УВАГА! Прошу Вас звернути увагу на це повідомлення!

Як ви зараз можете підтримати нашу країну та наших військових!
Корисні посилання, які допоможуть вам:
ДОПОМАГАЄМО УКРАЇНСЬКІЙ АРМІЇ: ЦЕДЕМ ЗІБРАВ КОРИСНІ ТА НАДІЙНІ ПОСИЛАННЯ
Телеграм канали:
Канал Сергія Притули
Канал Сергія Стерненка
Канал SPRAVDI - Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки
ОПЕРАТИВНІ НОВИНИ
Ютуб канали:
Військове телебачення України
Якщо маєте ще посилання, яким дійсно можна довіритися - пишіть в чаті сайту!

Твій сайт AniTube

Моя романтична комедія не зовсім те, на що я очікував (1 сезон) + OVA

Переглянути трейлер

Рік виходу аніме: 2013
Жанр: Буденність, Комедія
Режисер: Йошімура Ай
Студія: Brains
Серій: 13 із 13 + OVA (24 хв.)
Перекладали:
CheskaGamma
Ролі озвучували:
FairyDUB: CheweyOdonata
MelodicVoiceStudio
:
SladkoeshkaUrajimirZebadiyaKorzhikihabi

Дивитися Моя романтична комедія не зовсім те, на що я очікував (1 сезон) + OVA онлайн

17-річний хлопець Хачіман Хікіґая — пропалений цинік, упевнений в тому, що любов — це все вигадки дівчат, і нічого такого в житті немає, і з ним такого ніколи не трапиться. А підтримують цю ілюзію ті, хто отримав копняка під зад. Молода викладачка Шізука Хірацука теж не змогла переконати хлопця. Остання надія на клуб волонтерів. Щоправда, в цьому клубі всього один член, зате який. Це зірка і перша красуня школи Юкіношіта Юкіно. Можливо, вчителька розкусила обох та зрозуміла як допомогти обом?
Приємного перегляду
Інформаційне повідомлення
Якщо ви бажаєте взяти субтитри на озвучення, зверніться спершу до перекладача або напишіть коментар під потрібним вам аніме.
Весна 2013 / FairyDUB / MelodicVoiceStudio
8 років і 4 місяці тому
28K
ПЛЕЄР
ПОПЕРЕДНЯ
НАСТУПНА
9.3/10 (185)

СХОЖЕ АНІМЕ

Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
Mikos Анімешник
Дата: 5 вересня 2023 16:40
Вирішив усе ж таки в 1 сезон зайти і тут написати щодо цього аніме. Кхм. Можливо будуть спойлери, але дуже рідко котрі не сильно будуть псувати вам малину. Тож. Перший сезон дуже насичений гумором, в другому розвивається романтичний сюжет, а вже в третьому повна розв'язка. Перший дуже сподобався за графою хоч дуже частенько й мильною, гумором, раціональністю скажемо так героя. Другий якщо чесно був трішки скучнуватий, можливо через те що було тут поменше гумору. Третій був наче інше аніме, нова графа, інший характер Хіккі наче інша людина, також дуже сподобалася розв'язка в котрій
Увага! У Вас немає прав для перегляду прихованого тексту.
 • Yandere-kun Анімешник
  Дата: 30 серпня 2023 19:30
  Остання частина.

  Обережно є спойлери!

  Історія стара як світ, одна намагається всім наслідувати і виділятися із загальної кількості, у результаті втрачає себе. Зворотний бік - будеш ізгоєм.

  Інші починають бійку в мережі через інше, коли між собою не ладнають. Причому ціна такої компашки - мізер, вона існує через одну людину, яка не завжди може помітити таку важливу деталь, через яку йде конфронтація.

  Третю викинули зі свого зосередження і не хочуть приймати її у свою компашку з тієї чи іншої причини. Але добре зрештою показали ціну такої дружби (та й дружби загалом). Хіккі гарно підлаштував дещо, що вони миттю посварилися намовляючи один одному що думають насправді. Було приємно дивитись, як вони самі на місце ізогоя стали. Четвертий момент із фестивалем.

  Добре показали те, як інші за всіх усі роблять, а коли доходить справа – слава дістається іншим. Тут, оскільки вона до ладу не брала участь у роботі у підготовці до фестивалю, то коли вийшла на сцену, нічого не могла толково сказати. 1. Вона хотіла набратися досвіду, в результаті втратила/прогуляла весь цей час. 2. Так як за неї все зробили, зробив як колектив, так і окремі індивіди - вона просто до виступу та публіки не була готова (згадую Нагісу в Кланнаді і як вона намагалася), не в одному аспекті, бо вона прикрилася іншими (тут згадав старий фільм про каскадера та дублера "Чудовисько" з Бельмондо). І як же класно її в кінці Хіккі обробив, розповівши їй про все її потаємне, про те як вона "росте" над собою, також і те, що вона хотіла щоб її знайшли і втішали, причому сама себе словами принижувала: "Той хто себе цілеспрямовано принижує, той хоче уваги" (як Леліана в DAO наприклад, що говорив Страж Урни Праху). У цьому Хіккі ще став громоотводом, відвівши весь удар він від тієї немочі, бо якби вона все завалила - постраждав весь колектив і ті, хто реально все робили, тобто вся праця була б марною.

  У 13-ій серії політкоректність круто потролили, хех, це вони не знали, що воно далі буде.

  Загалом можна було набагато більше написати, бо практично всі серії насичені, але цього достатньо.

  І... мало не забув. Мальовка гарна і лампова, але не без вад, а музика дуже непогана. Загалом є як хороші, так і слабкі моменти.

  Підсумок.
  Мені сподобалося, як мінімум тверде 8 тайтл заслуговує, а там далі буде.

  Ps
  Ова була смішна.
 • Yandere-kun Анімешник
  Дата: 30 серпня 2023 00:44
  Продовження + можливо буде ще.

  Діалоги.

  Крінжа зовсім мало, але є через деяких індивідів. А так в основі своїй вони нормальні чи навіть гарні. Часто несуть не малий зміст, глибокодумні та повчальні (іноді навіть не розумів або недорозумів, через що доводилося переглядати), часто зачіпають важливі теми. Є дуже цікаві та цікаві роздуми. Одразу пишу, ось такого від цього тайтлу не чекав. Також була пристойна кількість цитат, хай і банальних. Наприклад, "чим важче становище, тим краще людям доходить", "Боротьба і розвиток - сторона однієї медалі", "Що найкраще гуртує людей у колективі?", "Жорстокий лідер чи ворог?" Хоча це вже тема, а не цитата, але відповідь очевидна. У першому Которі - це все добре по поличках розклали на планеті Вукі, також добре на це писав Нікколо Макіавеллі і в цілому досвід історії не дасть обдурити. Дивно, не чекав подібних моментів у такому творі, хоч хех, після всього що дивився в жанрі аніме – складно вже чомусь здивуватися.

  У плані повсякденності бачив і краще, але і цей тайтл як мінімум хороший. Було цікаво дивитися на всі ці історії по ходу оповідання, також як вони розвиваються. Час у свою чергу під час перегляду – летить непомітно. Подано пристойно тем із самого початку і без дурнів (чого варте дві думки в першій же серії, є два шляхи: ти можеш старанням досягти і віддячити людині, яка врятувала свого собаку або ж, намагатимешся з пересічними результатами, але якщо ти людині не байдужий), він оцінить твої старання, яким би був результат. Подані вони придатно і з сенсом, нехай місцями і сумбурно.
  Трохи на теми:
 • Yandere-kun Анімешник
  Дата: 29 серпня 2023 19:53
  Обернжно є спойлери!

  + буде ще продовдення, мабуть.

  Давно хотів його подивитися у свій час. По суті, це хороша соціальна сатира і комедія в жанрі повсякденності та школи і з малими нотками романтики (поки що) та психології ( японці у своєму репертуарі). Є ще пристойна кількість тем вони зуміли підняти і розвинути, з різним тлом смислів. Також пристойна кількість кліше у цьому жанрі – додається.

  Персонажі, на яких абсолютно все тримається. Це мГГ Хачіман Хікігая "Хіккі" і Юкіно Юкіносіта. Нехай персонажів ще вистачає, як не заміжня училка Хірацука Шизука, яка їх (одного Хікі,а діва там уже була) разом в один гурток затягла і Юї, яка і зовсім третя з гг і у Хікі є сестра. Всі інші персонажі, які миготять, вони дуже непогані, але більшість із них один +/- суцільний шаблон, хоча ось теми не завжди тривіальні, які з ними пов'язані, хоч і не без цього. Якщо писати про задум, то раніше як писав вона йде навколо двох(3?)гг, яких затягла до клубу волонтерів училка, через те, що вони одинаки, але у кожного свої причини самотності, і тому вони один одного доповнюють і можливо в майбутньому, ніж далі допомагатимуть один одному виходити у світ, вийшовши зі свого замкнутого становища: "Дилеми дикобраза". Якщо брати Хіккі(у нього погляд мертвої риби і він передає привіт Сакуті і мгг з Торадори у якого погляд вбивці чи маніяка),то персонаж подекуди подразнює і навіть бісить(за фактом багато в чому схожий на Кьона, у якого з тим багато схожості, чого тільки сестра і кіт вартий + багатьом як персонаж він не зайшов (або навпаки), але хід і спосіб думок у нього не зовсім пересічний),по суті він сам собі лицемірить, переконуючи себе в тому, що так йому буде краще(як йому училка сказала: "Тобі можливо так і легше, але як бути людям, яким ти не байдужий") і можливо отримує задоволення від свого соціального статусу, але він жодного разу не дурний і часом палить правду у багатьох відносинах(як і Юкіно). Сам по собі він проникливий, кмітливий, добре читає ситуацію і людей + саркастичний, цинічний, скептик, частково мізантроп і тому часто говорить прямо без дурнів. Юкіно, сильна і незалежна дівчина, але забита своїми ж однолітками, через свої дуже розвинені різні якості(коли Хіккі сам себе забив),дуже мила і приваблива (Май Сакурадзима на неї зовні схожа),цинічна(як же класно слухати як вона говорить на прям і без евфемізмів), вкрай зарозуміла і кмітлива, так само як і Хіккі добре читає людей і різні ситуації.
 • Snikewin Анімешник

  Дата: 21 серпня 2023 02:59
  Бомбалейла...
 • Eudgen Анімешник
  Дата: 6 серпня 2023 09:48
  Справді приємний і збалансований комедійний серіал. Вмотивовані персонажі, рівноцінні принаймі у межах основної групи, послідовні рішення та дії, непогано і з гумором. Елемент гарему присутній, але мабуть вперше не дратує, героїні не менш цікаві ніж герой.
 • Yandere-kun Анімешник
  Дата: 2 серпня 2023 19:47
  Як дивився свого часу, понад півроку тому, робив нотатки, але за підсумком втратив їх =/ Загалом, деякий час тому переглянув усі три сезони, і… вони зайшли, краще ніж вперше (ТВ-3 теж, як не дивно =/ ех, а скiльки тодi було написано в вiдгуках), що пристойно здивувало… I заразей тайтл став одним із самих улюблених слайсів поруч із серіями «Меланхолією Харухи Судзумії», «Ласкаво просимо до NHK», «Онідзукою», «Grand Blue", «Я Дівчиною» та Мiеруко-чан три останні – це манги. В цілому не знаю що особливо виділити зараз, але сама історія і практично всі (!) персонажі (дівчата в цьому тайтлі все на серйозному рівні, не кажучи вже про їхню миловидність, можливо краще дiвчат нiде нема + iх багато) стали подобається набагато більше, часом стали по своєму - близькі. Єдине ще що хочеться написати, це момент із мальовкою. Нехай у жруному та третьому сезонпх малювання стали більш детальнішими, красивішими, але в першому сезоні вона була по-перше ламповою, а по-друге вона була під стать характерам персонажів, яка давала їм особливу індивідуальність, шарм який далі був у деяких розгублений, у продовженні не було вже такої автентичності. Як то так =/ Ps після останнього перегляду, реально захотілося ще глянути і саме першоджерело, але навряд чи щось із цього вийде, на жаль.
 • duokcuh Анімешник
  Дата: 3 липня 2023 16:14
  Після Саду слів, Бурі втрат, Міста, де немає лиш мене, та неперевершеної Віолети Евергарден переглянув кілька м'яко кажучи посередніх аніме. І цей тайтл з перших серій теж здався таким. Майже не чіпляв. Але це було дуже важливе "майже", бо спонукало не кинути, а дати шанс. По факту всіх 3 сезонів, що пролетіли злочинно швидко, якщо в когось, як і в мене, будуть схожі думки на початку, гоніть їх. З часом історія захопить і не відпустить до кінця.
 • Shimorin Анімешник
  Дата: 30 травня 2023 11:14
  Ivan D,
  Сорян) але якщо пограти в гру тооо...
 • Ivan D Анімешник
  Дата: 3 травня 2023 12:24
  Цитата: Shimorin
  Люблю це аніме і саме через це перегляну його ще раз(шкода що гг не міг обрати вчительку чи сестру Юкіно).
  Cпойлери(