Прошу Вас звернути увагу на це повідомлення!

Дякую, що відвідуєш мене кожен день, мені це дуже приємно))
Але хочу внести у наші "стосунки" трішки ясності!
Я не комерційний проєкт і не заробляю ніяких грошей на рекламі чи на чомусь іншому, що тебе може засмутити, живу коштом адміністрації та меценатів, яким я дуже вдячний. Всі відеоплеєри розміщені на безкоштовних відеохостингах, а як ти знаєш вони люблять напхати реклами, з цієї реклами я ніц не маю(( лише обурених користувачів.
Тому прошу поставитися до цього з розумінням.

Шановні користувачі, плеєри СТОРМО, МЕТА та (ҐЕТВІ - частково відновлено) більше не працюють тому, весь відеоконтент буде перезалито на інші відеохости у найкоротший час.

Як заблокувати рекламу на безкоштовних відеоплеєрах.

Твій сайт AniTube

Мішки та зброя / Сакуґан

Переглянути трейлер

Рік випуску аніме: 2021
Жанр: Меха, Фантастика
Режисер: Вада Джюнічі
Студія: Satelight
Серій: 3 з 12 (23 хв.)
Переклад: Di-Vers
Ролі озвучували: Gwean, Maslinka

Дивитися Мішки та зброя / Сакуґан онлайн

У далекому майбутньому людство вигнали до підземного світу під назвою Лабіринт, де воно і змушене жити. Лабіринт має кілька колоній, що живуть удосить суворих умовах: в деяких підтримується неймовірно висока температура, в той час як інші переповнені покладами золота й срібла. В одній з цих колоній під назвою Піньінь разом зі своїм батьком Ґаґамбою живе дуже допитлива дев'ятирічна дівчинка Мемемпу. Як «робочі», найнизькооплачуваний клас, вони керують роботом, який викопує руду. Одного разу Мемемпу просить батька взяти її з собою і відправитися на пошуки матері. Ґагамба отримує дуже небезпечну, але привабливу роботу дослідника печер - того, хто складає карти внутрішньої частини Лабіринту. Один крок з колонії — і ви вже нанебезпечній території, де можна зустріти величезну загадкову істоту, яка тиняється печерею, а шанс вижити зовні зменшується до п'яти відсотків. Відтоді, як дослідження невідомого світу перетворилося на небезпечне випробування, карта стає дуже цінною. Але чи не зависока ціна цікавості героїв? Яка жорстока правда ховається за цим? Що їх чекає в кінці випробування? Це історія подорожі батька і доньки в незвіданому світі.
Приємного перегляду
Осінь 2021 / GweanMaslinka
8 годин і 34 хвилини тому
355
Pan_Oleksandr
ПЛЕЄР
ПОПЕРЕДНЯ
НАСТУПНА
7.5/10 (4)

СХОЖЕ АНІМЕ

Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
siblegas Анімешник
Дата: 20 жовтня 2021 18:23
Цей художник добре малює👍.
  • dimagromyko Кавайний меценат
    Дата: 13 жовтня 2021 21:20
    Гарний початок :)