Наприклад, 

Лють Багамута - Незаймана Душа

УВАГА! Прошу Вас звернути увагу на це повідомлення!

Як ви зараз можете підтримати нашу країну та наших військових!
Корисні посилання, які допоможуть вам:
ДОПОМАГАЄМО УКРАЇНСЬКІЙ АРМІЇ: ЦЕДЕМ ЗІБРАВ КОРИСНІ ТА НАДІЙНІ ПОСИЛАННЯ
Телеграм канали:
Канал Сергія Стерненка
Канал SPRAVDI - Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки
ОПЕРАТИВНІ НОВИНИ
Благодійні фонди:
ФОНД ПОВЕРНИСЬ ЖИВИМ
ФОНД СЕРГІЯ ПРИТУЛИ
Ютуб канали:
Військове телебачення України
Якщо маєте ще посилання, яким дійсно можна довіритися - пишіть в чаті сайту!

Твій сайт AniTube

Розлючена панночка присягнула помститися: Я розтрощу батьківщину силою магічної книги

Переглянути трейлер

Рік виходу аніме: 2026
Жанр: Драма, Фентезі
Режисер: Наоюкі Казуя
Серій: 1 з 12 (23 хв.)
Переклад: Banshee
Ролі озвучували: Akane, BananaLatte, DaoSan, Hajime, Kairyu, Nastyan, Nia_boo, RazyRx

Дивитися Розлючена панночка присягнула помститися: Я розтрощу батьківщину силою магічної книги онлайн

Елізабет Лейстон, донька могутнього прем’єр-міністра Галдорії, здається ідеальною шляхетною леді та майбутньою королевою. Але коли її наречений публічно принижує її, розриває заручини й починає поширювати про неї чутки, терпінню Елізабет настає кінець.
Чому її єдиною подругою має бути лише вірна служниця? І чому вона повинна служити королівству, яке її не цінує? Вирішивши більше цього не терпіти, Елізабет задумує зруйнувати королівство, навіть якщо це стане останнім, що вона зробить.
Озброївшись гострим розумом і сімома магічними гримуарами, вона вирушає шляхом помсти — і ціна помсти буде надзвичайно високою.
Приємного перегляду
Інформаційне повідомлення
Якщо ви бажаєте взяти субтитри на озвучення, зверніться спершу до перекладача або напишіть коментар під потрібним вам аніме.
Літо 2026 / Робота Голосом
12 годин і 36 хвилин тому
Донатик маленьким не буває
9.0/10 (13)
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
Tysha_v_eteri Анімешник
Дата: Сьогодні, 15:37
  • 0
  • Ну, хехе, може і заїжджено, але якщо реалізація гарна буде, то варто дивитись. Якщо це буде помста, то хочу це побачити.
  • NickBMF Отаку
    Дата: Учора, 18:23
  • 0
  • Цитата: bugsstring
    NickBMF,
    Я Вас благаю, погляньте на нашу владу, такі ж суцільні виродки....
    Прям такі суцільні виродки, що велетенський дурдом по сусідству не здатен нас захопити, а з країни, на яку всім пофіг ми перетворились на світового гравця, міцно сівшого на шию всієї Європи. Це зробили виродки. А що б зробили НЕ виродки? Напевно здалися і повтікали за кордон.
  • Ape Capone Отаку
    Дата: 7 липня 2026 21:34
  • 0
  • Цитата: nevudom
    NickBMF,
    Зараз така мода на жіночу авдиторію. Історії з сильними, мстивими жінками.
    ну це теж непогано,особисто я з задоволенням подивлюсь як вона буде нищіти ту скотоублюдню ,вона цілком заслуговує на свою помсту, та і історіі які кінчаються дружбою та всепробаченням якось так харять вже
  • Liben Отаку
    Дата: 7 липня 2026 19:48
  • 0
  • Ой, а мені сподобалось. Головна героїня не просто лиходійка на словах, а й справді зраджує країну. Це прикольно.
  • Михаил Кулишов Анімешник
    Дата: 7 липня 2026 19:06
  • 0
  • Мені здається, що служниця теж користується нашою гг. Вона якась підозріла. Не треба відкидати варіант, що саме вона могла все це підлаштувати.

    Цитата: NickBMF
    Ох вже мені ці принци. Що не тайтл - то обов'язково розрив заручин. Як ці казкові королівства взагалі існують з такими вишкребками при владі?
    І не кажи. Чому їх роблять такими тупими, і просто людьми, які нічого не дотримуються?
  • bugsstring Отаку
    Дата: 7 липня 2026 18:52
  • 0
  • NickBMF,
    Я Вас благаю, погляньте на нашу владу, такі ж суцільні виродки....
  • Stayler Перекладач
    Дата: 7 липня 2026 18:04
  • 2
  • Що знову, це тепер новий тренд замість лиходійок з отоме ігор.?)

    --------------------
  • nevudom Отаку
    Дата: 7 липня 2026 16:51
  • 0
  • NickBMF,
    Зараз така мода на жіночу авдиторію. Історії з сильними, мстивими жінками.
  • NickBMF Отаку
    Дата: 7 липня 2026 10:39
  • 0
  • Ох вже мені ці принци. Що не тайтл - то обов'язково розрив заручин. Як ці казкові королівства взагалі існують з такими вишкребками при владі?
  • Fina Анімешник
    Дата: 7 липня 2026 10:01
  • 1
  • Вже звучить цікаво, наяе про Скарлет. Очікую на озвучку)