AniTube » Аніме » Бойовик » Виродок!! / Bastard!!: Ankoku no Hakaishin / Бастард
18+

Виродок!!

Оригінальна назва: Bastard!!: Ankoku no Hakaishin
Рік випуску аніме: 1992
Жанр: Бойовик, Еччі, Комедія, Пригоди, Фантастика, Шьонен, Субтитри
Режисер: Кацухіто Акіяма
Студія: AIC
Серій: 6 з 6 (26 хв.)
Переклад: Akoman UA

Дивитися Виродок!! онлайн

Паралельна реальність на Землі відбулася катастрофа і людська цивілізація впала. Настав час заворушень, чаклунства і магії. Демони почали тероризувати людей.

П'ятнадцять років тому Дарк Шнайдер, могутній темний маг, збирався підкорити весь світ. Він знищував королівства, але не залишався правити ними, а йшов до наступного. Первосвященику королівства Мета-Рікана вдалося зупинити його.

Пройшов час і тепер четверо Лордів Хаосу, що були колись послідовниками Дарк Шнайдера, прагнуть закінчити його справу, зриваючи «магічні печатки", які не пускають в цей світ бога темряви - Анслі Сакса. Три печатки зірвані, залишилася тільки одна, яка як саме знаходиться в Мета-Рікані. У королівства немає воїнів, які можуть зрівнятися за силою з наступаючою армією. Єдиним спасінням може стати пробудження Дарк Шнайдера, який був заточений в тіло Русе, простого хлопця, який живе при храмі. Щоб зробити це його повинна поцілувати безневинна дівчина - дочка первосвященика, Йоко.

Але те, що маг прокинувся не означає, що він захоче допомагати королівству. Серед його перших цілей аж ніяк не захист Мета-Рікани, а помста первосвященику. У той же час, Дарк Шнайдер абсолютно не зацікавлений у появі Бога Темряви і не схильний вбивати своїх колишніх соратників.
Приємного перегляду
Літо 1992
3 роки і 3 місяці тому
1.5К
sashko san
ПЛЕЄР
ПОПЕРЕДНЯ
НАСТУПНА
8.5/10 (8)

СХОЖЕ АНІМЕ

Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
Перекладач
Дата: 6 жовтня 2017 16:52
Цитата: DEMO
У кращих традиціях овашок кінця 80-х — початку 90-х років — круте і беззмістовне.

Важко не погодитись. Тоді й увесь Голівуд був таким самим з його бойовичками.

А ще я ніде не бачив стількох жахливо-крутих смертей ГГ. Дарк Шнобель — просто якийсь лютий чітер-назгул, напостій вводить чіт на респаун. І найкраще те, що це не бісить і не смішить, а виглядає круто та нещадно))
  • DEMO Редактор
    Дата: 17 вересня 2017 23:11
    У кращих традиціях овашок кінця 80-х — початку 90-х років — круте і беззмістовне.