Анонс сезону ВЕСНА 2023 від InariDUB

Пекельний рай | Jigokuraku

Анонс сезону ВЕСНА 2023 від InariDUB

Опис: Ґабімару, на прізвисько Порожній, ніндзю із селища Іваґакуре, відомого своєю холодністю та беземоційністю, зрадили його товариші, і він опинився в камері смертників. Утомившись від убивств і зради, він хоче померти. Проте жоден метод страти не працює, бо, хоча Ґабімару і відмовляється це визнати, він має причину жити. Він хоче повернутися до своєї дружини та вести мирне життя. Знаменитий кат та випробувач мечів Асаемон здогадується про це і пропонує угоду. Ґабімару має приєднатися до експедиції на острів на півдні Японії, метою якої є пошуки еліксиру безсмертя, в обмін на повне помилування шьоґунату. Однак це не звичайний острів — він вважається раєм. Острів сповнений таємниць, і дослідницька група смертників може бути не готова їх розкрити.

Озвучення: Di‌xy, Дмитро Кравченко, KatiNo
Переклад, зведення звуку, контроль якості: Joer

Моя зірка | Oshi no Ko


Опис: Історія починається з Ґоро, лікаря, який за збігом обставин готує до полог свого улюбленого айдола Ай Хошіно, яка взяла перерву в індустрії розваг, аби народити своїх дітей-близнюків. Однак незадовго до пологів Ґоро помирає від нещасного випадку, але відроджується дитиною Ай із повністю збереженими спогадами.

Озвучення: Anatas, Lem0nka, MeloRin
Переклад: Foxy
Зведення звуку: Vladyslave
Контроль якості: Дрійко Дрійко

Магія і мускули | Mashle


Опис: Це світ, де магія використовується для всього і всюди. Однак в глибині лісу живе юнак, який витрачає свій час на тренування. Він не вміє користуватися магією, але насолоджується мирним життям зі своїм батьком. Його мускулисте тіло має захищати його від користувачів магії, які хочуть його схопити.

Озвучення: Anatas, RedMind (Clan Kaizoku), Yanderka
Переклад: Сноу
Зведення звуку: Di‌xy
Контроль якості: Дрійко Дрійко

Безсоння після школи | Kimi wa Houkago Insomnia


Опис: Ґанта Накамі завжди похмурий, нервує однокласників. У хлопця безсоння, тому характер такий нестерпний. Під час підготовки до шкільного фестивалю його відправляють до приміщення шкільної обсерваторії за коробками. Будівля давно покинута. Розбираючи мотлох, Накамі розуміє, що знайшов ідеальне місце, де можна розслабитися під час занять та після.

І тут він раптово знаходить сплячу однокласницю Ісакі Маґарі. На відміну від нього, вона популярна серед однокласників, жвава та весела дівчинка. Але вона теж має проблеми зі сном. У результаті ці двоє об'єднуються і перетворюють стару обсерваторію на особисте місце для сну.


Озвучення: MaxxLight (UFDUB), Kítsuya, Smile2You
Переклад: Shermahn
Зведення звуку: Anatas
Контроль якості: Joer

Мій домашній герой | My Home Hero


Опис: Історія про сім'янина, який має хорошу дружину та трішки бунтівну дочку, яка вже навчається в університеті й живе самостійно. Але одного дня він дізнається, що його дочку побили, і тому він починає свою подорож у небезпечний світ, аби захистити свою сім’ю.

Озвучення: Edmon, Anatas, Luthien, Синява
Переклад: Luthien
Зведення звуку: Jet
Контроль якості: Дрійко Дрійко

Раеліана: Наречена герцога за контрактом | Kanojo ga Koushaku-tei ni Itta Riyuu


Опис: Загадково вбита Пак ИнХа потрапляє у світ роману. Весь сюжет їй чудово відомий. Тепер вона — Раеліана МакМіллан, прекрасна дочка барона. І наче вона отримала шанс на нове життя, але є маленька проблема… Раеліана — лише другорядна героїня, яка скоро має померти. Аби уникнути повторення своєї трагічної долі, Раеліана повинна піти на угоду з людиною, гіршою за самого диявола, але не менш привабливою.

Озвучення: Di‌xy, Luthien
Переклад: AkomanUa
Зведення звуку і контроль якості: Di‌xy


Матеріали взяті з телеграм каналі команди - InariDub
6 днів і 11 годин тому
479
AlexFox Кавайний меценат
Дата: 19 березня 2023 10:45
1.Пекельний рай: як на мене те, що він вже на хайпі серед наших команд означає, що воно буде як "Людина бензопила" — багато шуму, але сюжет примітивний і мальовка погана. 2.Раеліана: цей жанр схоже для дівчат, тому пропущу.
3.Магія і мускули: по сюжету нічого не ясно, буду бачити, дивитися буду.
4.Моя зірка: сюжет зацікавив, трейлер до нього не дуже, але глянути треба. 5.Безсоння після школи: повсякдення мій жанр, тому дивитися буду. 6.Мій домашній герой: сюжет наче цікавий, слід глянути.
 • ScorpionXXX Отаку
  Дата: 19 березня 2023 10:17
  Моя зірка і Мій домашній герой - very goog!
 • AlexFox Кавайний меценат
  Дата: 18 березня 2023 20:15
  Хороші тайли бачу.
 • Інформація
  Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.