Прошу Вас звернути увагу на це повідомлення!

Дякую, що відвідуєш мене кожен день, мені це дуже приємно))
Але хочу внести у наші "стосунки" трішки ясності!
Я не комерційний проєкт і не заробляю ніяких грошей на рекламі чи на чомусь іншому, що тебе може засмутити, живу коштом адміністрації та меценатів, яким я дуже вдячний. Всі відеоплеєри розміщені на безкоштовних відеохостингах, а як ти знаєш вони люблять напхати реклами, з цієї реклами я ніц не маю(( лише обурених користувачів.
Тому прошу поставитися до цього з розумінням.

Шановні користувачі, плеєри СТОРМО, МЕТА та (ҐЕТВІ - частково відновлено) більше не працюють тому, весь відеоконтент буде перезалито на інші відеохости у найкоротший час.

Як заблокувати рекламу на безкоштовних відеоплеєрах.

Твій сайт AniTube

Дволика сестричка Умару

Переглянути трейлер

Рік випуску аніме: 2015
Жанр: Буденність, Комедія
Режисер: Ото Масахіко
Студія: Doga Kobo
Серій: 12 з 12 + ОВА + спецвипуски (24 хв.)
Переклад: Sashi Chak, Вояка Schweik
Ролі озвучували: Odonata, Chewey, Uta

Дивитися Дволика сестричка Умару онлайн

Моя молодша сестричка Умару (16 років) – відома в усьому місті красуня. Ідеальна дівчина з добрим серцем, розумна та популярна, багато хто щиро прагне стати такою, як вона… Принаймні, люди у це вірять, але щойно вона заходить до своєї кімнати, то перетворюється на…
Приємного перегляду
Інформаційне повідомлення
Якщо ви бажаєте взяти субтитри на озвучення, зверніться спершу до перекладача або напишіть коментар під потрібним вам аніме.
Літо 2015 / QuamProject
3 роки і 7 місяців тому
9.7К
Pan_Oleksandr
ПЛЕЄР
ПОПЕРЕДНЯ
НАСТУПНА
7.9/10 (30)

СХОЖЕ АНІМЕ

Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
Масік Анімешник
Дата: 27 липня 2021 17:48
Прикольне аніме в деяких серіях нагадує зошит смерті музикою або питаннями.З персонажів сподобався братик Умару і Бомбер прикольні хом'ячки
 • grantiloid Анімешник
  Дата: 2 грудня 2020 22:40
  18 хвилина серії 9 - відсилка на Ace attorney
  Доречі, 8 серія це просто копія сьомої, перезалийте, будь ласка
 • SHEVA777 Анімешник
  Дата: 5 листопада 2018 12:30
  Tavor,
  Достатньо відповів на ваше запитання. Якщо взявся дороби до кінця, не подобається не бери. Ви бачили в Росії не закінчені проекти, можливо одиниці, якщо є. Ви думаєте всім їм це подобається. І виходить все вчасно і швидко. Про Росію не будемо писати, бо це надовго. При чому тут японську, це взагалі тупо було дуже. Я знаю англійську і що. Мені дивитись англійською все, бо англійською є все. Я не хочу, я Українець і хочу слухати Українською.
 • SHEVA777 Анімешник
  Дата: 4 листопада 2018 22:58
  І було б мільйони переглядів, якби робили всі якісно і вчасно. Є проект гарний повністю перекладений, а кого найти озвучувати не знаю. Всі кричали перекладачів не хвата, а озвучувати є кому. А виходить озвучувати нікому. Ще старе не можуть ніяк ніхто до озвучувати. Ні кого не хотів образити. Ні з ким не хочу сваритися. Навпаки Дякую усім перекладачам і акторам озвучення за таке важке діло. Всім бажаю успіхів і удачі. Вибачаюсь, що занадто можливо десь грубо сказав. Просто я хочу, щоб робили проекти якісно, вчасно і до кінця.


  Tavor,
  По перше одне те саме всі питають. Знову відповім, багато проектів тут і не тільки колись повністю були профінансовані мною, тільки це ніхто не знає. Зате людям подобається і можливо і Ви дивилися. Коли були в мене гроші, було в мене таке хобі, допомагати в озвученні українською. Зараз грошей дуже туго. Тому перекладаю. Є гарний проект з 12 серій, але ніхто не хоче братися чомусь. В Росії озвучують навіть повне л.....
 • Tavor Кавайний меценат

  Дата: 4 листопада 2018 22:33
  SHEVA777,
  Ну і що ти озвучив/переклав чи чимось іншим допоміг? Це раз.
  Не кожен може доробити проект який тобі як даберу/перекладачу не надто подобається. Це два.
  Вчи японську і не парся. Це три.
 • SHEVA777 Анімешник
  Дата: 4 листопада 2018 22:07
  Це тільки моя думка, можливо в чомусь не правий. Просто реально вже бісить таке ставлення. Таких проектів у кожній команді купа. FairyDUB, QuamProject і т.д. Роками не можуть озвучити "Кішечка із Сакурасо" (там взагалі на 2 дні роботи) і "Торадора!" В якому столітті їх чекати. Є озвучують не якісно, одноголосним. Якщо не вмієш йди вчиться, а потім берись за озвучення або якщо в тебе поганий голос не озвучуй, візьмися за переклад чи чимось іншим допоможи. Ну як можна озвучувати серіал більше 5 років, а де які команди візьмуться за багато проектів зразу, а потім кидають не доробивши до кінця. Ніхто не буде дивитися в поганій озвучці. Проблеми у всіх є, але треба робити. Так зараз безкоштовно. Але колись Ваша праця буде оплачена, зате піднімаєте культуру в Україні, що досить важливо. Раніше ніхто не знав цей сайт та і взагалі мало хто дивився українською, а зараз все більше і більше.
 • Mastermind Анімешник
  Дата: 20 квітня 2017 02:53
  Це аніме як спа для мозгів, дивишся і відпочиваєш від всіх глобальних проблем людства. uu
  Цікаво, для чого інтрижка між Техеєм і Канау...
 • АдмінКО
  Дата: 6 березня 2017 16:18
  K0wbassa, то в Чуї тре питати, 10 серія давно перекладена
 • K0wbassa Перекладач
  Дата: 6 березня 2017 12:59
  Олександер,а коли настане найближчий час?

  --------------------
 • АдмінКО
  Дата: 11 листопада 2016 22:16
  bodanuch, ні, не закинута. Робота найближчим часом продовжиться