AniTube » Аніме » Містика » Спадкоємець диявола 2 / Devil Survivor 2 The Animation

Спадкоємець диявола 2

Переглянути трейлер

Оригінальна назва: Devil Survivor 2 The Animation
Рік випуску аніме: 2013
Жанр: Містика, Пригоди
Режисер: Кіші Сейджі
Студія: Bridge
Серій: 13 з 13 (24 хв.)
Переклад: XFX
Ролі озвучували: Атер Катта, XFX

Дивитися Спадкоємець диявола 2 онлайн

Звичайного недільного дня 18-річний Кузе Хібікі повертався з пробного іспиту, і тут найкращий друг Шіджіма Даїчі розповів про сайт «Нікая», що розсилає майстерно змонтовані ролики, в яких твої знайомі нібито гинуть страшною смертю. ІТ-прогресу давно ніхто не дивується, та й другові треба догодити, тому у сайту з'явився новий користувач. Проте Хібікі й справді пройняло, коли в черговому відео вони з Даїчі опинилися під електричкою. Так би все і сталося, але невідомі сили запропонували хлопцям не тільки життя, але й здатність викликати демонів. Причому не треба ніяких пентаграм, або козлиних черепів - суто через мобільний додаток!

З чого такий щедрий подарунок? А з того, що якийсь бог вирішив влаштувати землянам перевірку - Судний День (точніше тиждень), щоб вирішити, чи гідні вони жити далі. Боротьба повинна бути чесна - і тому Алькор, один із так званих Септентріонів, забезпечив молодих захисників Японії і людства цим диво-додатком. Принцип його дії простий: чим твердіша воля і більше духовних сил, тим сильніші будуть викликані істоти. І хто ж виявиться обранцем і відстоїть нашу планету? А ви ще сумнівалися? Добре, що Алькор захоплювався мобільним софтом, а не дівчатками-чарівницями...
Приємного перегляду
Весна 2013 AniUa
5 років і 3 місяці тому
2.7К
sashko san
ПЛЕЄР
ПОПЕРЕДНЯ
НАСТУПНА
8.5/10 (12)

СХОЖЕ АНІМЕ

Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
Юріко Анімешник
Дата: 5 лютого 2020 15:28
Це просто шедевр! Щоправда перші серії трохи нудні, але далі пуф, пах, бабах! Просто вибух мозку!
  • Sousou Анімешник
    Дата: 1 грудня 2015 00:01
    Жахливе аніме. Не сподобалося практично нічого. Перші 7 хвилин все йшло ніби нормально, а потім пішов якиїсь фарс. Тупа пародія на покемонів. Єдине що сподобалося так це ендінг.