» » » Концерт Нобунаґи / Nobunaga Concerto SUB

Прошу Вас звернути увагу на це повідомлення!

Дякую, що відвідуєш мене кожен день, мені це дуже приємно))
Але хочу внести у наші "стосунки" трішки ясності!
Я не комерційний проект і не заробляю ніяких грошей на рекламі чи на чомусь іншому, що тебе може засмутити, живу коштом адміністрації та меценатів, яким я дуже вдячний. Всі відеоплеєри розміщені на безкоштовних відеохостингах, а як ти знаєш вони люблять напхати реклами, з цієї реклами я ніц не маю(( лише обурених користувачів.
Тому прошу поставитися до цього з розумінням.
Як заблокувати рекламу на безкоштовних відеоплеєрах.

Твій сайт AniTube

Концерт Нобунаґи

Переглянути трейлер

Оригінальна назва: Nobunaga Concerto
Рік випуску аніме: 2014
Жанр: Історія, Пригоди, Субтитри
Режисер: Фудзікава Юсуке
Студія: Fuji TV
Серій: 2 з 10 (22 хв.)
Переклад: error

Дивитися Концерт Нобунаґи онлайн

Сабуро - учень середньої школи, який не бачить сенсу у вивченні історії. За його словами, це не стане в нагоді йому в нинішньому житті. Але як би там іронічно не було, все відбувається повністю навпаки. При випадковому падінні з висоти, Сабуро переноситься в минуле Японії, а саме в період Сенґоку. Звідси і починаються пригоди хлопця з середньої школи, якому довелося відтворити історію Японії від першої особи, ставши Ода Нобунаґою.
Приємного перегляду
Літо 2014
2 місяці тому
1 050
error
ПЛЕЄР
ПОПЕРЕДНЯ
НАСТУПНА
8.6/10 (8)

СХОЖЕ АНІМЕ

Ariya_Blaze Анімешник
Дата: 23 серпня 2018 22:39
be Привіт!
Хочу написати трохи про це аніме. Все ж воно зачепило мою увагу. Власне кажучи, я не палкий шанувальник історичних саг, проте вони бувають гарно зробленими. Отож, зацікавившись сюжетом, (я люблю аніме з яскравими персонажами)вирішила подивитися, шкода лишень, що тут тільки дві серії, як наслідок, довелося дивитися деінде. Мені дійсно сподобалося, хотілося дізнатися: а що ж буде далі? Таким чином, я й не помітила як продивилася усі серії. Можливо, фанам самурайських бойовиків може не сподобатися, але, на мій погляд, автор хотів зобразити спосіб життя полководців та саму суть епохи Сенгоку і йому це вдалося. Тут немає якихось "надприродних сил", які таємничим чином допомагають головному герою - усе просто і ясно. Ба більше, простежується оця честь та відданість, розумієш, що люди цієї епохи знають про кінець який врешті-решт настане, хоча невідомо коли і як. Теж саме можна сказати й про наше життя, адже якби ми знали коли наш кінець, наскільки б ми змінилися?
Були різні події тієї епохи долею чи ні, вирішувати не нам, та одне ясно напевне, Сабуро творить власну історію, бо іншої не знає)
  • Інформація
    Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.