УВАГА! Прошу Вас звернути увагу на це повідомлення!

Як ви зараз можете підтримати нашу країну та наших військових!
Корисні посилання, які допоможуть вам:
ДОПОМАГАЄМО УКРАЇНСЬКІЙ АРМІЇ: ЦЕДЕМ ЗІБРАВ КОРИСНІ ТА НАДІЙНІ ПОСИЛАННЯ
Телеграм канали:
Канал Сергія Притули
Канал Сергія Стерненка
Канал SPRAVDI - Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки
ОПЕРАТИВНІ НОВИНИ
Ютуб канали:
Військове телебачення України
Якщо маєте ще посилання, яким дійсно можна довіритися - пишіть в чаті сайту!

Твій сайт AniTube

Трупи під ногами Сакурако

Переглянути трейлер

Рік випуску аніме: 2015
Жанр: Буденність, Детектив, Драма, Містика
Режисер: Ота Шіорі
Студія: Troyca
Серій: 12 з 12 (23 хв.)
Переклад: sei
Ролі озвучували: Crupt, YavKubi

Дивитися Трупи під ногами Сакурако онлайн

Події візуальної новели, за якою зняте аніме, розгортаються навколо Шьотаро Татевакі та Сакурако Куджьо. Шьотаро - звичайний учень старшої школи, серйозний та зібраний, втім любить похизуватися перед своєю подругою Сакурако за першої ж можливості. Сакурако - гарна жінка за 20 з багатої родини, яка полюбляє 'красномовні кістки'. Вони живуть у місті Асахікава та Хоккайдо і потрапляють у різні інциденти пов'язані з кістками.
Приємного перегляду
Осінь 2015 / FanVoxUA
6 років і 5 місяців тому
6.6К
sashko san
ПЛЕЄР
ПОПЕРЕДНЯ
НАСТУПНА
8.9/10 (40)

СХОЖЕ АНІМЕ

Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
TrIgeR_256 Кавайний меценат

Дата: 5 травня 2021 11:48
Дякую за переклад та озвучення, цікавий детектив, проте сюжет надто розірваний, навіть спроба до кінця звести все докупи видається невдалою та немає сенсу без продовження, якого, на жаль, досі немає. Головна героїня нагадує відповідного персонажу відомого серіалу Bones і складає непогане враження, а от всі решта не надто дотягують до її рівня й тому весь проект виглядає слабше, ніж би міг бути, як про мене. Також замість "буденність" у жанрах варто вказати "трагедія", бо більшість сюжетних частин відповідають саме цьому жанру, персонажі постійно потрапляють на закінчення драматичних історій, та й їх спогади також насичені трагічними випадками, тому часто детективна складова поступається цим відступам та втрачає динаміку. Насправді хочеться додивитися це протистояння цікавої героїні з непересічним злочинцем, навіть зважаючи на певні недоліки цієї частини.
 • Арія Анімешник
  Дата: 1 лютого 2021 20:31
  шкода що таке гарне аніме досі немає продовження yy 
 • Starlight Кавайний меценат
  Дата: 11 жовтня 2020 03:30
  Дивно, що це аніме таке непопулярне
 • Mister_WHAT_ Анімешник
  Дата: 12 січня 2016 09:18
  Забув ще написати, що у кількох детективах присутній символ метелика: в аніме “Ан-Го” Інга використовує метеликів (в даному випадку символізують душу) для того, щоб дізнатися правду у людей; в аніме “Ranpo Kitan: Game of Laplace” також були метелики, тільки я щось не можу пригадати цю історію. В аніме “Кістки під ногами Сакурако” метелики символізують: 1) молоду жінку ( 1 серія: зустріч “хлопчика” та Сакурако біля її будинку), 2) життя та смерть ( метелик "бархатниця Діана"), 3) переродження ( Ханабуса маніпулював людьми “даючи їм крила” - надію на те, що вони можуть змінитися, втекти від долі).
 • Mister_WHAT_ Анімешник
  Дата: 11 січня 2016 16:56
  Квітне сакура… пелюстки падають додолу… “хлопчик” зустрічає “дівчинку”… а в руках у неї… Хм, щось знайоме… та це ж “Твоя квітнева брехня” (ні, я нічого не курив, просто виникла така асоціація у першій серії))) хоча тут дівчинка зовсім вже не дівчинка, а в руках у неї аж ніяк не мелодіка . “Кістки під ногами Сакурако” – це різновид детективного аніме, де більше уваги приділяють особистості персонажів, їх емоційному стану та минулому, а не особливостям дедуктивного методу, довгому та нудному пошуку доказів, допиту свідків, висловленню ймовірних версій скоєння злочину і т.д. ( як у “чистому” детективі). Останніми роками стало ризиковано випускати класичні детективи ( складно придумати історію, яку б аудиторія сприйняла як щось нове та оригінальне), тому до них почали додавати інші жанри (щоб внести різноманітність) або показуючи історію з неочікуваної для глядача перспективи. З таким “модифікованим” сюжетом і представлене дане аніме. Слід сказати, що це аніме є епізодичним (кожну серію – дві перед нами постає нова загадка, а основна сюжетна лінія розкривається під кінець (даючи підґрунтя другому сезону). Не зразу зрозуміло, що деякі із злочинів є частиною одного пазла ( але натяки на це можна знайти з першої серії). У графічному плані мені все сподобалось: прекрасна деталізація інтер’єру будинків, рослинність (особливо сподобалась атмосферність осінньо-зимового лісу двох останніх серій). Є тут також прекрасні світлові ефекти та добре підібрана палітра кольорів. Музика простенька. Опенінг добре передає основну ідею та розкриває деякі сюжетні особливості, а ендінг, ну що тут сказати… все ж таки потрібно десь було “впихнути” голу Сакурако (щоб не зраджувати старій добрій традиції). Як добре, що саме аніме “цим” не розбавили. Що до персонажів, то кожен ховає скелет у своїй шафі. Лише Шьотару здався мені якимось простеньким, можливо не розкритим. Стосунки між Сакурако та “хлопчиком” своєрідні: Шьотару не впевнений ким для нього є Саку, а Саку асоціює “хлопчика” зі своїм померлим молодшим братом (відчуває прив’язаність до Шьотаро). Загалом, якщо порівнювати це аніме із класичним детективом, то “Кістки” поступаються через стислість самого процесу розслідування. Але як оригінальна історія ( з остеологом у ролі детектива) може зацікавити. Мені було інтересно переглядати це аніме. Чекаю на другий сезон і протистояння Сакурако та Ханабуси.

  P.S. Дякую FANVox за озвучення.