Прошу Вас звернути увагу на це повідомлення!

Дякую, що відвідуєш мене кожен день, мені це дуже приємно))
Але хочу внести у наші "стосунки" трішки ясності!
Я не комерційний проєкт і не заробляю ніяких грошей на рекламі чи на чомусь іншому, що тебе може засмутити, живу коштом адміністрації та меценатів, яким я дуже вдячний. Всі відеоплеєри розміщені на безкоштовних відеохостингах, а як ти знаєш вони люблять напхати реклами, з цієї реклами я ніц не маю(( лише обурених користувачів.
Тому прошу поставитися до цього з розумінням.

Шановні користувачі, плеєри СТОРМО, МЕТА та (ҐЕТВІ - частково відновлено) більше не працюють тому, весь відеоконтент буде перезалито на інші відеохости у найкоротший час.

Як заблокувати рекламу на безкоштовних відеоплеєрах.

Твій сайт AniTube

Ласкаво просимо до N.H.K.!

Переглянути трейлер

Рік випуску аніме: 2006
Жанр: Буденність, Драма, Комедія
Режисер: Ямамото Юсуке, Такімото Тацухіко
Студія: Gonzo
Серій: 24 з 24 (24 хв.)
Переклад: Houkiboshi
Ролі озвучували: Gwean, Maslinka

Дивитися Ласкаво просимо до N.H.K.! онлайн

Після того, як 22-річний Сато Тацухіро кидає коледж, він практично не виходить із дому, лише інколи навідується до супермаркету. Хлопець спить по 16 годин на добу. Так він проживає три роки. Раптом йому відкривається таємниця, що у всіх його проблемах з коледжем та відсутністю роботи винна гігантська таємна організація NHK.

Одного дня в його житті з'являється дівчина на ім’я Накахара Місакі, яка на диво багато знає про Сато. Вона пропонує укласти з ним контракт, за яким зобов’язується підтримувати його відновлення в суспільстві. Що це? Шанс для хлопця вільно почуватися в суспільстві, чи, може, черговий підступний план NHK?
Приємного перегляду
Літо 2006 / GweanMaslinka
2 роки і 6 місяців тому
sashko san
ПЛЕЄР
ПОПЕРЕДНЯ
НАСТУПНА
9.4/10 (54)

СХОЖЕ АНІМЕ

Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
Daruka Анімешник

Дата: 17 квітня 2021 00:07
Жодна з серій не працює
 • Noviy_Geroy Перекладач
  Дата: 17 серпня 2018 23:20
  Мушу поцікавитися, а нецензурний напис на одязі головного героя був великодкою для людей з СНД?

  --------------------
 • Серафікус Перекладач
  Дата: 7 грудня 2017 19:42
  EvGaS, то в неї не стільки егоїзм, скільки дивацтва. Просто думала, що її може полюбити тільки нікчема, який від неї залежатиме. Тому ж Сато й не хотів цього, бо був гордим і не міг цього прийняти. Тобто вона хотіла зробити його залежним від себе, а це, звичайно, не зовсім нормальні стосунки
 • Перекладач
  Дата: 1 грудня 2017 13:24
  Мотив є, але як персонаж вона все ж мені не здалася відвертим нарцисом/егоїсткою.
 • Gwean Кавайний меценат

  Дата: 1 грудня 2017 09:08
  Gwean, Чорт, як тут правити ці кляті коментарі? Місато мало б бути Місакі. Одрук.
 • Gwean Кавайний меценат

  Дата: 1 грудня 2017 09:06
  Першоджерелом цього аніме є ранобе, яке написала людина, яка сама була хікікоморі, сама страждала від цього і писала про свій досвід. Книга – суцільна депресивна рефлексія. Автори більшість жесті в аніме опустили (наркотики, порно, невдалі спроби суїциду) і додали низку арок та комедійні елементи. Та все одно, коли приходить розуміння того, у яку сраку загнали себе герої, то вже не смішно.

  Погоджуюсь з коментарем вище: Місакі не ідеалізована ні разу. У неї в голові тарганів нема, їх з’їли куди агресивніші тварюки. За бажанням "допомогти" Сато криється егоїстичний інтерес. Не йому вона хоче допомогти, а себе врятувати. Від самотності, від нікчемності, від самогубства.
 • Серафікус Перекладач
  Дата: 1 грудня 2017 01:54
  GCKUAN,так, в принципі, з усім погоджуюсь, крім пункту про Місакі. Хоча на Заході є доволі відомий мем про аніме: "Місакі не прийде". Вона теж глибокий персонаж. Взагалі аніме, як на мене, дуже точне і продумане психологічно, і зрежисоване на дуже високому і якісному рівні, і образ Місакі - ще один доказ на користь цього. Вона не просто сприймала Сато таким, як є, вона потребувала його нікчемності, вона гасила на ньому свої комплекси. І вона навмисно й свідомо постійно ідеалізувала свій образ, щоб домінувати над ним (хоч у неї це дуже часто не виходило через недосвідченість). І в результаті ще й виявилася такою ж закритою, як і Сато. Сам навіть зустрічав таких людей. Хоча загалом варто сказати, що всі головні герої - маргінали, так чи інакше, (хікан, закрита дівчина з поганим минулим і комплексами, параноїдальна семпай, хлопець, який не може змиритися зі своїм щасливим, хоч і не дуже приємним для нього майбутнім) тому краще таких людей не зустрічати, але все в житті буває. І не можу погодитися, що автори не висміюють хіхікоморі. По суті, для цього вони й створили аніме, на початку вони довго з нього сміялися, у багатьох епізодах іронічно натякали на його постійну маструбацію (хоч на опенінг подивіться, вже там є), а гра була суцільна несерйозність, уже з самого початку провальна. Просто, мабуть, ці проблеми потрібно переосмислити. Переосмислити так, щоб у епізоді з прощанням з Ямадзакі зрозуміти не тугу за другом Сато, а гірку посмішку Ямадзакі
 • GCKUAN Анімешник
  Дата: 29 листопада 2017 15:55
  Загалом, аніме дуже сподобалось, але більше не як вигадана історія, а як погляд на цей світ і самого себе. Автор дуже добре знається на темі, тому персонажі живі і природні, що безумовно гігантський плюс. Окрім цього, сподобалось те, що аніме не замовчує ніякі теми, тут було перебрано багато суспільно прийнятних і неприйнятних речей, які так чи інакше падають на голови хікікоморі, отаку, слабкодухих і песимістів. Ще одним чудовим боком цієї історії є те, що автор нікого з них не засуджує, в аніме немає місця пропаганді "Вилазь з хати, йди працюй". Персонажі шукають рішення проблем і доходять до них за логічним ланцюжком (звісно і до вилізання з хати і роботи теж), загалом ж позиція аніме цілком нейтральна з посилом, що потрібно мінятись, проте не потрібно силувати чи спішити, а рішення можна шукати навіть там, де не чекаєш. Наприклад, ситуація з розробкою гри, не виходячи з дому, хоч, на жаль, далі в аніме все-таки прибили цю ініціативу і персонаж був змушений іти працювати з голоду на дорозі, але це були швидше як крайнє рішення, а не заклик до подібних дій.
 • GCKUAN Анімешник
  Дата: 29 листопада 2017 15:39
  Оце зверху простирадла тексту.
  Від себе скажу те, що для мене, як людини з поганою соціальною адаптацією аніме видається дуже життєвим. Як на мене Сато зовсім не дурний і ставить цілком логічні питання, які можуть виникнути за даних обставин. Звісно подекуди трохи перебільшено для комічного ефекту, але лише тоді. Інакше це аніме було б занадто схожим на реальність і я б його не додивився.
  Єдине чого я не зрозумів, це його дурних проблем з Місакі, але це тому, що я жодного разу не мав стосунків. Але як на мене сам образ Місакі все-таки ідеалізований, адже, як помітив і сам Сато, вона приймає героя таким, який він є, вона наполеглива і не має прихованих мотивів (зрадити чи насміхатись). В реальності таких людей не буває і тому Сато, як доволі реалістичному персонажу надзвичайно пощастило, чесно кажучи, я йому заздрю, тому що все дуже реалістично, але реалістичність аніме закінчується там, де починається Місакі, всі інші персонажі набагато реалістичніші за неї, а найреалістичніші з чітко окреслених, напевне, Сато, самогубці, староста і її брат, хоч закінчення у їхніх історій і щасливі (окрім Сато шлях якого так і не закінчений на кінець історії).
 • Серафікус Перекладач
  Дата: 18 серпня 2017 20:30
  А тепер щодо аніме. У коментарі вище згадували, щоголовний герой - конформіст і дурник, який всьому вірить, що це його риси, якперсонажа, і так було зроблено для того, щоб показати його неординарність.Особисто я не зовсім можу з цим погодитися. Як на мене, чіткий, песимістичний,з нотками іронічності, доволі ерудований образ старого Сато було замінено набільш інертний з тою метою, щоб показати нам всі грані маргінального життямолоді і проблем, які на них чекають. Цей спосіб творення сюжету можнапорівняти, наприклад, з Одісеєю (мандрує і бачить пригоди) Гомера,"Іліадою" Вергілія (ну й що тем душею кривити, Котляревського теж),"Божественною комедією" Аліґ'єрі... прикладів такого типу побудовиісторії безліч! Тобто герой тут слугує не стільки персонажем, скільки свідком іжертвою різних маргінальних молодіжних трендів - він побув і хіхікоморі, іотаку, і фанатом хентаю, і лоліконщиком, і членом групи самогубців, і жертвоюторговців-махінаторів, і запеклим задротом у відео ігри... чорт, це простозабагато, як для однієї людини, але саме такий "мандрівний" сюжет ідопоміг все це реалізувати, аби показати нам всю безцінь такого існування.
  Цікава і проблема пошуку Бога в цьому аніме.Варто сказати, що в ранобе цій ідейній стороні дається більша увага, там ітеорія змови, і пошук вищої сили гармонійно поєднуються, хоча і в аніме цьомуприділено досить уваги. Взагалі, змова - цікавий варіант для розгляду, адже узмову проти себе легко повірити, якщо хочеш високих результатів без зайвогодокладання зусиль. З теорій змов ще дідусь Еко посміявся у свєму "МаятникуФуко", і чудово розкрив цю тему. І в аніме це теж цікаво зреалізовано.Сато не розуміє, що за сила змусила його боятися людей, він звинувачує в цьомуОрганізацію, шукає винних, підозрює у змові знайомих, але водночас він і неможе протриматися без цієї віри, без неможливості повірити у те, що в своїхпроблемах винен тільки він, і ніхто інший, і цікаво, як ця віра розпилюєтьсяміж ним і Місакою, яка не вірила в бога і, навпаки, в усіх бідах звинувачуваласебе. У фіналі він змусив її повірити у те, що та Організація - це і є Бог, щоза ними щось стежить і щось спричиняє всі ці біди, і він готовий пожертвуватисобою заради тієї ідеї... але й тут провалюється.
  Дуже глибоке й неоднозначне аніме, однозначноварте шани й неодноразового перегляду, одним словом