» » » Сталева тривога? Фумоффу / Full Metal Panic? Fumoffu

Сталева тривога? Фумоффу DUB

Оригінальна назва: Full Metal Panic? Fumoffu
Рік випуску аніме: 2003
Жанр: Комедія, Пригоди, Школа
Режисер: Такемото Ясухіро
Студія: Kyoto Animation
Серій: 12 з 12
Ролі озвучували: Олексій Семенов, Тетяна Пиріжок

Дивитися Сталева тривога? Фумоффу онлайн

Другий сезон серіалу (як і подальші) випущений іншою компанією, створювався іншим режисером. За характером «Фумоффу» сильно відрізняється від першого сезону, являє собою майже пародією на «Сталеву тривогу». З сюжету повністю виключена вся «бойова» складова, що стосується роботів «Міфрілу», боротьби з терористами і КДБ. Весь час віддано «шкільній» темі: показу в комедійному світлі навчання Саґари Сосуке в школі, його звиканню до реалій мирного життя, одночасно з адаптацією школярів, перш за все, Чідорі Канаме, до співіснування з таким незвичайним однокласником. У двох серіях в сюжеті з’являється Теса, але не в звичній за першим сезоном ролі капітана і командира підрозділу, а як школярка і звичайна закохана дівчина.
Літо 2003 QTV
3 роки і 4 місяці тому
2 006
Pan_Oleksandr
Вибір плеєру
ПОПЕРЕДНЯ
НАСТУПНА

СХОЖЕ АНІМЕ

  Jevjyk Анімешник
  Дата: 17 вересня 2014 20:47
  чесно кажучи дивився лише тому, що надіявся на адекватне продовження першого сезону. Сказати, що я розчарований- це нічого не сказати. Штам на штамові, все по шаблону, графа тільки класна, тільки ГГ погано намальовані, все інше шик wassat
  Ridiculous Анімешник
  Дата: 16 червня 2016 12:49
  Серйозно сприймати це аніме не варто, бо з цього варто сміятись! Особливо смішний момент в 7 серії у 19:25 класний X-ray! Звичайно, шаблоненько, але все рівно смішно... А як С.Т.А.Л.К.Е.Р.а мене приємно здивувала 9 серія!
 • Інформація
  Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.