Наприклад, 

Блакитний Екзорцист / Синій Екзорцист

УВАГА! Прошу Вас звернути увагу на це повідомлення!

Як ви зараз можете підтримати нашу країну та наших військових!
Корисні посилання, які допоможуть вам:
ДОПОМАГАЄМО УКРАЇНСЬКІЙ АРМІЇ: ЦЕДЕМ ЗІБРАВ КОРИСНІ ТА НАДІЙНІ ПОСИЛАННЯ
Телеграм канали:
Канал Сергія Стерненка
Канал SPRAVDI - Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки
ОПЕРАТИВНІ НОВИНИ
Благодійні фонди:
ФОНД ПОВЕРНИСЬ ЖИВИМ
ФОНД СЕРГІЯ ПРИТУЛИ
Ютуб канали:
Військове телебачення України
Якщо маєте ще посилання, яким дійсно можна довіритися - пишіть в чаті сайту!

Твій сайт AniTube

Найсильнішим магом в армії Повелителя демонів була... людина!

Переглянути трейлер

Рік виходу аніме: 2024
Жанр: Бойовик, Ісекай, Пригоди, Фентезі
Режисер: Рюсуке Хата
Серій: 12 з 12 (24 хв.)
Перекладали:
ShimanJohn Smith
Ролі озвучували:
Didko Studio: ДєдOlderixChisanaAliensiMefanyaShiman
FamilLy VoiceUA:
DzigaKit AnomaliyaKitzuPavloLokiYumiko

Дивитися Найсильнішим магом в армії Повелителя демонів була... людина! онлайн

Айк - могутній маг, що входить до складу Сьомого корпусу армії Повелителя Демонів. Він самотужки підкорює фортеці та відтісняє армії людства. Ні Повелитель демонів, ні вірні солдати Айка не знають найтемнішої таємниці, що він людина! Але чи зможе зберегти свою таємницю і принести мирне співіснування демонам і людям?
Приємного перегляду
Літо 2024 / Didko Studio / FamilLy VoiceUA
рік і 9 місяців тому
Донатик маленьким не буває
7.9/10 (510)
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
alabamagee Анімешник
Дата: 22 травня 2026 01:24
  • 0
  • Доволі непогано, хоч діалоги і на рівні дитячого садка. Мальовка в стилі "Слиза", є 3D, але не не так, щоб очі виїдало. Іще б сценаристи нормально попрацювали, довівши сезон до нормального закінчення, а то вже дуже прозорий натяк на другий сезон, на який можуть кошти і не виділити. Взагалі 7/10 заслужені.
  • radioactivehybride Анімешник
    Дата: 14 квітня 2026 21:50
  • 0
  • Блін мало, хочу ще. Мені дуже сподобалося 😍
  • Romik Анімешник
    Дата: 12 березня 2026 01:16
  • 0
  • Що сказати, впринципі не погано, але могло б бути значно краще, якби додали трохи вікового рейтингу та бюджету, а то фрейм рейт такий низький що інколи здавалося що це якась озвучена манга а не аніме.
    Якщо ви вже передивилися всі топові аніме, то можна і це глянути.
  • Micseir Отаку
    Дата: 10 лютого 2026 21:22
  • 2
  • JIOKOMOTIB,
    Тут немає правильних сторін, є люди та демони.Король демонів хоче світ, люди хочуть влади. Нічого нового тут немає, обидві сторони не святі 

    Ну.. аніме не погане.. пле багато CGI та кадрів за секунду менше ніж у опм3

    --------------------
  • Микола Мельник Анімешник
    Дата: 6 січня 2026 16:09
  • 0
  • Цитата: Sergius1995
    А буду 2 сезон?
    Це залежить від популярності цього аніме якщо воно стане популярним і принесе гроші в команду яка його зробила то може і буде а так неізвесно
  • JIOKOMOTIB Анімешник
    Дата: 28 жовтня 2025 23:21
  • 0
  • нарешті гг не тупий (ну майже)
    Несподівано "світле" аніме, де "правильна" сторона саме в демонів.
    8/10
    Сподіваюсь на другий сезон і щоб враження від нього були хоча б не менші за враження від 1 сезону:)
    Окрема величезна подяка за переклад студії "Дідько":)
  • DirtyRRyoken Анімешник
    Дата: 30 вересня 2025 14:27
  • 0
  • Корпусно-бригадна система. Цікаво, цікаво... І в армії лише 7 корпусів. Не дивно, що їх кожен раз вибивали.
  • Sergius1995 Анімешник
    Дата: 1 серпня 2025 16:20
  • 0
  • А буду 2 сезон?
  • Мінлива хвиля Анімешник
    Дата: 30 липня 2025 23:48
  • 0
  • Цитата: Ліврушка
    Якщо ви фанат "оверлорду", вам точно не сюди, а фанатам аніме зі стратегіями і любовним гаремом, вам сюди)
    Я фанат Оверлорду і мені зашло. Що там, що там спокійні гг, стратегія та декілька жінок колег чи закоханих в головного героя. Я б не сказав, що це прям гарем, бо сюжет і думки гг крутяться навколо війни, а не жінок, і романтики там настільки мало, що можна в мікроскоп розглядати.

    Гарне аніме. + шикарному опенінгу, який я не зміг ні разу скіпнути і озвучці від дідько студії. Однозначно буду чекати новий сезон hey
  • Hun Анімешник
    Дата: 3 липня 2025 15:09
  • 2
  • Дідько студія топ!