Прошу Вас звернути увагу на це повідомлення!

Дякую, що відвідуєш мене кожен день, мені це дуже приємно))
Але хочу внести у наші "стосунки" трішки ясності!
Я не комерційний проєкт і не заробляю ніяких грошей на рекламі чи на чомусь іншому, що тебе може засмутити, живу коштом адміністрації та меценатів, яким я дуже вдячний. Всі відеоплеєри розміщені на безкоштовних відеохостингах, а як ти знаєш вони люблять напхати реклами, з цієї реклами я ніц не маю(( лише обурених користувачів.
Тому прошу поставитися до цього з розумінням.

Шановні користувачі, плеєри СТОРМО, МЕТА та (ҐЕТВІ - частково відновлено) більше не працюють тому, весь відеоконтент буде перезалито на інші відеохости у найкоротший час.

Як заблокувати рекламу на безкоштовних відеоплеєрах.

Твій сайт AniTube

Ерго Проксі

Переглянути трейлер

Рік випуску аніме: 2006
Жанр: Кіберпанк, Містика, Субтитри
Режисер: Мурасе Шюко
Студія: Manglobe Inc.
Серій: 23 з 23 (25 хв.)
Переклад: Houkiboshi
Ролі озвучували: Qtv

Дивитися Ерго Проксі онлайн

На постапокаліптичній Землі існує місто «Ромдо». Його жителі — люди та андроїди, яких називають Автолейвами. Люди повинні вважати це місце раєм. Андроїди повинні виконувати те, що їм говорять люди. Містом правлять Радники. Складна екологічна ситуація довкола міста під куполом, складна демографічна ситуація усередині міста, а також безліч інших проблем служать виправданням постійному контролю за жителями.
Ідилія та баланс порушуються серією жорстоких вбивств в місті. Ріл Мейер — дівчина-інспектор з Бюро Розслідувань разом зі своїм андроїдом отримує наказ розслідувати цю справу. Розслідування ускладнюється чумою андроїдів, іммігрантами та іншим. В процесі розслідування відкриваються деякі таємниці міста, а також Ріл дізнається про феномен «Пробудження» та існуванні Проксі — не людини і не андроїда.
Приємного перегляду
QTV / Зима 2006
8 років і 9 місяців тому
11.5К
Pan_Oleksandr
ПЛЕЄР
ПОПЕРЕДНЯ
НАСТУПНА
9.4/10 (64)

СХОЖЕ АНІМЕ

Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
TrIgeR_256 Кавайний меценат
Дата: 2 квітня 2021 19:47
Дякую за адаптацію, цікавий та незвичний проект, в якому тісно переплелися наукова фантастика та містика, а тьмяна графіка гармонійно переплітається з музичним оформленням та підсилює враження апокаліптичного сюжету. Саме неквапливий розвиток подій дозволяє зосередитися на думках і переживаннях головних героїв та чудово пасує картині руйнування чергової утопії. Автори використали багато цитат та відсилок, на усвідомлення яких також потрібні певні зусилля, тому серіал дещо вирізняється серед інших, також цікаво його передивитися повторно, бо деякі деталі стають помітними в контексті подальших подій. А ще слід відзначити музику, це один з небагатьох випадків, коли опенінг не набридає та правильно настроює на перегляд практично кожної серії.
На жаль, у кількох епізодах відсутнє озвучення та субтитри (наприклад, остання серія з 16 по 19 хвилини),але це не впливає на чудові переклад та озвучення в цілому, ще раз дякую за можливість ознайомитися з даним твором.
 • bounty Анімешник
  Дата: 7 липня 2019 04:43
  дуже неймовірні відчуття від перегляду , одне з найкращих аніме , яке я переглядав 
 • Black king Анімешник
  Дата: 4 лютого 2019 00:20
  Цитата: Сальний Хіккі
  Яке НУДНЕ аніме.Воно йде як тортури.Вражений як взагалі до 10 серї до дивився.

   Подивившись серій так з 12 я подумав про нього майже так само. Та щось в ньому мене таки зачепило, здавалось ніби сюжет я розумію тільки наполовину (+багато схвальних коментів) і я вирішив завантажити з неосяжних просторів інтернету коротеньку статтю з роз'ясненням сюжету. Після другого, вже повного, перегляду був  приємно вражений авторською задумкою, реально було над чим задуматись.
   В ЕРГО ПРОКСІ дуже важливі різноманітні деталі, алюзії, багато інформації нам подають не прямим текстом. Фактично це не аніме для широкого кола глядачів, тут потрібні уважність та спостережливість. Єдиний великий його мінус це складність осмислення переглянутого, хоча саме він і робить з Ерго Проксі продуманий, філософський, футуристичний тайтл. 
 • Marduk88 Анімешник
  Дата: 2 травня 2018 21:48
  обожнюю цей аніме серіал, 10 з 10 !
 • Ares Dotai Анімешник
  Дата: 13 липня 2016 23:10
  Згоден з тобою Дотрокс якщо його дивитися не задумуючись нічого не зрозумієш. Але якщо правильно розтлумачити всі відсилки, персонажів, ситуації то воно може багато чому навчити. Сильне аніме нічого й сказать
 • Dotrox Анімешник
  Дата: 13 серпня 2015 04:23
  Сальний Хіккі,
  насправді, це шедевр, просто його не слід розглядати як аніме (навіть за стилем малювання воно мало схоже на аніме). Ну, й звісно, цей серіал аж ніяк не призначений для дітей, мабуть, навіть старшого шкільного віку.
 • Сальний Хіккі Анімешник
  Дата: 10 серпня 2015 04:13
  Яке НУДНЕ аніме.Воно йде як тортури.Вражений як взагалі до 10 серї до дивився.
 • 5700XM Анімешник
  Дата: 29 листопада 2014 17:07
  Я в захваті від цього аніме
  жалкую що не можу переглянути його ще раз як вперше
  :crying:
 • sashko san АдмінКО
  Дата: 20 грудня 2013 11:52
  Чудове. З гарним сценарієм. Вдало, як на мене, промальованими персонажами.
  Дякую Pan-Oleksandr за можливість повторного, в будь-який час, перегляду!

  --------------------