Прошу Вас звернути увагу на це повідомлення!

Дякую, що відвідуєш мене кожен день, мені це дуже приємно))
Але хочу внести у наші "стосунки" трішки ясності!
Я не комерційний проєкт і не заробляю ніяких грошей на рекламі чи на чомусь іншому, що тебе може засмутити, живу коштом адміністрації та меценатів, яким я дуже вдячний. Всі відеоплеєри розміщені на безкоштовних відеохостингах, а як ти знаєш вони люблять напхати реклами, з цієї реклами я ніц не маю(( лише обурених користувачів.
Тому прошу поставитися до цього з розумінням.

Шановні користувачі, плеєри СТОРМО, МЕТА та (ҐЕТВІ - частково відновлено) більше не працюють тому, весь відеоконтент буде перезалито на інші відеохости у найкоротший час.

Як заблокувати рекламу на безкоштовних відеоплеєрах.

Твій сайт AniTube

Титанія

Переглянути трейлер

Рік випуску аніме: 2008
Жанр: Пригоди, Фантастика
Режисер: Ішіґуро Нобору, Танака Йошікі
Студія: Artland
Серій: 26 з 26 (24 хв.)
Переклад: Наталія Дев’ятко
Ролі озвучували: Gwean, Maslinka

Дивитися Титанія онлайн

У далекому майбутньому людські міста будуть й у найвіддаленіших куточках галактики. Під владою Варданської імперії об’єднані десятки планет. Проте, імперія тримається на військовій силі аристократичного титанійського роду, якого боїться навіть сам імператор.

Керують Титанією талановиті полководці і політичні діячі, гідні як ненависті, так і захоплення багатьох людей. Вони звикли перемагати, тому для них стає цілковитою несподіванкою супротив невеличкого флоту маленької планети на окраїні галактики. Перемога нікому невідомого адмірала Ван Хьюліка є тим прецедентом, який запалить вогонь повстань й в інших країнах.

Ця історія про сильних непересічних особистостей. Кожному з героїв доводиться робити вибір в непростих ситуаціях, коли часто не знаєш, до чого врешті-решт призведуть твої вчинки. Водночас ця вдумлива розповідь присвячена проблемам і психології влади і свободи, розвитку і занепаду держав, пошуку шляхів до зміни майбутнього і пізнання власної душі.
Приємного перегляду
Осінь 2008 / GweanMaslinka
5 років і 5 місяців тому
3.7К
sashko san
ПЛЕЄР
ПОПЕРЕДНЯ
НАСТУПНА
9.1/10 (18)

СХОЖЕ АНІМЕ

Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
TrIgeR_256 Кавайний меценат
Дата: 9 квітня 2021 16:52
Дякую за переклад та озвучення, цікавий серіал, більше схожий на стратегічну гру, в якій лише кілька персонажів мають яскраво виражений білий або чорний колір, а більшість легко змінюють забарвлення (сторону) в залежності від обставин, зрештою як і в реальному житті. Багато подій та персонажів тут виступають всього лиш як засіб для створення відповідних ситуацій, що демонструє особистості головних героїв, тому думаю, що можна не звертати увагу на певну схематичність боїв та сутичок, інших деталей, бо вся увага концентрується саме на особистих думках та взаємовідносинах.
Шкода, звичайно, що проект так і не продовжили, виглядає дещо незавершеним, ще раз дякую за чудову адаптацію.
 • Vordok Анімешник
  Дата: 11 січня 2019 18:45
  Надіюсь що буде продовження. 
 • Sinke Анімешник
  Дата: 23 липня 2016 11:04
  Вчора додивився це прекрасне аніме! Що можна сказати, озвучення 10/10, сюжет 10/10, графіка 10/10!! Навіть і не міг мріяти що подивлюся це аніме в українському озвученні!!Дякую тим хто озвучив на рідну мову, дякую амінам що виклали! Аніме про політику, інтриги, армію, це аніме можна порівняти з Кодом Гіас, і не тільки!!!Всім дякую я задоволений!!!
 • Viktor Анімешник
  Дата: 28 квітня 2016 17:11
  Продовження.
 • Sinke Анімешник
  Дата: 20 червня 2015 12:55
  ОО це аніме військової та політичної тематики!колись давно дивився на російській мові дуже сподобалось! Буде чекати з нетерпінням дня коли можна буде подивитись його на українській мові з початку і до кінця!! :wink: