Наприклад, 

Буґіпоп не сміється

УВАГА! Прошу Вас звернути увагу на це повідомлення!

Як ви зараз можете підтримати нашу країну та наших військових!
Корисні посилання, які допоможуть вам:
ДОПОМАГАЄМО УКРАЇНСЬКІЙ АРМІЇ: ЦЕДЕМ ЗІБРАВ КОРИСНІ ТА НАДІЙНІ ПОСИЛАННЯ
Телеграм канали:
Канал Сергія Стерненка
Канал SPRAVDI - Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки
ОПЕРАТИВНІ НОВИНИ
Благодійні фонди:
ФОНД ПОВЕРНИСЬ ЖИВИМ
ФОНД СЕРГІЯ ПРИТУЛИ
Ютуб канали:
Військове телебачення України
Якщо маєте ще посилання, яким дійсно можна довіритися - пишіть в чаті сайту!

Твій сайт AniTube

Зараз і потім, тут і там

Переглянути трейлер

Рік виходу аніме: 1999
Жанр: Війна, Драма, Надприродне, Пригоди, Фентезі
Режисер: Дайчі Акітаро
Серій: 13 з 13 (25 хв.)
Переклад: Yarturia
Ролі озвучували: Gwean, Maslinka

Дивитися Зараз і потім, тут і там онлайн

Дорогою зі школи Шу випадково помічає дівчинку на димарі в промисловому парку. Він намагається заговорити з нею, але дівчинка геть не реагує на присутність хлопця. Пізніше Шу дізнається тільки, що вона любить милуватися заходом сонця, а звати її – Лала-Ру.

Аніме присвячено таким серйозним питанням, як наслідки війни, зґвалтування, рабство, приниження людської гідності, шовінізм та експлуатація дітей.
Приємного перегляду
Інформаційне повідомлення
Якщо ви бажаєте взяти субтитри на озвучення, зверніться спершу до перекладача або напишіть коментар під потрібним вам аніме.
Осінь 1999 / Glass Moon
7 років і 9 місяців тому
Донатик маленьким не буває
8.9/10 (24)
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
Yandere-kun Отаку
Дата: 29 квітня 2024 01:38
  • 0
  • Спойлери + продовження буде нижче.

    "Оскільки десять мільйонів років час наскільки незначний і невловимий... він залишає лише гіркувато-солодкий присмак подібний до нерозділеної любові"

    "- Як би у нас був кулон, то війна вже закінчилася!
    - Брехня! Війна не може закінчитися через один маленький кулон"
    Це був дійсно сильний момент в антивоєнній логіці цього аніме.

    У цілому складний тайтл в багатьох сенсах, багато мені його рекомендували і загалом половинчато сподобалося, хоча серіал виявився суперечливим через деякі серйозні мінуси та ще дещо. Ех, цей японський колорит котрий часто б'є по самим цікавим і класним ідеям, задумкам тощо. Далі по пунктах, щоб було банально простіше.

    Плюси, позитив.

    - Один з самих вагоміших і цікавіших аспектів твору - це сетинг. Який виявився пост-апокаліпсісом, антиутопією, ісекаєм з техно-фентезі або навіть стімпанком. І частково, чимось вся ця ситуація мені нагадувала мангу "Навсікая з Долини Вітрів". Місцями наївно на фоні дуже жорстокого сетингу (якщо коротко і грубо). Ось тільки, наскільки по різному закінчилися твори, тут казково на фоні трагедії, там на фоні трагедії куди більш реалістично в дуже багатьох сенсах.

    - Сюжет теж дійсно цікавий і навіть інтригуючий через те, що світ в аніме жорстокий і майже кожен може загинути, майже. Єдине, за персонажів майже не переживав,бо майже ні за кого було і добре про цей світ сказала Лала.

    - Непогано подана трагедія людства (теж в колекцію, хоча є і свої серйозні нюанси) в сукупності з антивоєнною тематикою, яку помножили на різні японські глупості=/ Крінж FM. Також варто відмітити, що був один момент схожий з фільмом "Lord of War", фільм вийде після.

    - Мало цензури, вистачає навіть (ага) насильства над дітьми, вбивствами, зґвалтуваннями та іншою експлуптації тощо.

    - Діалоги не топ, вистачає різної фігні, але вистачає тих, які несуть дійсно не малий сенс.



    --------------------
  • Yandere-kun Отаку
    Дата: 28 квітня 2024 23:29
  • 0
  • Продовження, нижче буде ще...

    Спойлери.

    - Вистачає відсилань, на Сунь Цзи як приклад (Грубо. Основа підпорядкування будь-якої нації - навіювання їй комплексу неповноцінності) і "Доньку Монтесуми" в черговий раз. Не знаю співпадвння це чи ні, але це вже такий третій, четвертий тайтл в цьому році, один з них був "Меч Чужинця" + вистачало ще дечого схожого, асоціацій з реальним світом в плані війни та політики.

    - Музика загалом гарна, атмосферна в тему чи під настрій. Опенінг і ендінг теж і майже не пропускав, хоча все це знову щось нагадувало своїм мотивом. Мальовка теж на свій час нічого.

    Нейтрально, суперечливо.

    - Персонажі. Вони різні, трохи живі і у цілому деяку їх кількість подали +/- нормально в ситуації до якій вони дійшли, АЛЕ. Дуже мало в них розкриття, розвитка теж не багато було, як і мотивації (не всі діють логічно), добрий приклад чому Абелія захищала ось цю "руїну" і свого лідера дегенерата? Вона куда краще на його місці була б. Додумати можу, щей як, але навіщо? Якщо авторам воно непотрібно, то нащо воно мені і типу в них мало на це часу було?=/ Також не дуже зрозуміло чому Лала теж прийняла саме так рішення, вона втомилася? Вона побачила іншу сторону, а раніше такого не було? На неї вплинув сюшний чгг? Просто, після ось цих слів (з 14 хвилини 8 серії, непогана промова була), дуже слабо віриться на зміну її позиції, особливо після усього побаченного, усіх вчинків людей у цьому сеттингу, хоча і були виколючення, але. Ну і єдиний персонаж, який дійсно в плюс була - це Сара яка відрізала собі волосся, розповсюджене кліше, так що давай, теж в мою колекцію=/ Також вона зробила що зробила або не зробила, бо на неї вплинув чгг і жіночка, які проводили тему важливості життя, що треба йти вперед і сприймати цей світ, яким би він не був. Знову, якщо грубо і коротко.

    - Динаміка різна. Є відверто затягнуті моменти і цей хронометраж можна було б куди краще витратити. Ладно і тут це не критично було, ну майже.

    --------------------
  • Yandere-kun Отаку
    Дата: 27 квітня 2024 22:38
  • 0
  • Дякую за переклад та озвучку. Загалом цікаво і придатно, нехай і з деякими японськими нюансами, блін=/ + не думав що тут таке будуть робити з лолями... знову=/ щось і правда, мене переслідують лолі=/


    Остання частина. Можливі спойлери.

    ​Негатив, мінуси які виявилися дуже дуже серйозними і вдарили сильно по вагомим плюсам, на жаль=/

    - чгг провал. Крінжовий, абсолютно сюшний і не пробивний, за все хороше проти усього поганого, "ортодоксальний" оптиміст який у всьому був правий тощо. Багато чого тут можна написати, але нафік. Але те що він був один з тих хто не дав Сарі зробити аборт, вона через це залишилася в світі ісекаю і не в останню чергу через те, що залишила дитину та поламану свою долю/життя, а він повернеться назад, додому в Японію, як майже нічого не було... Якось лицемірно це все виглядало=/

    - головний злодій істеричка з психозом - це таке дно, як за ним люди йдуть? Як він лідером став? Від нього була лише одна нічим не виправданна жорстокість і інші карикатурні, гіперболізовані крайнощі. Єдиний його плюс, що він символічно загинув, від того що так прагнув. Він потонув.

    - Гротеск, гіперболізація багатьох моментів, карикатурність на фоні деякої глибини, серйозної жорстокості, преземлений, злободенний, антивоєнної тематиці. Що ж, черговий твір зі знаком плюс, японці зробили гірше. Хоча тут, звісно, смаки і в тому дусі. Далеко не всім ці моменти сприймаються в штики. Мені ж через це, під кінець було дивитися важко, місцями дуже, але вже тягнули ці мінуси вагомі плюси=/ В будь якому випадку, потенціал куди більше був, чим автори змогли вичавити з цього твору. На жаль і на мій смак=/

    --------------------
  • Yandere-kun Отаку
    Дата: 1 квітня 2024 16:59
  • 0
  • Це теж є, але плеєр +/- як працює=/

    --------------------
  • TrIgeR_256 Отаку
    Дата: 7 березня 2021 15:07
  • 7
  • Дуже дякую за переклад та озвучення, надзвичайна антивоєнна драма, яка порушує майже всі болючі питання, що пов'язані із мілітаризмом: психопатичність диктатури та пропаганда насилля, аморальність вбивства та застосування зброї масового знищення, страждання дітей під час війни та військові злочини проти мирного населення, безглуздість тероризму і багато іншого. Незважаючи на дещо незграбну графіку та гротескність багатьох героїв, це доволі цікавий проект з точки зору головного задуму, адже на мій погляд, він полягає в тому, що завжди можна знайти людей, які не сприймають насилля у будь-якій формі та показують приклад мирного співіснування, хоча закінчення відповідає духу всієї роботи - воно трагічне та неоднозначне.
    Ще раз дякую за чудову адаптацію, вважаю, важливо працювати над різними проектами.
  • Black king Отаку
    Дата: 1 лютого 2021 23:56
  • 0
  • sashko san,
    Дякую! 
  • sashko san АдмінКО
    Дата: 31 січня 2021 20:14
  • 2
  • Black king, виправлено.

    --------------------
  • Black king Отаку
    Дата: 31 січня 2021 18:35
  • 0
  • Не працюють плеєри, є можливість перезалити тайтл?
  • AMDAtlonUA Отаку
    Дата: 13 серпня 2018 23:57
  • 0
  • шикарне аніме hi але дуже багато трагічних моментів