Анонс аніме-сезону Зима-2020 від FanVoxUA

Зима вже близько!Котячий рай


Котячий рай

Сюжет:
ТБ-адаптація відомої візуальної новели про альтернативну Японії альтернативного світу, де поряд із людьми живуть нелюдські раси, зокрема неко - кішкодівчатка. Наш головний герой - господар пекарні з фетишем на кішкодівчат, який в результаті матиме цілий гарем неко на будь-який смак.
Жанр: романтика, комедіяДата виходу: 12 січня 2020

Хибні міркування


Хибні міркування

Сюжет:
В 11-річному віці Котоко Іванаґа була викрадена йокаєм на два тижні і отримала прохання стати для них "Богом Мудрості", посередником між духовним світом і світом людей, із чим дівчина швидко погодилася, але ціною втрати правого ока і лівої ноги. Тепер, через шість років, за вирішенням своїх проблем, вони ходять до Котоко на консультацію.
Тим часом 22-річний студент університету Куру Сакураґава, який щойно розлучився зі своєю дівчиною після того, як він втік, лишивши її саму, коли вони зіткнулися з йокаєм каппою, випадково зустрічає Котоко. Вбачаючи в цьому шанс стати ближче з ним, Котоко змушує його рухатися далі, сподіваючись одружитися з Куру одного дня. Однак вона швидко розуміє, що в хлопцеві є щось більше. Зрозумівши це, вона просить його допомоги у вирішенні різноманітних питань, пов'язаних із надприродними явищами.
Жанр: містика

Дата виходу: 12 січня 2020

Грабіжник


Грабіжник
Сюжет:
У пост-апокаліптичному світі, в якому панують так звані "Числа", особистість кожної людини визначається "Рахунком", який може визначатися будь-яким числом, пов'язаним з їхнім життям. Це може бути пройдена відстань чи кількість компліментів, отриманих від інших, і цей рахунок може привести до смерті, якщо число впаде до нуля.
У 305 році за Алкійським календарем Хіна успадковує місію від своєї матері, чий рахунок впав до нуля, шукати легендарного Червоного барона. У своїй пригоді вона зустрічає мечника в масці на ім'я Ліхт, який намагається приховати свою особистість, оскільки він відомий як зіпсований за те, що має неймовірно низький рахунок.
Жанр: бойове мистецтво, пригоди

Дата виходу: січень 2020

Поневіряння мага Орфена


Поневіряння мага Орфена
Сюжет:
Сюжет розповість про престижну магічну академію, де одного разу трапляється жахливий інцидент. Одна з найкращих учениць, Азалі, в результаті невдалого магічного експерименту перетворюється на величезного дракона, керівництво академії замість того, аби кинути всі сили на вирішення проблеми, вирішує приховати інцидент і просто визнати дівчину загиблою. Її однокурсник Краланчелло, з яким вони були наче рідні, не погоджується з таким рішенням і самостійно вирушає на її пошуки. Минає 5 років, і наш герой, який взав собі ім'я Орфен, із кількома друзями, яких взявся навчати магії, чекає на повернення чудовиська, але не тільки він, а і їхні колишні друзі.
Жанр: бойовик, фантастика

Дата виходу: 7 січня 2020

3 роки і 3 місяці тому
1 547
Лінивий Кіт Кавайний меценат
Дата: 12 грудня 2019 19:04
AnGemoN,
Я теж , бо манга  чудова , надія лише на те, що  вони його не обріжуть так сильно .
  • AnGemoN Анімешник
    Дата: 12 грудня 2019 01:37
    Дуже великі надії маю на аніме "Грабіжник" =)
    Дякую за роботу, наснаги Вам)
  • Інформація
    Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.