Наприклад, 

Райдужні дні

УВАГА! Прошу Вас звернути увагу на це повідомлення!

Як ви зараз можете підтримати нашу країну та наших військових!
Корисні посилання, які допоможуть вам:
ДОПОМАГАЄМО УКРАЇНСЬКІЙ АРМІЇ: ЦЕДЕМ ЗІБРАВ КОРИСНІ ТА НАДІЙНІ ПОСИЛАННЯ
Телеграм канали:
Канал Сергія Притули
Канал Сергія Стерненка
Канал SPRAVDI - Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки
ОПЕРАТИВНІ НОВИНИ
Ютуб канали:
Військове телебачення України
Якщо маєте ще посилання, яким дійсно можна довіритися - пишіть в чаті сайту!

Твій сайт AniTube

Ерго Проксі

Переглянути трейлер

Рік виходу аніме: 2006
Жанр: Кіберпанк, Містика
Режисер: Мурасе Шюко
Студія: Manglobe Inc.
Серій: 23 з 23 (25 хв.)
Переклад: Houkiboshi
Ролі озвучували: Qtv, Студія "Качур"

Дивитися Ерго Проксі онлайн

На постапокаліптичній Землі існує місто «Ромдо». Його жителі — люди та андроїди, яких називають Автолейвами. Люди повинні вважати це місце раєм. Андроїди повинні виконувати те, що їм говорять люди. Містом правлять Радники. Складна екологічна ситуація довкола міста під куполом, складна демографічна ситуація усередині міста, а також безліч інших проблем служать виправданням постійному контролю за жителями.
Ідилія та баланс порушуються серією жорстоких вбивств в місті. Ріл Мейер — дівчина-інспектор з Бюро Розслідувань разом зі своїм андроїдом отримує наказ розслідувати цю справу. Розслідування ускладнюється чумою андроїдів, іммігрантами та іншим. В процесі розслідування відкриваються деякі таємниці міста, а також Ріл дізнається про феномен «Пробудження» та існуванні Проксі — не людини і не андроїда.
Приємного перегляду
Інформаційне повідомлення
Якщо ви бажаєте взяти субтитри на озвучення, зверніться спершу до перекладача або напишіть коментар під потрібним вам аніме.
QTV / Зима 2006 / Студія "Качур"
тиждень і 4 дні тому
53K
ПЛЕЄР
ПОПЕРЕДНЯ
НАСТУПНА
9.5/10 (198)

СХОЖЕ АНІМЕ

Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
sashko san АдмінКО
Дата: 16 жовтня 2023 00:14
Zadrot_1,
розмір, там же написано

--------------------
 • Zadrot_1 Анімешник
  Дата: 15 жовтня 2023 23:48
  Яка різниця між торрентами?
 • linananali Анімешник
  Дата: 28 вересня 2023 16:29
  Еммм... якщо чесно, я очікувала набагато більшого. Враження про аніме погане, і це при тому що я дуже ніжний критик. Аніме таке інтелектуальне як з мене балерина. Сюжет- мєєєх. Персонажі- мєєєх. Вміння зацікавити- на нулю. Ну звичайно що коли втягуєшся то вже і ніби не таке погане, але все ще переоцінене. Наче і не шкодую що подивилась, але краще б я цей час витратила на щось інше. Додивилась до кінця суто заради естетики і Піно.
 • Danmei novels 1love Анімешник
  Дата: 10 серпня 2023 10:56
  В останній серії починаючи з 17 хвл є проміжок, де нема перекладу 😃
 • Yandere-kun Анімешник

  Дата: 7 серпня 2023 01:28
  Цитата: Cynthia
  Мені здається, що розробники цього тайтлу значним чином надихнулися успіхом Єви (яка використовувала референси зі світових релігій в основному задля приваблення аудиторії, а не для "глибокого сенсу" - ця інформація є у Вікіпедії, англійській чи українській, не дуже пам'ятаю).

  По перше, багато хто любив робити своi iнтерпретацii на тi та iншi цiкавi багатьом теми. Часто багато/деякi хотіли мати на увазі щось своє та під цим просуваючи якусь ідею і т.д.
  А по друге i вже по суті весь контекст твору складається з величезної кількості цитат, концептів, посилань і т.д. Тут прямо-таки змішана +/- вся культура (історія?) людства (щось подібне намагалися зробити і в Trinity Blood,вийшло так собі, ранобе не читав, не цiкаво). І як приклад...
  Цитата: Cynthia
  до того ще закидали опенінг купою іншомовних символів і написів, багато з яких не мають значення.
  Каракулi з опенінгу, деякі - це вірші Мікеланджело прогнані через криве кодування шрифту. Також є нашарування букв, вони кажуть про середньовічну сагу, про переселення скандинавів (вони багато куди плавали). Свого часу отримав цю інформацію в одному популярному та цікавому відео.
  Цитата: Cynthia
  Якби розробники більше схилялися в бік кіберпанку, а не сюрреалізму,

  Ще хотів написати про елементи кіберпанку/антиутопії ("ідеальне" місто Ромдо, та як шло оповiдання, змінюючи різні жанри або підсумовуючи їх між собою в той самий момент, часом у різних локаціях, що цікаво. Там фантастика, постапокаліпсис та пригоди/подорожі з елементами кіберпнка/антиутопії, а в іншій локації найчистіша антиутопія тощо), але, напевно, не варто цього робити. Поки що вистачить і на цьому.

  Ps доречi,Вiкiпедiя не найкращий, так би мовити радник. Багато там спірного і часто базується на тому, яка людина - це напише, якi її погляди i т.д. Хоча без Вікіпедії теж не можна, багато корисної інформації там зберігається.
 • Yandere-kun Анімешник

  Дата: 6 серпня 2023 17:05
  На мою думку, ні. Всі розмови про нібито божественне походження Проксі, безсмертні клітини здаються мені напускними і надмірно "пафосними", враховуючи основну ідею аніме, яка розкривається в одній-єдиній серії.
  Людство дійшло до такого розвитку, що і старці в "Хребтах Божевільності" Лавкрафта... там старці створили Шогготів, які їх знищили, а тут люди проксі, які... Насправді, Проксі не особливо важливі, і важливі в один і той же момент. Суть твори в тому, що герої твору по ходу оповідання пройшли той самий шлях, що й людство на початок сюжету, так би мовити. Тут все ж таки більше психології.
  Постійне повторювання фрази "cogito, ergo sum" майже без контексту також не робить честі цьому серіалу.
  ну то хто думав, той і вижив. Сама суть цього питання в іншому просто, чи не важливо живий ти чи ні. Коротше це знову таки, типу шлях до істини, те що потрібно намагатися змінюватися і дивитись на все під різним кутом. Або (краще i скорiш за все) ця цитата Декарта на тему позаособового досвіду, коли герої говорять лише про особистий досвід.
  Замість того, щоб вдаритися в більшу похмурість, автори додали фансервісну Піно і кілька чудернацьких напівромантичних моментів
  проте навіть ця серія несла сенс, хоча була зайвою. Суть її: творіння завжди бунтуватимуть проти свого творця. Цей момент доповнює загальну картину черговою частиною пазла.
  Якби розробники більше схилялися в бік кіберпанку, а не сюрреалізму
  А що таке жанр кбп? Це не тiльки роботи, кiборги i т.д. По перше, це антиутопiя, про можливi проблеми соціуму в найближчому майбутньому. Тому цей тайтл цілком є жанром кіберпанк, як Лейн і навіть Чобіти=/

  Цитата: Yandere-kun
  державаПлатона 
  Вiрнiше так. Ромдо чимось нагадує державу за Платоном. Яке складається з філософів, які за допомогою суперечки – вирішують проблеми. Чого тут тільки варті імена статуй/Штучного Інтелекту.

   Ps все ж небагато вже памятаю, щоб краще вiдповiсти, бо тайтл не з легких i т.д.
 • Yandere-kun Анімешник

  Дата: 6 серпня 2023 14:22
  Цитата: Cynthia
  Мені здається, що розробники цього тайтлу значним чином надихнулися успіхом Єви
  До єви i Ерго Прокси багато чого вже було, вони багато чого взяли в свою чергу з манги "Навсiкая з Долини Вiтрiв". Тобто таке робили i т.д.
  Цитата: Cynthia
  яка використовувала референси зі світових релігій в основному задля приваблення аудиторії, а не для "глибокого сенсу" - ця інформація є у Вікіпедії, англійській чи українській, не дуже пам'ятаю
  єрго Проксi брало не тiльки з релiгiй, вони через весь твiр перегнали багато чого. Мiг би кинути один сайт, та багато вiдео, але не вийде нажаль. Там було багато показано i т.д., скiльки всього (контента)було взято i вкорiнено в сюжет, iсторiю та оповiдання.
  Цитата: Cynthia
  Ось і тут автори вирішили приплести щось типу натяків на надприродне, кілька разів використовували цитату Декарта і до того ще закидали опенінг купою іншомовних символів і написів, багато з яких не мають значення.
  Цитата: Cynthia
  Але чи є він настільки глибоким у філософському плані?
  Насамперед проблема даного тайтла у тому, щоб його краще зрозуміти, треба було читати і знати творчість деяких авторів (дуже багато на них посилань, якi вкорiненi в саму iсторiю, та сюжет). Тут крім Дакарта з його афоризмом (Blade Runner), багато чого від Ніцше (тернистий шлях до істини, до якої вся своя подорож йде головна героїня. Свобода волі і багато чого ще з його репертуару. Чого тільки вартий Ріел наприкінці, коли вона сказала що прийняла цей жорстокий світ і не буде від нього тікати), Платона (ті величезні статуї, що говорять - це явно відсилання на нього з його начебто ідеальною державою), Діалекімка Гегеля тут взагалі окрема розмова (якщо коротко, хто змінився той вижив, той хто не захотів, загинув ) і т.д.
 • Yandere-kun Анімешник

  Дата: 6 серпня 2023 04:23
  Колись хотів зробити пристойний відгук, але перед цим перечитавши деяких авторів, тільки ось не вийшло в черговий раз, тому буде коротко. Не рахуючи ось цього куди більш раннього відгуку який був написаний колись по пам'яті, що робити ніколи не любив. Якщо лаконічно, то давно хотів переглянути цей серіал, але як раніше писав, хотів на додаток дещо прочитати, не вийшло, проте тайтл і так зайшов на ура, будучи часом просто криком душі, нехай деякі серії були з нюансами, але не безглузді. Крім того, деякі ж серії які раніше не дуже заходили відкрилися в новому ключі.Те саме з деякими думками, смислами та контекстами твору. Щоправда, заглиблюватися в це все в мене зараз бажання жодного разу немає. Персонажі теж украй зайшли і майже всi чому?Тому що не стоять на місці,а рухаються так чи інакше+розвиваються чи деградують, не рахуючи характерів і т.д. Ріел Мейєр наприклад, можливо найулюбленіший персонаж в аніме в принципі+які ж у неї приходи в куполі Моска були, також був момент з тим, як за її емоційним станом коли вони летіли в нього, там можливо від цього всього змінювалася погода, хоча міг з пальця висувати, але так чи інакше вона була клоном Манади. Піно теж гарна, чого варта тільки те, що свого часу вона була першою дитиною, яка в анімe зовсім не дратувала. Вінсент, Рауль Крід, Іггі-теж непогані, а у двох останніх і зовсім сумна доля, які вони не зовсім заслужили, особливо Іггі. Ще є один момент, як же дратував безглуздий одяг Вінсента, який під час оповіді так і не змінив… з іншого боку–це нетиповий момент. Мальовка придатна,або прийнятне, нехай і з явними вадами, які бувало часто. Саунд же можна заслухатися, нехай опенінг і ендінг теж хороші, правда перший – якщо повна версія… так собі, просто одне й теж, практично без розвитку. Думаю на цьому достатньо, хоча варто ще написати про те, що це один з тих тайтлів, з яких колись починав дивитися аніме, нехай і не серйозно залипаючи в нього, так воно і залишилося–вершина топа, один із найулюбленіших аніме продуктів. Загалом Класна пригода,подорож за істиною,і так… Як воно нагадує всесвіт Fallout, тобто. якщо наприклад Клеймор – це по-своєму японський Відьмак, то тут відповідність із Fallout, нехай із жанром аніме таке часто трапляється. Якщо писати про цю справу, то чого тут варта дилема істинного людства (там був Анклав), Місто Притулок з приблизно такими ж інкубаторами, експерименти в Притулках тут же в куполах та інше… А це нічого не писав про «Того, що біжить по Лезу». Досить.
 • Yandere-kun Анімешник

  Дата: 17 липня 2023 17:15
  "У свiтi створеному людиною, ця людина може стати ким завгодно..." У свiй час не знав що є наша озвучка, да щей така, ех... можливо колись ще передевлюсь це анiме.
 • Yandere-kun Анімешник

  Дата: 10 липня 2023 20:32
  Цитата: Cynthia

  Багато написано і багато довелося б відповідати (є нащо)... може частинами згодом так і зроблю, а поки зась.

  Сам тайтл у багатьох аспектах один із найулюбленіших (подобаються заплутаний сюжет над яким треба думати, оповiдання, атмосфера, музика, персонажі, їх розкриття та розвиток. Подобається жанри постапок та кіберпанк. Філософська частина, відсилання та багато чого ще. Але є й мiнуси, такі як просідання в анімації (хоча в цілому вона нічого) і зайві, нехай і не безглузді серії.), якщо й не на самій верхівці топа.