Прошу Вас звернути увагу на це повідомлення!

Дякую, що відвідуєш мене кожен день, мені це дуже приємно))
Але хочу внести у наші "стосунки" трішки ясності!
Я не комерційний проєкт і не заробляю ніяких грошей на рекламі чи на чомусь іншому, що тебе може засмутити, живу коштом адміністрації та меценатів, яким я дуже вдячний. Всі відеоплеєри розміщені на безкоштовних відеохостингах, а як ти знаєш вони люблять напхати реклами, з цієї реклами я ніц не маю(( лише обурених користувачів.
Тому прошу поставитися до цього з розумінням.

Шановні користувачі, плеєри СТОРМО, МЕТА та (ҐЕТВІ - частково відновлено) більше не працюють тому, весь відеоконтент буде перезалито на інші відеохости у найкоротший час.

Як заблокувати рекламу на безкоштовних відеоплеєрах.

Твій сайт AniTube

Код Усвідомлення - Принцеса Буття

Переглянути трейлер

Рік випуску аніме: 2017
Жанр: Війна, Романтика, Фентезі, Субтитри
Режисер: Ямамото Хідейо
Студія: M.S.C
Серій: 12 з 12 (23 хв.)
Переклад: Akoman UA

Дивитися Код Усвідомлення - Принцеса Буття онлайн

Дія відбувається в альтернативному стімпанковому Лондоні. Події обертаються навколо Карді, яка до початку серіалу жила в покинутому помісті, але раптово її життя різко змінюється і вона опиняється у центрі протистояння між таємничими організаціями та усвідомлює, що є ключовою ланкою до плану терористів, який може змінити увесь світ.
Приємного перегляду
Інформаційне повідомлення
Якщо ви бажаєте взяти субтитри на озвучення, зверніться спершу до перекладача або напишіть коментар під потрібним вам аніме.
3 роки і 5 місяців тому
1.6К
Pan_Oleksandr
ПЛЕЄР
ПОПЕРЕДНЯ
НАСТУПНА
8.6/10 (7)

СХОЖЕ АНІМЕ

Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
TrIgeR_256 Кавайний меценат
Дата: 28 липня 2021 13:46
Дякую за переклад, нічим не примітний проект, все виглядає доволі "традиційним" для свого жанру, навіть костюми чи інший антураж стімпанку нічим не вразили, бо ніякої функціональної ролі все це не відіграє. Також викликає здивування використання імен персонажів з різних інших творів, такі відсилки скоріше заважають сформувати про них окреме враження, адже багато характеристик не відповідають першоджерелам, можливо цікавіше сприймалися оригінальні герої, адже їх історії в серіалі й так зображені доволі непогано. Може тому перегляд не надто захопив, розв'язка вгадувалася наперед, а закінчення справді вийшло більше в казковому стилі, ще й спеціальний епізод десь "загубився" ee 
 • RomixAA Перекладач
  Дата: 29 квітня 2020 10:01
  Непоганий тайтл, хоча дивився здебільшого заради стімпанку та цікавості, як усе закінчиться. Мальовка гарна, особливо пейзажі. Персонажі трохи типові з типовими характерами. Є кумедні та недоречні відсилки, ну й імена вони своїм героям дали! Сюжет непоганий, динамічний, швидкий розвиток подій. Загалом, дивитись можна, але не те, чого я очікував. Хоча, мабуть, це нормально, коли аніме роблять за візуальною новелою.

  А от переклад такий собі, видно нестачу редактора, багато русизмів, помилок, незбіжностей. Так Дракула чи Делакруа?
 • GELIOS Анімешник
  Дата: 17 червня 2018 21:19
  Що ж я вражений.
  Опладую стоячи.

  we Дуже сподобалось
 • すみれさん Кавайний меценат
  Дата: 17 червня 2018 13:17
  Так швидко всі серії виклали ) Дякую за субтири  be

  Не найгірше аніме з ряду подібних вийшло )
  Героїня з кожною серією ставала все живішою, у головного злидня зрозумілий мотив, що викликає трохи співуття і розуміння.
  Взагалі доволі живі персонажі, шкода тільки що події дуже форсували, але хоч на фінальне протистояння виділили достатньо серій uu