Прошу Вас звернути увагу на це повідомлення!

Дякую, що відвідуєш мене кожен день, мені це дуже приємно))
Але хочу внести у наші "стосунки" трішки ясності!
Я не комерційний проєкт і не заробляю ніяких грошей на рекламі чи на чомусь іншому, що тебе може засмутити, живу коштом адміністрації та меценатів, яким я дуже вдячний. Всі відеоплеєри розміщені на безкоштовних відеохостингах, а як ти знаєш вони люблять напхати реклами, з цієї реклами я ніц не маю(( лише обурених користувачів.
Тому прошу поставитися до цього з розумінням.

Шановні користувачі, плеєри СТОРМО, МЕТА та (ҐЕТВІ - частково відновлено) більше не працюють тому, весь відеоконтент буде перезалито на інші відеохости у найкоротший час.

Як заблокувати рекламу на безкоштовних відеоплеєрах.

Твій сайт AniTube

Дволика сестричка Умару

Переглянути трейлер

Рік випуску аніме: 2015
Жанр: Буденність, Комедія
Режисер: Ото Масахіко
Студія: Doga Kobo
Серій: 12 з 12 + ОВА + спецвипуски (24 хв.)
Переклад: Sashi Chak, Вояка Schweik
Ролі озвучували: Odonata, Chewey, Uta

Дивитися Дволика сестричка Умару онлайн

Моя молодша сестричка Умару (16 років) – відома в усьому місті красуня. Ідеальна дівчина з добрим серцем, розумна та популярна, багато хто щиро прагне стати такою, як вона… Принаймні, люди у це вірять, але щойно вона заходить до своєї кімнати, то перетворюється на…
Приємного перегляду
Літо 2015 / QuamProject
3 роки і 3 місяці тому
9.4К
Pan_Oleksandr
ПЛЕЄР
ПОПЕРЕДНЯ
НАСТУПНА
7.8/10 (29)

СХОЖЕ АНІМЕ

Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
Масік Анімешник
Дата: 27 липня 2021 17:48
Прикольне аніме в деяких серіях нагадує зошит смерті музикою або питаннями.З персонажів сподобався братик Умару і Бомбер прикольні хом'ячки
 • grantiloid Анімешник
  Дата: 2 грудня 2020 22:40
  18 хвилина серії 9 - відсилка на Ace attorney
  Доречі, 8 серія це просто копія сьомої, перезалийте, будь ласка
 • SHEVA777 Анімешник
  Дата: 5 листопада 2018 12:30
  Tavor,
  Достатньо відповів на ваше запитання. Якщо взявся дороби до кінця, не подобається не бери. Ви бачили в Росії не закінчені проекти, можливо одиниці, якщо є. Ви думаєте всім їм це подобається. І виходить все вчасно і швидко. Про Росію не будемо писати, бо це надовго. При чому тут японську, це взагалі тупо було дуже. Я знаю англійську і що. Мені дивитись англійською все, бо англійською є все. Я не хочу, я Українець і хочу слухати Українською.
 • SHEVA777 Анімешник
  Дата: 4 листопада 2018 22:58
  І було б мільйони переглядів, якби робили всі якісно і вчасно. Є проект гарний повністю перекладений, а кого найти озвучувати не знаю. Всі кричали перекладачів не хвата, а озвучувати є кому. А виходить озвучувати нікому. Ще старе не можуть ніяк ніхто до озвучувати. Ні кого не хотів образити. Ні з ким не хочу сваритися. Навпаки Дякую усім перекладачам і акторам озвучення за таке важке діло. Всім бажаю успіхів і удачі. Вибачаюсь, що занадто можливо десь грубо сказав. Просто я хочу, щоб робили проекти якісно, вчасно і до кінця.


  Tavor,
  По перше одне те саме всі питають. Знову відповім, багато проектів тут і не тільки колись повністю були профінансовані мною, тільки це ніхто не знає. Зате людям подобається і можливо і Ви дивилися. Коли були в мене гроші, було в мене таке хобі, допомагати в озвученні українською. Зараз грошей дуже туго. Тому перекладаю. Є гарний проект з 12 серій, але ніхто не хоче братися чомусь. В Росії озвучують навіть повне л.....
 • Tavor Анімешник
  Дата: 4 листопада 2018 22:33
  SHEVA777,
  Ну і що ти озвучив/переклав чи чимось іншим допоміг? Це раз.
  Не кожен може доробити проект який тобі як даберу/перекладачу не надто подобається. Це два.
  Вчи японську і не парся. Це три.
 • SHEVA777 Анімешник
  Дата: 4 листопада 2018 22:07
  Це тільки моя думка, можливо в чомусь не правий. Просто реально вже бісить таке ставлення. Таких проектів у кожній команді купа. FairyDUB, QuamProject і т.д. Роками не можуть озвучити "Кішечка із Сакурасо" (там взагалі на 2 дні роботи) і "Торадора!" В якому столітті їх чекати. Є озвучують не якісно, одноголосним. Якщо не вмієш йди вчиться, а потім берись за озвучення або якщо в тебе поганий голос не озвучуй, візьмися за переклад чи чимось іншим допоможи. Ну як можна озвучувати серіал більше 5 років, а де які команди візьмуться за багато проектів зразу, а потім кидають не доробивши до кінця. Ніхто не буде дивитися в поганій озвучці. Проблеми у всіх є, але треба робити. Так зараз безкоштовно. Але колись Ваша праця буде оплачена, зате піднімаєте культуру в Україні, що досить важливо. Раніше ніхто не знав цей сайт та і взагалі мало хто дивився українською, а зараз все більше і більше.
 • Mastermind Анімешник
  Дата: 20 квітня 2017 02:53
  Це аніме як спа для мозгів, дивишся і відпочиваєш від всіх глобальних проблем людства. uu
  Цікаво, для чого інтрижка між Техеєм і Канау...
 • АдмінКО
  Дата: 6 березня 2017 16:18
  K0wbassa, то в Чуї тре питати, 10 серія давно перекладена
 • K0wbassa Перекладач
  Дата: 6 березня 2017 12:59
  Олександер,а коли настане найближчий час?

  --------------------
 • АдмінКО
  Дата: 11 листопада 2016 22:16
  bodanuch, ні, не закинута. Робота найближчим часом продовжиться