Прошу Вас звернути увагу на це повідомлення!

Дякую, що відвідуєш мене кожен день, мені це дуже приємно))
Але хочу внести у наші "стосунки" трішки ясності!
Я не комерційний проєкт і не заробляю ніяких грошей на рекламі чи на чомусь іншому, що тебе може засмутити, живу коштом адміністрації та меценатів, яким я дуже вдячний. Всі відеоплеєри розміщені на безкоштовних відеохостингах, а як ти знаєш вони люблять напхати реклами, з цієї реклами я ніц не маю(( лише обурених користувачів.
Тому прошу поставитися до цього з розумінням.

Шановні користувачі, плеєри СТОРМО, МЕТА та (ҐЕТВІ - частково відновлено) більше не працюють тому, весь відеоконтент буде перезалито на інші відеохости у найкоротший час.

Як заблокувати рекламу на безкоштовних відеоплеєрах.

Твій сайт AniTube

Лист до Момо

Рік випуску аніме: 2011
Жанр: Аніме, Драма
Режисер: Хіроюкі Окіура
Студія: Production I.G
Серій: 1 з 1 (2 год. 0 хв.)
Переклад: Sensetivity, The_P6
Ролі озвучували: Emeri, Mr.Bero, PATLATI Продакшнз

Дивитися Лист до Момо онлайн

У Момо раптово помирає батько, і вона змушена переїхати до маленького містечка, в якому, здається, завмер час… Батько почав було писати їй листа та зупинився тільки на “Люба Момо”. Що він хотів їй сказати? Одного дня на горищі вона знаходить стару книгу – з тих пір в її житті починають ставатися дещо несподівані речі…
Приємного перегляду
Осінь 2011 / UkrDub / PATLATI Продакшнз
7 років і 10 місяців тому
3.1К
Pan_Oleksandr
ПЛЕЄР
8.3/10 (13)

СХОЖЕ АНІМЕ

Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
TrIgeR_256 Кавайний меценат
Дата: 3 квітня 2021 11:40
Дякую за переклад та озвучення, гарний та зворушливий фільм, не позбавлений ніппорського колориту та веселощів, ніби й сучасний, проте основні події відбуваються в застиглій в часі "глибинці". Персонажі різного віку переживають драму кожен по своєму та лише взаєморозуміння в сім'ї дозволить пройти важкий період і почати рухатися далі. Дуже сподобалася графіка, багато старих будинків та безліч деталей, особливо звертають увагу чудові задні плани та пейзажі, навіть закортіло відвідати ці місця. Із задоволенням переглянули всією сім'єю, ще раз дякую за адаптацію проекту PATLATI Продакшнз.
  • sashko san АдмінКО

    Дата: 12 березня 2014 18:49
    Дякую за завантаження! Також велика подяка всім, хто працював над фільмом! Ваша робота вражає! hi Надзвичайно гарно передані голосами емоції, чудовий звук та чуттєвий переклад.

    --------------------