Прошу Вас звернути увагу на це повідомлення!

Дякую, що відвідуєш мене кожен день, мені це дуже приємно))
Але хочу внести у наші "стосунки" трішки ясності!
Я не комерційний проєкт і не заробляю ніяких грошей на рекламі чи на чомусь іншому, що тебе може засмутити, живу коштом адміністрації та меценатів, яким я дуже вдячний. Всі відеоплеєри розміщені на безкоштовних відеохостингах, а як ти знаєш вони люблять напхати реклами, з цієї реклами я ніц не маю(( лише обурених користувачів.
Тому прошу поставитися до цього з розумінням.

Шановні користувачі, плеєри СТОРМО, МЕТА та (ҐЕТВІ - частково відновлено) більше не працюють тому, весь відеоконтент буде перезалито на інші відеохости у найкоротший час.

Як заблокувати рекламу на безкоштовних відеоплеєрах.

Твій сайт AniTube

Техноліз

Переглянути трейлер

Рік випуску аніме: 2003
Жанр: Драма, Кіберпанк, Пригоди, Фантастика
Режисер: Хамасакі Хіроші
Студія: MadHouse
Серій: 22 з 22 (23 хв.)
Переклад: Віталій Данмер
Ролі озвучували: Gwean, Maslinka

Дивитися Техноліз онлайн

Дія відбувається у місті Лукусс. У боротьбі за контроль над містом втановилася хитка рівновага між трьома фракціями: Орґано – організацією професіоналів з тісними зв’язками у злочинному світі в бізнесі протезів; Спілки Спасіння – групи фанатиків, чиї інтереси перетинаються з Орґано; та Раканом – об’єднанням мародерів, до якого входить переважно технолізована молодь. Керувати містом можна за допомогою “Техноліза” – передової технології, яка замінює частини людини потужною кібернетикою.
Сюжет обертається навколо чотирьх людей: Оніші – молодого, але високопоставленого члена Органо, Ран – дівчинки з даром провидиці, Йоші – таємничого відвідувача підземного міста з поверхні, Ічізе – скаліченого бійця, який втратив руку та ногу. Чим стане “Техноліз” для мешканців міста – спасінням чи карою?
Візуальне оформлення серіалу витримано у темних тонах. Дія похмурих пейзажів покинутих заводів, зруйнованих будівель з брудного бетону та іржавого заліза посилюється музичним супроводом у стилі ембіент і техно.
Приємного перегляду
Весна 2003 / GweanMaslinka
5 років і 8 місяців тому
4.7К
sashko san
ПЛЕЄР
ПОПЕРЕДНЯ
НАСТУПНА
8.9/10 (43)

СХОЖЕ АНІМЕ

Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
TrIgeR_256 Кавайний меценат
Дата: 18 грудня 2020 00:43
Дякую за переклад та озвучення, незвичний серіал, хоч і не можна сказати, що поганий, але темний і депресивний в цілому. Звичайно, важко все розкласти по поличках - багато піднято різний тем, сюжет поволі наростає та все більше захоплює, але в кінці - "всі померли" і якось це сумно. Для кіберпанку це досить типово, та й не можна сказати, що дуже незвично для ніпонських творів, проте з багатьох героїв хоча б кілька могли вижити. Слід відзначити музику - пасує до подій та ще більше заглиблює загальний відчай. Дивитися варто, але бути готовим до незвичної атмофери.
 • Омана Анімешник
  Дата: 23 листопада 2020 17:29
  Перші серії, як на мене, аж занадто сюреалістичні та мінімалістичні, це трохи відштовхує, але згодом кількість діалогів збільшується і стає зрозуміло що тут і до чого. Приблизно після десятої серії вже неможливо відірватися від аніме. 

  Взагалі, Техноліз - це аніме дуже незичайне, особливо в плані стилю оповіді і відношення до глядача.
 • Олег Александр Анімешник
  Дата: 6 лютого 2018 19:37
  Gwean, Maslinka як же я вас обожнюю
 • Ад-ва Анімешник
  Дата: 15 березня 2016 19:17
  Я у шоці в першій серії перші слова прозвучали аж на 11 хвилині
 • Mister_WHAT_ Анімешник
  Дата: 15 січня 2016 16:47
  О, тепер норм рейтинг: 8,3))) бо всякі там гаремники по десять балів мають, а тут таке... обідно було. :crying: Це аніме аж ніяк не для дитячої аудиторії з повільним розвитком сюжету, темною атмосферою та втраченим для людей світом. Тепер таких аніме годі і відшукати. Звичайно я не говорю що це шедевр, але аніме заслуговує уваги.
 • Mister_WHAT_ Анімешник
  Дата: 15 січня 2016 11:12
  Інтересно, хто поставив цьому аніме низьку оцінку (рейтинг 6,5)? Цікаво би було почути його думку, тільки такі фразочки як "воно нудне" не пройдуть...
 • Ukr_san Анімешник
  Дата: 6 грудня 2015 14:39
  Нестандартненько в багатьох сенсах: мальовка, розвиток. Цікава атмосфера.