За шістнадцять років життя матір навчила Мацумае Охану лишень недовірі до людей і самостійності. Але Охана відчуває, що світ не такий. І от їй випадає нагода відшукати себе, коли матір тікає зі своїм хлопцем і відправляє її до бабусі. Тут вона сподівалася на теплоту і любов. Втім нова реальність виявилася інакшою. Охана вирішує не здаватися і починає розквітати у нову себе.
Приємного перегляду
Інформаційне повідомлення Якщо ви бажаєте взяти субтитри на озвучення, зверніться спершу до перекладача або напишіть коментар під потрібним вам аніме.
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
При натисканні на посилання "Створити тему", на форумі буде створена тема від ВАШОГО імені про дане аніме, якщо така тема вже існує - вас просто буде направлено на сторінку з цією темою.