Наприклад, 

Сталева тривога! Нове завдання

УВАГА! Прошу Вас звернути увагу на це повідомлення!

Як ви зараз можете підтримати нашу країну та наших військових!
Корисні посилання, які допоможуть вам:
ДОПОМАГАЄМО УКРАЇНСЬКІЙ АРМІЇ: ЦЕДЕМ ЗІБРАВ КОРИСНІ ТА НАДІЙНІ ПОСИЛАННЯ
Телеграм канали:
Канал Сергія Притули
Канал Сергія Стерненка
Канал SPRAVDI - Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки
ОПЕРАТИВНІ НОВИНИ
Ютуб канали:
Військове телебачення України
Якщо маєте ще посилання, яким дійсно можна довіритися - пишіть в чаті сайту!

Твій сайт AniTube

Йормунґанд (1 сезон)

Переглянути трейлер

Рік виходу аніме: 2012
Жанр: Бойове мистецтво, Пригоди, Шьонен
Режисер: Мотонаґа Кейтаро
Студія: White Fox
Серій: 12 з 12 (24 хв.)
Перекладали:
SensetivitySimona
Ролі озвучували:
UkrDub: HennessiРусалка
FanVoxUA
:
Idzan@miSurgeonEternal RageLunarShadowCruptFreevingShiman

Дивитися Йормунґанд (1 сезон) онлайн

Війна. Вона завжди збирала свої криваві жнива. У світі ніколи не припиняються війни: будь то локальні конфлікти або ж конфлікти всередині країн, таємні операції спецслужб чи розборки мафії. Війна ніколи не змінюється. А разом з нею ніколи не змінюються і вони - торговці смертю, збройові барони. Вони завжди там, де війна.
Але ринок зброї - це цілий світ, і цей світ не терпить слабкості. Тут сильний поїдає слабкого, конкурент душить конкурента. А як відомо, коли починають воювати збройові барони, патрони ніколи не закінчуються...
Приємного перегляду
Весна 2012 / UkrDub / FanVoxUA / Saturn Union
2 місяці і тиждень тому
23K
9.1/10 (91)
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
Ivan D Анімешник
Дата: 24 вересня 2023 15:37
Досить непогано, дивився з задоволенням.
 • AlexFox Отаку
  Дата: 21 вересня 2023 20:36
  Цитата: Qwantum
  порадьте озвучку? hn 
  Це все суб'єктивне рішення: мені, наприклад, не подобається Фанвокс, тому я краще гляну Сатурнів, бо в них багатоголос.
 • Qwantum Анімешник
  Дата: 17 вересня 2023 21:52
  порадьте озвучку? hn 
 • Mortem Анімешник
  Дата: 5 вересня 2023 21:39
  Дізналась про фанвокс, бо дивлюсь стріми по геншину одного із акторів озвучки, мені дуже сподобався його голос і тому вирішила глянути аніме з ним, але прикол в тому що я погано розрізняю голоси і не можу зрозуміти кого він озвучує yy
 • Yandere-kun Анімешник
  Дата: 3 вересня 2023 00:05
  Продовження.

  Екшн залишив під кінець, бо він не вселяв. Часто було дивитись на цей весь піх-пах було нудно, аж до ефекту позіхання і так до самого кінця + в цілому не особливо той любитель подібного, нехай деякий і справді часом заходить. Також варто помітити деякі моменти від яких і зовсім випав ... коли мгг і якийсь чол один одного в упор стріляли і ніхто ні в кого не потрапив. Так, таке часто в треш бойовиках зустрічається, але тут це все так безглуздо поставили, що трохи лоба собі не пробив (бачив навіть людей, які на цьому моменті кинули перегляд, лол, розумію). Нехай далі пуста справа теж дещо й була, але не така зухвала, ну начебто =/

  Кінцівка.
  Якщо її такою можна вважати, бо тут історії в плані сюжету розбиті по 2 серії, нехай і зустрічаються якась загальна нитка цього всього... Автори намагалися зробити інтригу, повороти та співпереживання, але звідки воно може взятися? Якщо до цього моменту було показано, що це все фікція, фарс, тому воно все не працювало + навіть викликало іронічну посмішку та трохи роздратування. Просто на цей момент твір не створив і близько потрібний на цей настрій, та що там! Я зовсім втратив під кінець будь-який інтерес і так, неохоче дивився на це все дію, пфф.

  За оцінкою...
  Виглядало це все приблизно 50 на 50 і таке як втратив лише час, нехай іноді було і непогано, іноді й придатно було. Проте на останній серії весь інтерес зник і до ладу вже не дивився/не стежив за тим, що відбувається. А ось продовження спробую ще глянути, бо тієї ж Коко ще не наївся, дуже вже ця мадама заходить.

  Ps
  Якщо другий сезон хоч трохи сподобається (або сподобається більше) і зайде, то першому підніму оцінку.
 • Yandere-kun Анімешник
  Дата: 2 вересня 2023 01:55
  Продовження. Діалоги в основному вода і пафос,нехай це частенько не заважає їм бути непоганими і по справі+непоганих випадів теж вистачає,ось тільки вони не дивують на наш час,нехай тайтлу вже і близько 10 років буде+деякі непогані або трохи краще були,вони по-своєму парадоксальні,чи що..В один момент персонаж говорить і робить одне,в іншому випадку надходить інакше,дивно це, можливо винний дубляж.Тут особливо Коко виділялася,чого вартий лише її монолог(?)наприкінці 4-ї серії про зброю,доброту,державу(не тільки там аж до ООН доходило!)та їхні порожні обіцянки.Професійна точка зору, так+було ще як приклад, але більше одного не записав: "На жаль,але молитви від куль не врятують,а якби рятували,то зброя стала б марною" Теми (як і багато ідей) практично всі банальні і нічого власне примітного в цьому всім не було, і це на той уже момент, хоча=/Проте часто говорили в контексті "убий або будеш убитим", як з тією ж блохою. З іншого боку, в інших творах подібні очевидні речі не робляться, від чого блоха кусає... тут же все більш практично/цинічно/прагматично, то як воно все й має бути(нехай не завжди з явними перегинами),не більше не менше. Персонаж. Напишу так, нехай вони і не вселяли, а вже їх абсолютна сьюшнось, дуже багато сильно псувала + дуже складно співпереживати таким персонам, геть-чисто відсутня хоч якась інтрига (можно написати і драматургія, але не знаю чи буде доречний) цей момент для цього твору.Також вони були не дуже розкриті(про розвиток нічого писати, нехай із Софією Вельмер дещо й трапилося, аж до прийому-кліше з обрізанням волосся і переходу з одного стану в інший. У даному випадку її помста відбулася)Але так як їх багато, а серій не дуже, то гаразд, проте важлива деталь, що вони не бісиили, нехай на них було здебільшого саме що начхати, на всіх крім жГГ Коко/Кеко (і Карен Ло, бо схожа з Реги Шикі=/) З самого початку вона своєю неординарністю вселяла і згодом за нею спостерігати було саме задоволення, багато чого вона затягла + як вона про себе казала: "Один з моїх людей якось сказав. -Бос повинен завжди посміхатися А батько сказав... -Сховай своє обличчя за маскою, а серце за надійною бронею. -З тих пір я живу за цими принципами, тому що з такою роботою згодом серце прогниє остаточно-це як одягнути бавовняний одяг в екваторіальних джунглях (мені тут чомусь згадався Мусліхіддін Сааді,хай в іншій інтерпретації, але справді схоже). Це її і ілюструє,але й справжнє обличчя своє вона не раз показувала,хай цей момент був очікуваний.
 • Yandere-kun Анімешник
  Дата: 30 серпня 2023 22:09
  Продовження, можливо буде ще.

  Обережно є спойлери!

  Музика слухалася, на самому початку глядача окотив неабиякий арабський мотив, який так милий моєму вуху, далі ж саунд показує, що він дуже різноманітний, музика сама говорить за ті чи інші ситуації, чого тут тільки вестерн і бадьорі композиції стоять + була ще одна яка нагадувала "Політ Валькірії", але обривалася одразу ж у продовженні. Те саме і ендінг спочатку нагадував дещо із саунду з Арканума, можливо тут просто музичні інструменти одні й ті ж, від того така реакція. Опенінг дуже (?) непоганий і бадьорий, ендінг гірший, але легкий і ніжний.

  Мальовка не зовсім спочатку оцінив, але згодом розкуштував. Вона дійсно по-своєму пристойна і стильна, нехай після неї багато чого в подібному стилі вже було, але як би на той час це все виглядало, тааак + ось тут цікаво, можливо у той час - це все було в новинку, потрібно уточнювати. Ось тільки з самого початку обличчя та інше викликали постійно ефекти дежа-вю, Карен Ло дуже схожа на Регі Шикі, а ось на Коко Єхідна схожа і це не межа. З іншого боку, промальовування тієї ж архітектури в деталях і дизайн персонажів мені дуже вкотив, хоча спочатку викликав чомусь відторгнення, але з часом перейнявся, чого тільки промальовування носів у профіль коштує (я серйозно + очі теж начебто вдалі були, у Коко так точно), та й фансервісу вистачало.. нехай він не такий вже й важливий.

  Сюжет спочатку вважав не більш ніж простим, майже нічим не примітним і що в ньому не буде нічого визначного, але деякі моменти могли потягнути. Ось тільки в цьому випадку сильно помилився, сюжет напевно навіть примітивний. Нехай у ньому і були реально гарні моменти (як то трохи вдалі дозволи деяких ситуацій), випади і навіть повороти, які навіть посміхалися. З гумором місцями було нормально, непогано чи мб вдало, тих самих вдалих жартів вистачало.

  Оповідання і історію, намагалися хоч як то урізноманітнити, вона не стояла на місці, то пляж, то полювання за головами або напад піратів, де то це вже бачив з таким самим результатом, а там ще було розкриття передісторії мгг через брата Коко. Каспера і т.д. Але часто не вистачало динаміки (знову!) + це вже все настільки приїлося, що нічого нового в цьому сенсі і не тільки - тайтл не дав...
 • Yandere-kun Анімешник
  Дата: 30 серпня 2023 01:26
  Можливо ще буде продовження.

  Обережно є спойлери!

  "Заради чого ти торгуєш зброєю?" - "Заради миру у всьому світі."

  Спочатку сприймався тайтл маячнею, задорненько і навіть незвично, тобто було трохи багатообіцяюче. Просто не часто зустрічаєш твір про торгашів зброєю, відразу ж згадався в цьому контексті "Збройовий Барон" (чого тут тільки Пугало стоїть, там теж за мгг полював таке ж шило в дупі, хай дещо і різниться, але) з Ніколасом Кейджем і частково "Блек Лагуну". І так, на ці два твори цей тайтл і схожий багатьма аспектами + скрин з явними запозиченнями додаються. Особливо одна серія в цьому відношенні вбила, коли далеко не раз схожі плани з "Блек Лагуни" були), які навіть і не думали приховувати, але більше кидати смислу не мало, тут багато чого є.

  У цьому аніме щодо контексту багато що говорилося і показувалося. Вистачало насильства та крові (аж до витончених вбивств), купи відморожених найманців і не лише. Вояк, які пішли на війну і повернувшись з неї - вона їх у свою чергу не залишила, нехай тут фігурувала не тільки війна, але та ж мафія, силові держструктури і т.д. Діти (не тільки) постраждалі та страждають далі від війни тощо. Багато говорили про зброю, її функціонал і т.д. Розбирали не раз стан справ у якому опинилися дійові особи (у даному випадку це не працювало, через с'юшність персонажів, які без проблем цілі гори в баранячий ріг могли скрутити, хай і утрирую, але) зі стратегічною/тактичною складовою чи моментами із озброєнням , хто використовує, той більше у кращому/вигідному становищі і т.д. Ну і так як тайтл про бариг, звичайно ж, зайшла мова про ділову хватку і як ведуться подібні справи, доцільність тих чи інших процесів (прагматизм або цинізм). Це все до прокладання цілих маршрутів, фінансових, збройових і т.д. Так і йшлося про різні механізми систем армій та військових дій. Нехай усе це раніше описане було побіжно, але воно було, нехай часто чомусь воно віддавало фразеологію.
 • YankoAnime Отаку
  Дата: 28 липня 2023 19:24
  Дякую за працю! Захопливе аніме! Вражаючий світ, виключні персонажі та добре пропрацьована сюжетна лінія. Інтригуючі та несподівані повороти дії залишають в напрузі до останньої серії. Рекомендую  be 
 • Yandere-kun Анімешник
  Дата: 22 липня 2023 01:03
  Коко Хекматiар багато чого затягла, але цього мало, дуже мало.