Прошу Вас звернути увагу на це повідомлення!

Дякую, що відвідуєш мене кожен день, мені це дуже приємно))
Але хочу внести у наші "стосунки" трішки ясності!
Я не комерційний проєкт і не заробляю ніяких грошей на рекламі чи на чомусь іншому, що тебе може засмутити, живу коштом адміністрації та меценатів, яким я дуже вдячний. Всі відеоплеєри розміщені на безкоштовних відеохостингах, а як ти знаєш вони люблять напхати реклами, з цієї реклами я ніц не маю(( лише обурених користувачів.
Тому прошу поставитися до цього з розумінням.

Шановні користувачі, плеєри СТОРМО, МЕТА та (ҐЕТВІ - частково відновлено) більше не працюють тому, весь відеоконтент буде перезалито на інші відеохости у найкоротший час.

Як заблокувати рекламу на безкоштовних відеоплеєрах.

Твій сайт AniTube

Нащадки пітьми

Переглянути трейлер

Рік випуску аніме: 2000
Жанр: Жахи, Комедія, Містика
Режисер: Токіта Хіроко
Студія: J.C. Staff
Серій: 13 з 13 (23 хв.)
Переклад: TomasFan
Ролі озвучували: Gwean, Regnant, Iriya

Дивитися Нащадки пітьми онлайн

На тому світі, звідки закритий шлях до живих, в органазації Аїда кипить робота: тут судять людей. Десять департаментів, безліч відділів, але найвідоміший - це «Відділ виклику», де працюють шініґамі, які збирають душі померлих і доставляють на суд. Тому в них є право з'являтися в світі живих.

Шініґамі працюють у парах, у кожної свій сектор Японії і безліч обов'язків. Крім того, шініґамі мають спогади та минуле (адже вони були звичайними людьми), а також шкідливі звички та негативні риси характеру. Наприклад, головний герой серіалу Асато Цузуки обожнює солодке і не володіє обачністю та витримкою. І хоча в нього і є екстраординарні магічні здібності, інколи він поводиться як дитина, що дуже дратує його нового напарника, серйозного і дещо сумного Хісоку Куросакі. Однак розслідування не дають відпочивати: люди порушують закон, звертаючись за допомогою до темних сил. У Асато и Хісоки з'являється особистий ворог – злий та безжальний доктор Казутака Муракі, який має до миловидних шініґамі не тільки професійний, а й особистий інтерес...
Приємного перегляду
Осінь 2000 / FanVoxUA
8 років і 3 місяці тому
4.8К
Pan_Oleksandr
ПЛЕЄР
ПОПЕРЕДНЯ
НАСТУПНА
8.4/10 (20)

СХОЖЕ АНІМЕ

Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
Sousou Анімешник
Дата: 1 вересня 2015 22:19
Досить нестандартний погляд на концепцію шинігамі... Сюжет дуже цікавий, хоча і перша арка слабовата. На мій погляд треба було попередити, що один із піджанрів цього аніме - сьонен-ай.
  • Rayan Riener Гості
    Дата: 2 лютого 2013 02:09
    Боже мій, я навіть і не очікував, що одне із моїх найлюбленіших аніме перекладуть українською! Дякую!!!