Дякую, що відвідуєш мене кожен день, мені це дуже приємно))
Але хочу внести у наші "стосунки" трішки ясності!
Я не комерційний проєкт і не заробляю ніяких грошей на рекламі чи на чомусь іншому, що тебе може засмутити, живу коштом адміністрації та меценатів, яким я дуже вдячний.
Всі відеоплеєри розміщені на безкоштовних відеохостингах, а як ти знаєш вони люблять напхати реклами, з цієї реклами я ніц не маю(( лише обурених користувачів.
Тому прошу поставитися до цього з розумінням.
Шановні користувачі, плеєри СТОРМО, МЕТА та (ҐЕТВІ - частково відновлено) більше не працюють тому, весь відеоконтент буде перезалито на інші відеохости у найкоротший час.
Шікада Коконацу - спадкоємець сімейного бізнесу. Його батько мріє, що син одного разу продовжить справу його життя, але Шікада має інші плани - він мріє стати манґакою. Одного літнього дня до їхньої крамнички солодощів приходить Шідаре Хотару, представник знаменитої компанії-виробника солодощів і каже, що батько Коконацу - легенда, і вона пропонує йому приєднатися до їхньої компанії. Але батько ставить умову - Шідаре повинна вмовити Коконацу продовжувати сімейну справу.
Приємного перегляду
Над проектом працювали: Переклад: Surgeon Ролі озвучили: Surgeon & YavKubi Робота зі звуком: Surgeon Постер від: Лунсар Координація проекту: Surgeon
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
При натисканні на посилання "Створити тему", на форумі буде створена тема від ВАШОГО імені про дане аніме, якщо така тема вже існує - вас просто буде направлено на сторінку з цією темою.