Прошу Вас звернути увагу на це повідомлення!

Дякую, що відвідуєш мене кожен день, мені це дуже приємно))
Але хочу внести у наші "стосунки" трішки ясності!
Я не комерційний проєкт і не заробляю ніяких грошей на рекламі чи на чомусь іншому, що тебе може засмутити, живу коштом адміністрації та меценатів, яким я дуже вдячний. Всі відеоплеєри розміщені на безкоштовних відеохостингах, а як ти знаєш вони люблять напхати реклами, з цієї реклами я ніц не маю(( лише обурених користувачів.
Тому прошу поставитися до цього з розумінням.

Шановні користувачі, плеєри СТОРМО, МЕТА та (ҐЕТВІ - частково відновлено) більше не працюють тому, весь відеоконтент буде перезалито на інші відеохости у найкоротший час.

Як заблокувати рекламу на безкоштовних відеоплеєрах.

Твій сайт AniTube

Звучи! Еуфоніум (1 сезон)

Переглянути трейлер

Рік випуску аніме: 2015
Жанр: Буденність, Драма, Музичний
Режисер: Ішіхара Тацуя
Студія: Kyoto Animation
Серій: 13 з 13 (23 хв.)
Переклад: Gedet
Ролі озвучували: Lorelin, Sogo

Дивитися Звучи! Еуфоніум (1 сезон) онлайн

Є в сфері музичних змагань таке поняття як марне золото, це коли наче й виграв змагання, але далі не проходиш. Саме це й стало причиною сварки між Омае Куміко та Косака Рейною наприкінці навчання в середній школі. І тут новий навчальний рік, старша школа, в якій Куміко планувала почати нове життя, клуб духової музики, але долі старих подружок знову перетнулися.
Приємного перегляду
Весна 2015 / FanVoxUA
6 років і 3 місяці тому
3.4К
sashko san
ПЛЕЄР
ПОПЕРЕДНЯ
НАСТУПНА
8.4/10 (17)

СХОЖЕ АНІМЕ

Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
heatcold Анімешник
Дата: 22 жовтня 2021 22:13
Прекрасно зроблене аніме. Рідко коли другорядні персонажі отримують більш-менш оригінальний дизайн. Пейзажі та добре промальовані деталі просто насолода для очей. Щодо озвучення, то воно непогане, але дуже сильно бракує декількох жіночих голосів. На початку, доки ще не звик, всі голоси жіночих персонажів зливаються в один. В будь-якому випадку, дякую, що озвучили українською, я отримав задоволення від перегляду. be 
 • Яснояна Анімешник
  Дата: 13 лютого 2020 19:49
  Така хороша озвучка, просто ідеальна під це легке й приємне аніме. uu 
 • Mister_WHAT_ Анімешник
  Дата: 1 лютого 2016 21:04
  Досить-таки непогане аніме. Люблю музичні аніме і після перегляду "Еуфоніуму&quot
  ; ще більше полюбив . Аніме такого жанру, на перший погляд, виглядає простим і передбачуваним. Можливо усе саме і так, але при створенні таких аніме дуже легко зробити помилку, наприклад: зациклившись на музиці можна забути про індивідуалізацію героїв або навпвки. Еуфоніум добре збалансований у цьому плані. Дивовижною є графіка та деякі 3D ефекти. Сама музика - непогана: зроблено по декілька зразків однієї і тієї ж мелодії, шоб показати поступовий розвиток навичок гри на муз. інструментах. Але подекуди, все звучало одноманітно. Із сюжетом усе зрозуміло і ніяких особливих відмінностей від інших аніме такого типу не помітив. Найбільше у цій історії мені сподобалася малопомітна і неакцентована любовна складова. Як же мені набридли усі ці страждання та соплі головних героїв, а тут все просто: зізнався одразу і все. Це аніме для відпочинку, нічого складного і заплутаного тут немає. Потрібен лише хороший настрій перед переглядом серій і вам воно сподобається.

  P.S. Дякую за переклад та озвучення даного проекту)