Анонс осіннього аніме-сезону 2020 від FanVoxUA

О - осінь! А - анонс!


От нарешті й дійшли руки у FanVoxUA зробити хоча б текстовий, але анонс сезону Осінь-2020 😅


Невже шукати дівчину в підземеллі неправильно? (3 сезон)


Невже шукати дівчину в підземеллі неправильно? (3 сезон)Сюжет:
Продовження пригод родини Гестії та їхніх друзів. Події третього сезону розгорнуться навколо таємничої дівчинки, народженої самим підземеллям і зловісної раси розумних монстрів підземелля - ксеносів.
Жанр: пригоди, фентезі, шьоненДата виходу: 2 жовтня 2020

Непутящий учень школи магії (2 сезон)


Непутящий учень школи магії (2 сезон)Сюжет:
Другий сезон пригод брата і сестри Шіба, їхніх однокласників та друзів, у світі, яким керують корпорації та десять сімей, а магія доведена до рангу науки.
Жанр: пригоди, наукова фантастика, шьонен
Дата виходу: 4 жовтня 2020

Волейбол (сезон 5)


Волейбол (5 сезон)


Сюжет:
Продовжується нелегкий шлях команди Карасуно до вершини спортивних здобутків - національних змагань з волейболу.
Жанр: комедія, романтика
Дата виходу: 3 жовтня 2020

Чорна конюшина (продовження)


Чорна конюшина (продовження)


Сюжет:
Триває філерна арка "Тих, що виганяють демонів", після якої, можливо, сюжет повернеться до загрози з боку Королівства Піки, яким керують демони та загрожують усьому світу.
Жанр: комедія, пригоди, фентезі, шьоненДата виходу: продовження сезону


День, коли я стала богом


День, коли я стала богом

Сюжет:
Одного разу під час останніх літніх канікул Йоути Нарукамі в середній школі раптово з’являється дівчина на ім’я Хіна і проголошує себе «Всезнаючим Богом». Хіна каже доволі розгубленому Йоуті: "Кінець світу 30 днів". Потім Йоута стає свідком пророцтва Хіни, які переконали його в тому, що її сили справжні. Наївна Хіни йде врозріз з її силами, і вона чомусь вирішує жити в домі Йоути. Так починається насичене подіями літо, що веде до кінця світу.
Жанр: шьонен, пригоди, романтика

Дата виходу: 11 жовтня 2020

Магічна битва


Магічна битва

Сюжет:
Ітадорі Юджі - хлопчик із надзвичайною фізичною силою, хоча живе абсолютно звичайним життям у середній школі. Одного разу, щоб врятувати друга, на якого напали Прокляті, він з’їдає палець Дволикого, беручи Прокляття на власну душу. Відтоді він ділиться тілом з Дволиким. Під керівництвом наймогутнішого з магів Ґоджьо Сатору, Ітадорі вступає до Токійської середньої школи чаклунства, організації, яка бореться з прокляттями... і таким чином починається героїчна історія про хлопчика, який став Проклятим, щоб здійснити прокляття, життя, з якого він ніколи не міг повернутися назад.
Жанр: трилер, жахи, шьонен

Дата виходу: 3 жовтня 2020

Патріот Моріарті


Патріот Моріарті
Сюжет:
Наприкінці 19 століття Британська імперія перетворилася на глобальну державу. Через сувору класову систему пересічний громадянин не має шансів успішно піднятися на вершину, де над усіма панує огидна знать. Вільям Джеймс Моріарті, другий син родини Моріарті, - молодий професор, який з дитинства мав неабияку хитрість та інтелект. Разом зі своїми братами Альбертом і Луїсом він живе простим життям дворянина. Поза школою Вільям - відомий приватний консультант, готовий розв'язувати проблеми всіх, хто цього потребує. Однак його поведінкайде врозріз із позицію глави групи, яка готова здійснити хаос, переслідуючи своє бажання - новий світ, побудований з попелу старого.
Жанр: психологія, шьонен

Дата виходу: 12 жовтня 2020

2 роки і 8 місяців тому
2 363
Sato Satovich Анімешник
Дата: 21 червня 2021 09:18
Невже шукати дівчину в підземеллі неправильно? (3 сезон) там трейлер 2 сезонах с нуля, а не Невже шукати дівчину в підземеллі неправильно? (3 сезон)
  • ВаренечкиМої Анімешник
    Дата: 22 вересня 2020 18:31
    uu Непогані тайтли вийдуть в жовтні  ee
  • Інформація
    Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.