Прошу Вас звернути увагу на це повідомлення!

Дякую, що відвідуєш мене кожен день, мені це дуже приємно))
Але хочу внести у наші "стосунки" трішки ясності!
Я не комерційний проєкт і не заробляю ніяких грошей на рекламі чи на чомусь іншому, що тебе може засмутити, живу коштом адміністрації та меценатів, яким я дуже вдячний. Всі відеоплеєри розміщені на безкоштовних відеохостингах, а як ти знаєш вони люблять напхати реклами, з цієї реклами я ніц не маю(( лише обурених користувачів.
Тому прошу поставитися до цього з розумінням.

Шановні користувачі, плеєри СТОРМО, МЕТА та (ҐЕТВІ - частково відновлено) більше не працюють тому, весь відеоконтент буде перезалито на інші відеохости у найкоротший час.

Як заблокувати рекламу на безкоштовних відеоплеєрах.

Твій сайт AniTube

Звучи! Еуфоніум (1 сезон)

Переглянути трейлер

Рік випуску аніме: 2015
Жанр: Буденність, Драма, Музичний
Режисер: Ішіхара Тацуя
Студія: Kyoto Animation
Серій: 13 з 13 (23 хв.)
Переклад: Gedet
Ролі озвучували: Lorelin, Sogo

Дивитися Звучи! Еуфоніум (1 сезон) онлайн

Є в сфері музичних змагань таке поняття як марне золото, це коли наче й виграв змагання, але далі не проходиш. Саме це й стало причиною сварки між Омае Куміко та Косака Рейною наприкінці навчання в середній школі. І тут новий навчальний рік, старша школа, в якій Куміко планувала почати нове життя, клуб духової музики, але долі старих подружок знову перетнулися.
Приємного перегляду
Весна 2015 / FanVoxUA
6 років і місяць тому
3.2К
sashko san
ПЛЕЄР
ПОПЕРЕДНЯ
НАСТУПНА
8.4/10 (17)

СХОЖЕ АНІМЕ

Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
Яснояна Анімешник
Дата: 13 лютого 2020 19:49
Така хороша озвучка, просто ідеальна під це легке й приємне аніме. uu 
  • Mister_WHAT_ Анімешник
    Дата: 1 лютого 2016 21:04
    Досить-таки непогане аніме. Люблю музичні аніме і після перегляду "Еуфоніуму&quot
    ; ще більше полюбив . Аніме такого жанру, на перший погляд, виглядає простим і передбачуваним. Можливо усе саме і так, але при створенні таких аніме дуже легко зробити помилку, наприклад: зациклившись на музиці можна забути про індивідуалізацію героїв або навпвки. Еуфоніум добре збалансований у цьому плані. Дивовижною є графіка та деякі 3D ефекти. Сама музика - непогана: зроблено по декілька зразків однієї і тієї ж мелодії, шоб показати поступовий розвиток навичок гри на муз. інструментах. Але подекуди, все звучало одноманітно. Із сюжетом усе зрозуміло і ніяких особливих відмінностей від інших аніме такого типу не помітив. Найбільше у цій історії мені сподобалася малопомітна і неакцентована любовна складова. Як же мені набридли усі ці страждання та соплі головних героїв, а тут все просто: зізнався одразу і все. Це аніме для відпочинку, нічого складного і заплутаного тут немає. Потрібен лише хороший настрій перед переглядом серій і вам воно сподобається.

    P.S. Дякую за переклад та озвучення даного проекту)