виснаження й безвиході яка панує повсюди, світ помер- тільки люди все ніяк не можуть померти; життя тут існує за певних правил та закономірностей, кожен має своє джерело доходу- від банального грабіжництва багатих до роботи в лабораторії.
 3. Окремо варто похвалити сюжет, він ставить перед нами розмиту ( я б сказав майже утопічну) мету головного героя і до самого кінця не відпускає нас загадкою, персонажі тут мають своє минуле, теперішнє і майбутнє, їхні долі тісно переплітаються в єдину, цілісну розповідь яка є добротною основою "Вовчої зливи".


Для мене це шедевр про який залюбки можна поговорити з другом за чашкою кави, взагалі можна багато чого ще додати та я думаю краще один раз побачити ніж сто разів почути)
P.S. Комусь він може здатись занадто дипресивним, комусь затягнутим, хтось просто не зрозуміє усіх тонкостей та алюзій сюжету але я впевнений що знайдуться й ті хто побачить в ньому те що бачу я)
 • Nightly Wanderer Анімешник
  Дата: 22 квітня 2019 20:32
  Що за розумові дегенерати поставили таку низьку оцінку? 

 • HeyNaz Кавайний меценат
  Дата: 6 червня 2019 16:29
  П’ята серія повторюється у восьмій 
 • Інформація
  Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.