Прошу Вас звернути увагу на це повідомлення!

Дякую, що відвідуєш мене кожен день, мені це дуже приємно))
Але хочу внести у наші "стосунки" трішки ясності!
Я не комерційний проєкт і не заробляю ніяких грошей на рекламі чи на чомусь іншому, що тебе може засмутити, живу коштом адміністрації та меценатів, яким я дуже вдячний. Всі відеоплеєри розміщені на безкоштовних відеохостингах, а як ти знаєш вони люблять напхати реклами, з цієї реклами я ніц не маю(( лише обурених користувачів.
Тому прошу поставитися до цього з розумінням.

Шановні користувачі, плеєри СТОРМО, МЕТА та (ҐЕТВІ - частково відновлено) більше не працюють тому, весь відеоконтент буде перезалито на інші відеохости у найкоротший час.

Як заблокувати рекламу на безкоштовних відеоплеєрах.

Твій сайт AniTube

Війни Сакури. Цвітіння вишні

Рік випуску аніме: 1997
Жанр: Меха, Надприродне, Пригоди, Шьонен, Субтитри
Режисер: Ішіяма Такакі
Студія: Madhouse
Серій: 4 з 4 (30 хв.)
Переклад: Дядько Грей

Дивитися Війни Сакури. Цвітіння вишні онлайн

У 1920 році прийшла темна армія демонів й на противагу їм люди створили роботів на паровій тязі та розмістили в них пілотів з великою духовною силою. Ця історія розповість як і кого обирали для цього та хто стане командиром даного загону.
Приємного перегляду
Зима 1997
рік і 5 місяців тому
682
sashko san
ПЛЕЄР
ПОПЕРЕДНЯ
НАСТУПНА
6.7/10 (3)

СХОЖЕ АНІМЕ

Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
darth_grey Анімешник
Дата: 17 лютого 2021 23:07
Цитата: TrIgeR_256
Дякую за переклад, завжди приємно повернутися до старих проектів, тут все по канону - симпатичні дівчата з різними характерами "гризуться" між собою, але потім знаходять точку дотику (хлопця) і всі щасливі. Це було б не ніппонське аніме, якщо б ці сам дівчата на керували величезними заліляками і не захищали світ від різних скотиняк, тому тут машинерії присутні, але оскільки серіал старий, то ці штуки на паровій тязі, як і купа інших монстрячих пристроїв. Усе виглядає досить примітивно, проте миленько.

Щодо парової тяги - в цьому і є симпатичність стім панку в купі із шармом вікторіанської епохи. Після серіалу дуже заходить візуальна новела, за якою і сроблений цей тайтл. Правда зараз можна стикнутися і купкою проблем - по перше новелу робили на Сега сатурн, а потім тільки на ПК, і не видавали більше ніде крім Кореї, Китаю і, сюрприз-сюрприз - Росії. Причому російська локалізація від Акєлли крива на всі кінечності))) а в штатах вийшла тільки з третьої частини.
Наче чув що фанати все таки зробили переклад першої візуалки англійською.
Так що ця ОВА такий собі приквел до гри-дейтсіма-покрокової стратегії-візуальної новели)))))
ПиСи Може руки дійдуть і до другого ОВА сезону, ТВ-серіалу і повнометражки)
  • TrIgeR_256 Кавайний меценат
    Дата: 18 січня 2021 00:43
    Дякую за переклад, завжди приємно повернутися до старих проектів, тут все по канону - симпатичні дівчата з різними характерами "гризуться" між собою, але потім знаходять точку дотику (хлопця) і всі щасливі. Це було б не ніппонське аніме, якщо б ці сам дівчата на керували величезними залізяками і не захищали світ від різних скотиняк, тому тут машинерії присутні, але оскільки серіал старий, то ці штуки на паровій тязі, як і купа інших монстрячих пристроїв. Усе виглядає досить примітивно, проте миленько.