Цивілізація після апокаліпсису. Флора, фауна, соціум - все змінилося. Людина вже не найвища ланка харчування у природі. Старий відлюдник якось змайстрував ляльку з особливої породи деревини, яка живиться спогадами. Робот мав форму андроїда, мав слугувати молодій, але дуже хворій дружині за помічника. Та одного дня лиха доля грюкає в двері... З цього й починається драматична мультиплікаційна пригода на дві з четвертиною години.
Додано торрент
Приємного перегляду
Інформаційне повідомлення Якщо ви бажаєте взяти субтитри на озвучення, зверніться спершу до перекладача або напишіть коментар під потрібним вам аніме.
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
При натисканні на посилання "Створити тему", на форумі буде створена тема від ВАШОГО імені про дане аніме, якщо така тема вже існує - вас просто буде направлено на сторінку з цією темою.