AniTube » Аніме » Пригоди » Титанія / Tytania

Прошу Вас звернути увагу на це повідомлення!

Дякую, що відвідуєш мене кожен день, мені це дуже приємно))
Але хочу внести у наші "стосунки" трішки ясності!
Я не комерційний проєкт і не заробляю ніяких грошей на рекламі чи на чомусь іншому, що тебе може засмутити, живу коштом адміністрації та меценатів, яким я дуже вдячний. Всі відеоплеєри розміщені на безкоштовних відеохостингах, а як ти знаєш вони люблять напхати реклами, з цієї реклами я ніц не маю(( лише обурених користувачів.
Тому прошу поставитися до цього з розумінням.

Шановні користувачі, плеєри СТОРМО, МЕТА та (ҐЕТВІ - частково відновлено) більше не працюють тому, весь відеоконтент буде перезалито на інші відеохости у найкоротший час.

Як заблокувати рекламу на безкоштовних відеоплеєрах.

Твій сайт AniTube

Титанія

Переглянути трейлер

Оригінальна назва: Tytania
Рік випуску аніме: 2008
Жанр: Пригоди, Фантастика
Режисер: Ішіґуро Нобору, Танака Йошікі
Студія: Artland
Серій: 26 з 26 (24 хв.)
Переклад: Наталія Дев’ятко
Ролі озвучували: Gwean, Maslinka

Дивитися Титанія онлайн

У далекому майбутньому людські міста будуть й у найвіддаленіших куточках галактики. Під владою Варданської імперії об’єднані десятки планет. Проте, імперія тримається на військовій силі аристократичного титанійського роду, якого боїться навіть сам імператор.

Керують Титанією талановиті полководці і політичні діячі, гідні як ненависті, так і захоплення багатьох людей. Вони звикли перемагати, тому для них стає цілковитою несподіванкою супротив невеличкого флоту маленької планети на окраїні галактики. Перемога нікому невідомого адмірала Ван Хьюліка є тим прецедентом, який запалить вогонь повстань й в інших країнах.

Ця історія про сильних непересічних особистостей. Кожному з героїв доводиться робити вибір в непростих ситуаціях, коли часто не знаєш, до чого врешті-решт призведуть твої вчинки. Водночас ця вдумлива розповідь присвячена проблемам і психології влади і свободи, розвитку і занепаду держав, пошуку шляхів до зміни майбутнього і пізнання власної душі.
Приємного перегляду
Осінь 2008 / GweanMaslinka
4 роки і 8 місяців тому
3.3К
sashko san
ПЛЕЄР
ПОПЕРЕДНЯ
НАСТУПНА
9.1/10 (17)

СХОЖЕ АНІМЕ

Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
Vordok Анімешник
Дата: 11 січня 2019 18:45
Надіюсь що буде продовження. 
 • Sinke Анімешник
  Дата: 23 липня 2016 11:04
  Вчора додивився це прекрасне аніме! Що можна сказати, озвучення 10/10, сюжет 10/10, графіка 10/10!! Навіть і не міг мріяти що подивлюся це аніме в українському озвученні!!Дякую тим хто озвучив на рідну мову, дякую амінам що виклали! Аніме про політику, інтриги, армію, це аніме можна порівняти з Кодом Гіас, і не тільки!!!Всім дякую я задоволений!!!
 • Viktor Анімешник
  Дата: 28 квітня 2016 17:11
  Продовження.
 • Sinke Анімешник
  Дата: 20 червня 2015 12:55
  ОО це аніме військової та політичної тематики!колись давно дивився на російській мові дуже сподобалось! Буде чекати з нетерпінням дня коли можна буде подивитись його на українській мові з початку і до кінця!! :wink: