» » » Титанія / Tytania

Титанія DUB

Оригінальна назва: Tytania
Рік випуску аніме: 2008
Жанр: Пригоди, Фантастика
Режисер: Ішіґуро Нобору, Танака Йошікі
Студія: Artland
Серій: 26 з 26 (24 хв.)
Переклад: Наталія Дев’ятко
Ролі озвучували: Gwean, Maslinka

Дивитися Титанія онлайн

У далекому майбутньому людські міста будуть й у найвіддаленіших куточках галактики. Під владою Варданської імперії об’єднані десятки планет. Проте, імперія тримається на військовій силі аристократичного титанійського роду, якого боїться навіть сам імператор.

Керують Титанією талановиті полководці і політичні діячі, гідні як ненависті, так і захоплення багатьох людей. Вони звикли перемагати, тому для них стає цілковитою несподіванкою супротив невеличкого флоту маленької планети на окраїні галактики. Перемога нікому невідомого адмірала Ван Хьюліка є тим прецедентом, який запалить вогонь повстань й в інших країнах.

Ця історія про сильних непересічних особистостей. Кожному з героїв доводиться робити вибір в непростих ситуаціях, коли часто не знаєш, до чого врешті-решт призведуть твої вчинки. Водночас ця вдумлива розповідь присвячена проблемам і психології влади і свободи, розвитку і занепаду держав, пошуку шляхів до зміни майбутнього і пізнання власної душі.
Приємного перегляду
Осінь 2008 GweanMaslinka
рік і 5 місяців тому
1 806
sashko san
Вибір плеєру
ПОПЕРЕДНЯ
НАСТУПНА

СХОЖЕ АНІМЕ

  Sinke Анімешник
  Дата: 20 червня 2015 12:55
  ОО це аніме військової та політичної тематики!колись давно дивився на російській мові дуже сподобалось! Буде чекати з нетерпінням дня коли можна буде подивитись його на українській мові з початку і до кінця!! wink
  Viktor Анімешник
  Дата: 28 квітня 2016 17:11
  Продовження.
  Sinke Анімешник
  Дата: 23 липня 2016 11:04
  Вчора додивився це прекрасне аніме! Що можна сказати, озвучення 10/10, сюжет 10/10, графіка 10/10!! Навіть і не міг мріяти що подивлюся це аніме в українському озвученні!!Дякую тим хто озвучив на рідну мову, дякую амінам що виклали! Аніме про політику, інтриги, армію, це аніме можна порівняти з Кодом Гіас, і не тільки!!!Всім дякую я задоволений!!!
 • Інформація
  Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.