AniTube » Аніме » Буденність » Трупи під ногами Сакурако / Sakurako-san no Ashimoto ni wa Shitai ga Umatteiru

Прошу Вас звернути увагу на це повідомлення!

Дякую, що відвідуєш мене кожен день, мені це дуже приємно))
Але хочу внести у наші "стосунки" трішки ясності!
Я не комерційний проект і не заробляю ніяких грошей на рекламі чи на чомусь іншому, що тебе може засмутити, живу коштом адміністрації та меценатів, яким я дуже вдячний. Всі відеоплеєри розміщені на безкоштовних відеохостингах, а як ти знаєш вони люблять напхати реклами, з цієї реклами я ніц не маю(( лише обурених користувачів.
Тому прошу поставитися до цього з розумінням.
Як заблокувати рекламу на безкоштовних відеоплеєрах.

Твій сайт AniTube

Трупи під ногами Сакурако

Переглянути трейлер

Оригінальна назва: Sakurako-san no Ashimoto ni wa Shitai ga Umatteiru
Рік випуску аніме: 2015
Жанр: Буденність, Детектив
Режисер: Ота Шіорі
Студія: Troyca
Серій: 12 з 12 (23 хв.)
Переклад: sei
Ролі озвучували: Crupt, YavKubi

Дивитися Трупи під ногами Сакурако онлайн

Події візуальної новели, за якою зняте аніме, розгортаються навколо Шьотаро Татевакі та Сакурако Куджьо. Шьотаро - звичайний учень старшої школи, серйозний та зібраний, втім любить похизуватися перед своєю подругою Сакурако за першої ж можливості. Сакурако - гарна жінка за 20 з багатої родини, яка полюбляє 'красномовні кістки'. Вони живуть у місті Асахікава та Хоккайдо і потрапляють у різні інциденти пов'язані з кістками.
Приємного перегляду
Осінь 2015 FanVoxUA
4 роки і місяць тому
3.5К
sashko san
ПЛЕЄР
ПОПЕРЕДНЯ
НАСТУПНА
9.6/10 (17)

СХОЖЕ АНІМЕ

Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
Mister_WHAT_ Анімешник
Дата: 12 січня 2016 09:18
Забув ще написати, що у кількох детективах присутній символ метелика: в аніме “Ан-Го” Інга використовує метеликів (в даному випадку символізують душу) для того, щоб дізнатися правду у людей; в аніме “Ranpo Kitan: Game of Laplace” також були метелики, тільки я щось не можу пригадати цю історію. В аніме “Кістки під ногами Сакурако” метелики символізують: 1) молоду жінку ( 1 серія: зустріч “хлопчика” та Сакурако біля її будинку), 2) життя та смерть ( метелик "бархатниця Діана"), 3) переродження ( Ханабуса маніпулював людьми “даючи їм крила” - надію на те, що вони можуть змінитися, втекти від долі).
  • Mister_WHAT_ Анімешник
    Дата: 11 січня 2016 16:56
    Квітне сакура… пелюстки падають додолу… “хлопчик” зустрічає “дівчинку”… а в руках у неї… Хм, щось знайоме… та це ж “Твоя квітнева брехня” (ні, я нічого не курив, просто виникла така асоціація у першій серії))) хоча тут дівчинка зовсім вже не дівчинка, а в руках у неї аж ніяк не мелодіка . “Кістки під ногами Сакурако” – це різновид детективного аніме, де більше уваги приділяють особистості персонажів, їх емоційному стану та минулому, а не особливостям дедуктивного методу, довгому та нудному пошуку доказів, допиту свідків, висловленню ймовірних версій скоєння злочину і т.д. ( як у “чистому” детективі). Останніми роками стало ризиковано випускати класичні детективи ( складно придумати історію, яку б аудиторія сприйняла як щось нове та оригінальне), тому до них почали додавати інші жанри (щоб внести різноманітність) або показуючи історію з неочікуваної для глядача перспективи. З таким “модифікованим” сюжетом і представлене дане аніме. Слід сказати, що це аніме є епізодичним (кожну серію – дві перед нами постає нова загадка, а основна сюжетна лінія розкривається під кінець (даючи підґрунтя другому сезону). Не зразу зрозуміло, що деякі із злочинів є частиною одного пазла ( але натяки на це можна знайти з першої серії). У графічному плані мені все сподобалось: прекрасна деталізація інтер’єру будинків, рослинність (особливо сподобалась атмосферність осінньо-зимового лісу двох останніх серій). Є тут також прекрасні світлові ефекти та добре підібрана палітра кольорів. Музика простенька. Опенінг добре передає основну ідею та розкриває деякі сюжетні особливості, а ендінг, ну що тут сказати… все ж таки потрібно десь було “впихнути” голу Сакурако (щоб не зраджувати старій добрій традиції). Як добре, що саме аніме “цим” не розбавили. Що до персонажів, то кожен ховає скелет у своїй шафі. Лише Шьотару здався мені якимось простеньким, можливо не розкритим. Стосунки між Сакурако та “хлопчиком” своєрідні: Шьотару не впевнений ким для нього є Саку, а Саку асоціює “хлопчика” зі своїм померлим молодшим братом (відчуває прив’язаність до Шьотаро). Загалом, якщо порівнювати це аніме із класичним детективом, то “Кістки” поступаються через стислість самого процесу розслідування. Але як оригінальна історія ( з остеологом у ролі детектива) може зацікавити. Мені було інтересно переглядати це аніме. Чекаю на другий сезон і протистояння Сакурако та Ханабуси.

    P.S. Дякую FANVox за озвучення.