УВАГА! Прошу Вас звернути увагу на це повідомлення!

Як ви зараз можете підтримати нашу країну та наших військових!
Корисні посилання, які допоможуть вам:
ДОПОМАГАЄМО УКРАЇНСЬКІЙ АРМІЇ: ЦЕДЕМ ЗІБРАВ КОРИСНІ ТА НАДІЙНІ ПОСИЛАННЯ
Телеграм канали:
Канал Сергія Притули
Канал Сергія Стерненка
Канал SPRAVDI - Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки
ОПЕРАТИВНІ НОВИНИ
Ютуб канали:
Військове телебачення України
Якщо маєте ще посилання, яким дійсно можна довіритися - пишіть в чаті сайту!

Твій сайт AniTube

Сплітаючи човен зі слів

Переглянути трейлер

Рік випуску аніме: 2016
Жанр: Буденність, Драма, Романтика, Субтитри
Режисер: Тошімаса Куроянаґі
Студія: Zexcs
Серій: 11 з 11 (22 хв.)
Переклад: Rosava
Ролі озвучували: Ейдж, Artymko

Дивитися Сплітаючи човен зі слів онлайн

Маджіме Міцуя — замкнутий у собі книголюб, який працює у відділі з продажів. Одного дня його запрошують працювати над словником "Велике підкорення моря" — і його накриває хвилею змін.

Серії 10-11 не озвучені
Приємного перегляду
Інформаційне повідомлення
Якщо ви бажаєте взяти субтитри на озвучення, зверніться спершу до перекладача або напишіть коментар під потрібним вам аніме.
Осінь 2016 / OtakuNoSekai / Робота Голосом
3 роки і 7 місяців тому
3.1К
Олександер
ПЛЕЄР
ПОПЕРЕДНЯ
НАСТУПНА
9.4/10 (9)

СХОЖЕ АНІМЕ

Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
TrIgeR_256 Кавайний меценат
Дата: 15 жовтня 2021 23:20
Дуже дякую за переклад та озвучення, надзвичайно мудрий та зворушливий серіал, у якому довершено показана ніппонська традиційна ідея: практично покласти життя для досягнення мети та досконалої реалізації задуманого. Саме такою щоденною і дуже часто непомітною працею створена сучасна цивілізація, адже кожен геніальний винахід базується на певному фундаменті знань, а без кропіткої роботу по втіленню такі речі не матимуть жодного значення. Друкарство зумовило поширення підручників і довідників, без яких розвиток був би значно повільнішим, словники (особливо тлумачні) належать саме до цієї категорії та фактично відображають самосвідомість та рівень культури народу, про що й згадують в одному з діалогів головні герої. Також це інструменти для створення періодики, підручників та художніх творів, їх автори не будуть мати такого визнання, як журналісти, письменники та поети, але без таких інструментів напевно не обходиться жоден професіонал, а популярність словників серед школярів також згадується в серіалі. Дуже показовим є також момент допомоги волонтерів для перевірки тесту, марудна праця яких підняла якість результату та дозволила закінчити проект, нехай вони не отримали грошей, але багато з них заробили неоціненний досвід, що нерідко вартує значно більше.
Усе це, а ще майстерно вплетені в сюжет драма та переживання героїв зробили даний серіал непересічним проектом, ще раз дякую за його адаптацію та можливість переглянути українською.
 • commander Ermine Анімешник
  Дата: 5 жовтня 2021 01:13
  красно Дякую за переклад та озвучення!!!
  Загалом непогано. Да..тут любителям кавайних дєвочєк та яойщикам не місце.
  Дуже спокійне аніме. Шкода, звісно що Мацумото-сенсей помер в останній серії.
  По Маджіме видно, що в нього ( особливо на початку перших 4 серій) погано розвинуті навички соціальної взаємодії із соціумом.
  Єдиний мінус це ця клята рубрика із чібі-словничками, в в центральній частині кожної серії. мене ця рубрика заїпала. через це знімаю 2 бали. Думав поставити 10, але.. ставлю 8 балів! 8/10
 • Тарлін Кавайний меценат
  Дата: 2 жовтня 2021 19:46
  Чудове аніме. Жаль тільки, що не доозвучили останні дві серії. Перекладачеві дякую за працю!
 • АдмінКО
  Дата: 24 вересня 2021 19:45
  commander Ermine, полагодили

 • Арзанна Анімешник
  Дата: 30 січня 2018 14:32
  Дуже серьйозний анімований твір, де немає характерних для цього жанру дурощів і "японсько-піпло-хавнощів". Неспішний темп розповівді, дорослі головні герої і філософія на перший погляд таких буденних (для Японії) речей підкупають глядача.
  Серіал є другою екранізацією роману японського письменника Мура Сіона, першою був фільм, який Японія навіть на оскар відправляла, але він не пройшов до  "шорт-листа". Я вже не вперше стикаюсь з анімацією, "змальованою" по книжках. Зазвичай вона вражає якістю сюжету, добре прописаними персонажами (чого не вистачає мультам, знятим за мангою), та всілякими подробицями, що на перший погляд здаються неважливими,  та створюють свою неповторну атмосферу.
  І  Fune o Amu не став виключенням.

  Сюжет розповідає про людей, що працюють у великому Токійському видавництві та створюють словники. Дуже яскраво показана важкість та важливість такої роботи. І те, яким цікавим може сати пошук слів, їх значень та праця з ними. А ще, як незвичне тактування звичного слова може зовсім змінити погляд на нього, його значення та спосіб вживання. Гарно показана плинність життя, його зміни, щасливі та сумні моменти, і те, як люди досягають своєї цілі не дивлячись на всі труднощі. Твір допомагає по іншому поглянути на свою роботу, передивитись життєві цінності, та поринути у безкрайній "океан слова"..

  Дуже зачіпила життєва історія персонажа Томосуке Мацумото, який все життя поклав на створення свого корабля на ім'я "Дайтокай", що стане путівником до океану слів. Я не можу уявити, як це - все життя створювати щось, не втрачаючи надії, і нарешті досягти своєї цілі. Мабуть, розуміння таких речей приходить з роками. Та такі люди своїм життєвим шляхом заслуговують повагу, змушують людей рівнятись на них, надихають... І таких людей втрачати найважче.

  Єдине, що мені не сподобалось в цьому серіалі - це дуже дитячі вставки з чібі - словничками. Вони розраховані  здебільшого на японського глядача щоби різноманітніти картинку і зменшити напругу, та як на мене - вони дещо зайві для нашого глядача.

  В цілому - я би радила цей серіал для перегляду навіть тим, хто зовсім не знайомий з жанорм аніме. І мені дуже б хотілось колись прочитати роман, за мотивом якого був намальований цей анімаційний твір.
 • Grand_Central Анімешник
  Дата: 13 листопада 2016 20:40
  Чудове аніме, чекаю виходу кожної серії з нетерпінням!))