Прошу Вас звернути увагу на це повідомлення!

Дякую, що відвідуєш мене кожен день, мені це дуже приємно))
Але хочу внести у наші "стосунки" трішки ясності!
Я не комерційний проєкт і не заробляю ніяких грошей на рекламі чи на чомусь іншому, що тебе може засмутити, живу коштом адміністрації та меценатів, яким я дуже вдячний. Всі відеоплеєри розміщені на безкоштовних відеохостингах, а як ти знаєш вони люблять напхати реклами, з цієї реклами я ніц не маю(( лише обурених користувачів.
Тому прошу поставитися до цього з розумінням.

Шановні користувачі, плеєри СТОРМО, МЕТА та (ҐЕТВІ - частково відновлено) більше не працюють тому, весь відеоконтент буде перезалито на інші відеохости у найкоротший час.

Як заблокувати рекламу на безкоштовних відеоплеєрах.

Твій сайт AniTube

Квіти зла

Переглянути трейлер

Рік випуску аніме: 2013
Жанр: Драма, Школа
Режисер: Ошімі Шюзо
Студія: Zexcs
Серій: 13 з 13 (24 хв.)
Переклад: Surgeon
Ролі озвучували: Surgeon, MariAm, AdrianZP

Дивитися Квіти зла онлайн

Такао Касуґа, інтроверт, живе в маленькому містечку серед гір та ходить до другого класу старшої школи. Усвідомлення власної неповноцінності та нерозділене кохання до відмінниці хлопчина заглушує, читаючи книжки, особливо вподобавши Бодлерівські "Квіти зла". Лишившись одного разу після уроків, до Такао потрапила фізкультурна форма коханої Нанако, і на цьому він потрапив до пастки іншої однокласниці, Сава Накамури.
Приємного перегляду
Весна 2013 / FanVoxUA
6 років і 2 місяці тому
2.8К
Pan_Oleksandr
ПЛЕЄР
ПОПЕРЕДНЯ
НАСТУПНА
7.6/10 (14)

СХОЖЕ АНІМЕ

Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
furunze Анімешник
Дата: 28 серпня 2019 17:40
Ротороскопія для аніме дуже незвична. З іншого боку, саме через цю незвичність аніме може зацікавити навіть без сюжету.
 • kisei Анімешник
  Дата: 28 серпня 2019 12:45
  Цікаво було після прочитання більше половини манґи глянути аніме. Але ця мальовка персонажів... ну зовсім складно після манги це сприймати. Хоч фончики гарні. Але намагаючись отримати задоволення від деталей, все ж не зміг звикнути до мальовки.
 • АдмінКО
  Дата: 8 лютого 2016 22:00
  Mister_WHAT_, ноу проблем)
 • Mister_WHAT_ Анімешник
  Дата: 7 лютого 2016 23:21
  sashichak,оце так новина! Якщо це справжні актори, тоді це взагалі унікум. Дякую що просвітлили)
 • АдмінКО
  Дата: 7 лютого 2016 23:13
  Mister_WHAT_, це аніме не мальоване, то справжні люди. Ротоскопіювання - анімаційна техніка, при якій мультфільм створюється шляхом окреслення кадр за кадром натурного фільму (з реальними акторами і декораціями).
 • Mister_WHAT_ Анімешник
  Дата: 7 лютого 2016 22:42
  Аніме “Квіти зла” таке ж контрастне, як і сама збірка Бодлера. Воно переповнене символізмами і абсолютно все у цьому аніме, від стилю рисовки (не плутати з анімацією) до самих персонажів, передає такі ж відчуття, як і під час читання віршів Бодлера.

  Сюжет аніме, як завжди, пов'язаний з школою та підлітками (як мені вже це набридло). Він дуже розтягнутий і переповнений моментами “довгого спокою” та різким вибухом емоцій героїв, наприклад: під кінець одного епізоду двоє героїв “випустили пару”, а потім половину наступного епізоду просто ідуть, ідуть собі геть…

  Рисовка приголомшила мене. Звісно, не для кожного буде так, але деякі статичні зображення виглядали так реалістично. Те ж саме можу сказати про анімацію: спочатку важко дивитися, але з кожним наступним епізодом мені все більше вона починала подобатися. Я не говорю, що анімація шедевральна, можна було б і ще трішки над нею попрацювати, щоб покращити її плавність. Добре, що дизайнери вирішили зробити візуальну частину аніме неординарною. Якби вони зробили усе як у манзі, то у глядачів це б викликало ще більший подив (у поєднання з сюжетом).

  Музика тут також на любителя. Не читав переклади пісень з опенінгів, але думаю, що кожна пісня характеризує одного з головних героїв. Початок пісні з ED – специфічний і допомагає сконцентруватися на останньому моменті кожної серії і добре все обдумати.

  Гадаю, що це аніме не для кожного. Люди сприймають його так само, як і колись сприйняли саму збірку Бодлера. Хтось говорив що збірка аморальна, а хтось захоплювався нею. Якщо анімація персонажів не буде різати око, а сповільнений розвиток подій не занудить, то скоріше, за все ви спокійно додивитеся аніме до кінця. Не можу рекомендувати (усім), але і обливати брудом не буду. Вибір за вами…