AniTube » Аніме » Містика » Сутінкова дівчина і Амнезія / Tasogare Otome x Amnesia

Сутінкова дівчина і Амнезія

Переглянути трейлер

Оригінальна назва: Tasogare Otome x Amnesia
Рік випуску аніме: 2012
Жанр: Містика, Пригоди, Романтика
Режисер: Онума Шін
Студія: Silver Link
Серій: 13 з 13 (23 хв.)
Переклад: Gedet, MetalFreak
Ролі озвучували: Surgeon, Pika, Русалка, MariAm

Дивитися Сутінкова дівчина і Амнезія онлайн

В глибинах академії Сейкьо безліч таємниць, моторошних легенд та просто страшних історій, в більшості яких фігурує місцева примара Юко. Не дивно, що в школі створено клуб із дослідження паранормальних явищ, де основною ударною одиницею є 13-річний екстрасенс Тейічі Ніія, який вільно спілкується із потойбічним світом. Здоровий глузд представляє на рік старша Кіріе Каное, дівчина із старовинного роду, що теж володіє духовною силою, а джерелом ентузіазму є секретар клубу Оконоґі Момое. Проблема ж у тому, що президента клубу, на ім'я Юко Каное ніхто ніколи не бачив!
Приємного перегляду
Весна 2012 FanVoxUA
4 роки і 10 місяців тому
5.6К
Pan_Oleksandr
ПЛЕЄР
ПОПЕРЕДНЯ
НАСТУПНА
9.3/10 (47)

СХОЖЕ АНІМЕ

Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
Koyofu Анімешник
Дата: 11 липня 2020 03:39
Розкішне аніме з коренями у юнгіанському психоаналізі та, відповідно, у міфологічному символізмі, яке спочатку подається як комедія з елементами фан-сервісу. А коли заманить вас удаваною легкістю та грайливою героїнею - усе, ви потрапили у пастку! Далі буде психологічна драма про долання трагедії та відновлення цілісності зруйнованого життя і лише життєрадісність героїні та елементи комедії рятують аніме від перетворення на важкий фільм. Деякі серії змусять вас добряче замислитися. Кінцівка, щоправда, дещо мелодраматична, що руйнує загальне враження, але логічна та правильна. Тому не бачу підстав не рекомендувати комусь дивитися це аніме, навіть "чутливим" - тут буде і катарсис і, загалом, це не "чорнуха" а річ доволі життєствердна, не дивлячись на усі жахи, через які довелося пройти героїні. Хоча, як на мене це все таки сейнен, і не через "фан-сервіс" (для цього не потрібно бути дорослим - лише статево зрілим), а через те, що підняті аніме теми потребують дорослого глядача. Тому я би поставив вік 21+ і рекомендував тим, хто любить не так романтику (хоча її тут удосталь), як thought-provoking аніме. Крім того, картинка тут неймовірно естетська, а з деяких кадрів хоч імпресіоністські картини роби. І наскільки я не люблю японську анімешну музику, але тут вона надзвичайно якісна та гарна. Незважаючи на усі недоліки (фан-сервіс, школа, мелодрама), для мене це рідкісна та заслужена 10. P.S. Шкода, що переозвучили лише перші 8 серій, бо давніша озвучка, скажімо так, страждає від браку виразності.
 • Sirius Bizarre Анімешник
  Дата: 11 лютого 2020 10:59
  Хороше аніме, але дуже чутливим людям я б його не рекомендував до перегляду. На початку наче й все весело, але з розкриттям особистості Юко аніме стає все більш депресивним і дещо сумним від її історії. А під кінець взагалі навіюється туга, хоч все і закінчилося таким собі щасливим кінцем...

  І ще, шкода все таки, що не закінчили переозвучку. У першому варіанті звук дуже кульгає)
 • Зореліт Святий
  Дата: 20 червня 2017 21:53
  Захотілося переглянути знову, пам'ятаєтсья мені, важко тоді дивилося... Але не через поганість, але через атмосферу. Багато доводиться обмірковувати.
 • Dumboy Анімешник
  Дата: 21 травня 2017 05:09
  читав мангу і після неї вирішив що ще раз такого не переживу. раджу. але якщо ви любитель чогось простого і веселого то краще уникати подібного щоб потім не страждати)
 • Sousou Анімешник
  Дата: 13 лютого 2016 10:25
  Дивитися можна, хоча місцями і напрягає.
 • Jevjyk Анімешник
  Дата: 26 грудня 2015 20:44
  Більш менш нормальний гаремник, дивитись можна, але сильно захоплюватися нема чим)
 • Mister_WHAT_ Анімешник
  Дата: 25 грудня 2015 15:03
  Непогане аніме. Атмосферне (у деяких місцях), перші 3-4 епізоди добре збалансовані ( у плані різножанровості), наступні епізоди теж досить непогані, але у них вже побільше фансервісу (хоча тут це терпимо). Цікаво також те, що мінливий психічний стан головної героїні впливає на розвиток і подачу самого сюжету, його забарвлення. 12 серія, на мою думку, більше схожа на мильну оперу, причому під сам кінець все повертається на свої місця. Навіщо тоді робити такі сюжетні повороти? Загалом, отримав змішані враження від цієї мелодрами з елементами хорору та містики. Дякую за переклад та озвучення цієї анімки)
 • Юра Анімешник
  Дата: 27 листопада 2015 20:12
  Pan_Oleksandr,а зрозуміло, я просто правbла не читав звик все в коментарі писати
 • Pan_Oleksandr Редактор
  Дата: 27 листопада 2015 18:25
  Юра, використай інший плеєр (мету) там все добре. Пишіть скаргою, а то буде бан коменувати на 15 днів, в правилах коментування це написано!
 • Юра Анімешник
  Дата: 27 листопада 2015 17:56
  Regnant,я не про це там просто розовим показує по кутах в низу не у всіх але в багатьох розовий екран(не весь частично)