Літо 2023 анонс від команди FanVoxUA

Магічна битва / Jujutsu Kaisen (2 сезон)

Літо 2023 анонс від команди FanVoxUA

Опису не потребує.
Дата початку трансляції: 06.07
Трейлер:

Реінкарнція безробітного / Mushoku Tensei (2 сезон)


Опису не потребує.
Дата початку трансляції: 03.07
Трейлер:

Літературні генії Бродячі Пси / Bungo Stray Dogs (5 сезон)


Опису не потребує.
Дата початку трансляції: липень
Трейлер:

Гелк / Helck


Опис: У певній країні світу демонів один з героїв переміг короля демонів і розпочалось змагання для визначення нового. Четверо імперських небесних королів Верміліо, які керували турніром, надзвичайно розлютились через участь героя людей Гелка, який би мав бути ворогом короля демонів. Отримавши новину про падіння замку Урум перед фіналом, Верміліо збираються відвоювати його разом з Гелком та іншими фіналістами. З посмішкою на вустах Гелк промовляє: "Давайте знищимо людей". Чи правдиві ці слова? Істина, що криється за посмішкою, це...
Дата початку трансляції: 11.07
Трейлер:

Кіт-домогосподар нині знов не в гуморі / Dekiru Neko wa Kyou mo Yuuutsu


Опис: Саку — звичайна молода жінка, яка багато працює і живе одна зі своїм котом Юкічі. Однак, Юкічі не звичайний домашній кіт. Мало того, що темпераментний котяра вищий ніж Саку, він ще й ходить на двох лапах. Замість того, щоб гратися з іграшковими мишками, він шукає знижки в супермаркетах і прибирає у домі. У такій ситуації важко сказати, хто про кого піклується!
Дата початку трансляції: 07.07
Трейлер:

Зом 100: Сотня справ, які треба зробити перш, ніж стати зомбаком / Zom 100: Zombie ni Naru made ni Shitai 100 no Koto


Опис: Саку — В засміченій квартирі, 24-ох річний Акіра Тендо дивиться кіно про зомбі пустим трохи заздрісним поглядом. Після трьох важких років рабської праці на корпорацію в Японії, він абсолютно виснажений. Він навіть не може набратись сміливості, щоб зізнатись в коханні прекрасній співробітниці Ооторі. Одного ранку він натрапляє на свого орендодавця, який виявляється кимось зовсім іншим. Все місто кишить зомбі, а Акіра, тікаючи та рятуючи своє життя, ще ніколи не відчував себе таким живим!
Дата початку трансляції: 09.07
Трейлер:


Переглянути інші роботи команди можна ТУТ
3 місяці і 2 тижні тому
1 800
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.