AniTube » Аніме » Жахи » Ельфійська пісня / Elfen Lied

Прошу Вас звернути увагу на це повідомлення!

Дякую, що відвідуєш мене кожен день, мені це дуже приємно))
Але хочу внести у наші "стосунки" трішки ясності!
Я не комерційний проект і не заробляю ніяких грошей на рекламі чи на чомусь іншому, що тебе може засмутити, живу коштом адміністрації та меценатів, яким я дуже вдячний. Всі відеоплеєри розміщені на безкоштовних відеохостингах, а як ти знаєш вони люблять напхати реклами, з цієї реклами я ніц не маю(( лише обурених користувачів.
Тому прошу поставитися до цього з розумінням.
Як заблокувати рекламу на безкоштовних відеоплеєрах.

Твій сайт AniTube

Ельфійська пісня

Переглянути трейлер

Оригінальна назва: Elfen Lied
Рік випуску аніме: 2004
Жанр: Жахи, Пригоди, Фентезі
Режисер: Канбе Мамору
Студія: ARMS
Серій: 13 з 13 + ОВА (25 хв.)
Переклад: Raider
Ролі озвучували: Павло Скороходько, Катерина Буцька, Gwean, Maslinka

Дивитися Ельфійська пісня онлайн

Фантастичне аніме про нову расу наділених надприродними здібностями мутантів — діклоніусів.
Аніме відрізняються жорстокістю та кривавістю. Також там є еччі (еротичні сцени). З іншого боку для Ельфійської пісні характерним є напівмелодраматичний сюжет. Твір можна доволі точно охарактеризувати як «суміш вкрай кривавого трешу з вкрай сопливою мелодрамою». Подібне поєднання страшного та милого, жорстокості та ніжності справляє сильне враження, завдяки якому Ельфійська пісня має як палких прихильників, так і ненависників.
Приємного перегляду
Літо 2004 QTV GweanMaslinka
2 роки і 4 місяці тому
12.3К
Pan_Oleksandr
ПЛЕЄР
ПОПЕРЕДНЯ
НАСТУПНА
9.0/10 (105)

СХОЖЕ АНІМЕ

Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
RomixAA Перекладач
Дата: 8 січня 2020 02:13
Прекрасне й важке аніме, яке змусить плакати
 • Taras Kravchuk Анімешник
  Дата: 24 вересня 2019 23:40
  Яке ж все таки чудове це аніме uu
 • AMDAtlonUA Анімешник
  Дата: 23 грудня 2018 23:28
  Є навіть гумор але чорний як у негра і грубий)
 • Lost_Atom Анімешник
  Дата: 3 серпня 2018 21:12
  прям фестиваль м'яса в м'ясному павільйоні м'ясного ринку))))))
  та від цього не менш цікава анімеха)))) кінець трохи порадував... 
 • Серафікус Перекладач
  Дата: 17 липня 2018 21:20
  До речі, це ж у нас СПОЙЛЕРИ (на аніму 2004-го...).
  Власне, так, ми бачимо лише жіночий силует в кінці, це може бути й хтось інший бути. Хоча цьому суперечить те, що собака радів, коли гавкав, тому ймовірність велика, що це все ж Люсі. Втім, точніше буде сказати, що це лише тіло Люси, а насправді прийшла Ню - навряд чи Люсі б прийшла до Коти усвідомлюючи те, що зробила. Може, після знищення другого рогу особистість Люсі взагалі не повернеться, хтозна. До речі, щодо рогу: коли знищили перший, то в Люсі лишилося лише два вектори з чотирьох, тож тепер вона пожертвувала своєю силою. Як би не було, а Люсі знала, що йде на смерть, і вона готова була пожертвувати собою, та й пожертвувала, просто її не вбили (хоча й це не факт)
 • yamaha373 Перекладач
  Дата: 15 травня 2018 01:54
  Цитата: Vadym_Vadym
  Гадаю, багатьом відомо, що опенінг та ендінг цього аніме створені на основі картин художника-модерніста Густава Клімта, і всі портрети тут змальовані з його творів

  Увага! У Вас немає прав для перегляду прихованого тексту.


 • Серафікус Перекладач
  Дата: 12 серпня 2017 22:43
  Ну, я ж нікого не змушую вірити в те, що написав і не нав'язую свою думку. Гадаю, кожен має право інтерпретувати будь-який елемент мистецтва на свій розсуд, по суті, так воно завжди і робиться (зважаючи на свій читацький і життєвий досвід). Єдине, що можу назвати фактами - це те, що алюзії таки реально відповідають своїм прототипам (можна порівняти опенінг з картинами Клімта, дізнатися, хто така Люсі, подивитися на картини Ель Греко, і, зокрема, на найзнаменитішу, бо форма руки дуже сильно кидається в очі. А вже інше я сам обмізкував, до чого це було і чому так зроблено. Але якщо хтось бачить у цьому м'ясорубку і драму - це його право. Це можна порівняти, скажімо, з романами Умберто Еко, візьмемо для прикладу "Ім'я троянди" (ну, або "рози" у "Фоліо") - кожен може його прочитати по-своєму, або знайти там приховані сенси, або ні - але отримати задоволення від прочитання. Це я веду до того, що ми всі троє, як не крути, по-своєму маємо рацію, я так гадаю. Неважливо, як це хотів сворити автор, але важливо, як це зумів зрозуміти глядач. Звичайно, автор міг усвідомлено додати в свій твір певні сенси, але те, чи відгадають їх, і чи відгадають їх правильно, залежить уже саме від глядачів\читачів. Чорт, хотів коротше пояснити, щоб не вважали мене гікнутим фріком, але, схоже, не вийшло...

  А шматувати теж добре, так... Тільки в цьому аніме, як на мене, шматування не дуже якісне. Найкрутіше я бачив у "Берсерку", і те в манзі, а не в самому аніме. Отам точно реальна різанина. Тільки українською я лишень знайшов найпершу частину, "Берсерк. Прототип", а повної манги немає, на жаль. Я б сам її перекладав, якби тільки фотошопити вмів, аби на рідній була
 • Перекладач
  Дата: 12 серпня 2017 06:12
  Таки не погоджуся, крім м’яса звичайного тут присутні якісь _почуття_ та _сенс_. Попри декалітри крові тут він не губиться, як зазвичай бува серед м’яса, яке дійсно безглузде, і у якому дійсно немає сенсу розбиратися, бо самі автори заплуталися. Тут же ж усе логічно розкладається по поличкам, як і має бути в фантастиці. (на мою думку воно не фентезі, бо має відносно справну модель всесвіту зі своїми законами та психологічними моделями)

  ХЗ, просто як дививсь, то м’ясо сприймав не головним жанром, а звертав увагу на інші речі. Хоча воно тут зведене в абсолют, і не кожному глядачеві цікаво чи можливо відокремлювати тефтелі та макарони. Але знову ж, якщо прибрати бійню, то ту ж Куродзуку чи Кров-Ц (підставте інший приклад) — ну, там просто не личається нічого, тому така реакція й не дивна, бо нащо людині намагатися щось шукати у подібному, якщо у подібному нічого не було?
 • АдмінКО

  Дата: 11 серпня 2017 21:49
  От розписали зверху все і розтавили по полицях, але як на мене то аніме нічого особливого з себе не показує. М'ясо звичайне, а тобі копирсатись в ньому і гадати, а що ж там автор задумав таке. Ну так, люди можуть змінюватись, треба навчитись прощати, але найголовніше всіх тре пошматувати he 
 • Серафікус Перекладач
  Дата: 28 червня 2017 21:22
  Гадаю, багатьом відомо, що опенінг та ендінг цього аніме створені на основі картин художника-модерніста Густава Клімта, і всі портрети тут змальовані з його творів. Назва "Ельфійська пісня" взята із німецької однойменної поезії, яку також було покладено на музику, а ім'я Люсі - це алюзія на найбільш древній знайдений скелет австралопітека "Люсі". Але також у цьому аніме є і декілька елементів, узятих з християнської естетики: це текст пісні опенінгу, узятий із латинського варіанту Біблії (пісня-похвала Діві Марії) і виконаний у стилі католицького хорового співу та форма долоні Люсі, яку (форму), гадаю, багато хто помічав і думав, чому вона саме така. Ця форма руки (середній та безіменний пальці складені докупи, а вказівний і мізинець націлені в різні боки) - це алюзія на відомого художника Ель Греко, який в своїх творах також малював персонажів з такою формою долоні.
  Раптом комусь цікаво, то я обдумав позицію цих алюзій в аніме і зробив свою інтерпретацію, чому так: Люсі - це мати нового світу, як австралопітек "Люсі", як і Діва Марія, вона - це новий ступінь еволюції, на крок попереду людей (при цьому єдина, бо лиш вона здатна давати потомство). Форму долоні я пов'язав з найбільш відомою картиною Ель Греко - "Христос, який несе хрест". В аніме (не опенінгу) Люсі використовує цю форму долоні лиш в одному епізоді: коли обіймає Коту, тобто, він і є її хрест, те, заради чого вона жила, заради чого ладна пожертвувати всім ( і вона пожертвувала новим світом заради Коти і принесла себе в жертву в кінці аніме), заради нього вона мучилася й терпіла (аби вибачитися) - як вона сама й каже в кінці. В опенінгу співається: "О непорочна, чиста лілія", і це не зовсім вдало в'яжеться з убивцею-Люсі, однак, якщо прийняти її як інакшу від людей істоту, то це для неї не вбивство рівних собі, а вбивства ворогів (так, неначе б люди вбивали інопланетян), тому вона не убивцею в старому традиційному сенсі, хоча такі її дії мені все-одно не подобаються. Врешті, незважаючи на те, що вона могла, та і народилася, для того, щоб знищити старий світ і керувати новим, вона стала вище цього, вона обрала кохання і пожертвувала собою заради кохання до Коти, що теж по-своєму перегукується з християнською естетикою. До того ж варто відзначити, що таку інтерпретацію я можу поєднати лишень з аніме, але не з мангою, адже, як мені здається, режисер в аніме багато що переосмислив і змінив по суті. Як би то не було, це всього лишень мої домисли, які, однак, складаються в глибоку і гарну, багатопластову картину, через яку це аніме подобається мені ще більше. Добре було б, якби я дізнався, що приблизно все так і задумував режисер.