Підбірка аніме
Що ви шукаєте?
Виберіть жанр аніме
Оберіть команду
Оберіть рік
Оберіть рейтинг
Сортування результатів

РЕКОМЕНДУЄМО ДО ПЕРЕГЛЯДУ

AniTube » CreativUaStudio

Полювання короля демонів на свою дружину

Додана 1 серія
2ком.
DUB
Релізер:
sashko san
Рік випуску аніме:
2019
Серій:
1 з 13 (13 хв.)
Категорія:
Бойове мистецтво, Бойовик, Драма, Комедія, Романтика, Фентезі
Переклад:
CreativUaStudio
Ролі озвучували:
CreativUaStudio
9.8/10 (6)
Головна героїня – професійна вбивця, яка має всі навички бойових мистецтв, володіння великою кількістю вогнепальної та холодної зброї, а найголовніше твердим і вольовим характером, що дозволяє їй конкурувати з колегами чоловіками на рівних. Та, на одному завдань її напарник зрадив її, після чого трапилося щось непередбачене і неймовірне, і під час останнього подиху, її душа і свідомість перенеслися на кілька століть тому і вселилися в померлу четверту принцесу з імператорського палацу Су, таким чином давши тілу цієї принцеси нове життя, але з вміннями та особистістю дівчини з 21 століття.

Рілайф

Перегляд (FanVoxUa) / 3 серія (CreativUaStudio)
19ком.
DUB
Релізер:
Pan_Oleksandr
Рік випуску аніме:
2016
Серій:
13 з 13 (23 хв.)
Категорія:
Буденність, Комедія
Переклад:
Simona, CreativUaStudio
Ролі озвучували:
Crupt, Surgeon, Schmetterling, CreativUaStudio
9.2/10 (91)
Історія про життя Арати Кайзакі, безробітного 27-річного холостяка, який не має жодної фінансової підтримки. Не протримавшись і трьох місяців на колишній роботі, тепер він потрапив у глухий кут, не маючи змогу знайти бодай якоїсь роботи. Одного разу, перехиливши кілька чарок він зустрічає Рьо Йоаке, чоловіка, який пропонує йому невідомі пігулки, вживши які, наш герой знову матиме вигляд 17-річного юнака і матиме змогу змінити власне життя. Погодившись на цей експеримент, Арата знову стає учнем старшої. Протягом року, завдяки спілкуванню з дівчиною та однокласниками Арата має зрозуміти, що ж він робить не так на шляху до щасливого життя.

Хоробра Яма

Додана 1 серія
17ком.
DUB
Релізер:
sashko san
Рік випуску аніме:
2020
Серій:
1 з 12 (7 хв.)
Категорія:
Комедія, Фентезі, Школа
Переклад:
CreativUaStudio
Ролі озвучували:
CreativUaStudio
7.8/10 (10)
У центрі подій дуже боягузлива маленька дівчинка, якій після смерті її батька довелося зійти на престол Підземного царства, і тепер її називають Королевою Ямою. Своїх підданих боїться до втрати свідомості, оскільки всі вони являються привидами та демонами… Щоб якось зробити її сильнішим та адаптувати до дорослого життя, наставники вирішують відправити свою королеву у верхній світ, до смертних, щоб вона навчилася жити серед них та діяти самостійно .

Перш ніж я досягну тебе

Додана 2 серія
6ком.
DUB
Релізер:
sashko san
Рік випуску аніме:
2018
Серій:
2 з 10 (2 хв.)
Категорія:
Буденність, Романтика
Переклад:
CreativUaStudio
Ролі озвучували:
CreativUaStudio
9.0/10 (3)
Студентка коледжу Ха Ен та Йон Ву зустрілись під час дощу. Та через невеличкий інцидент, що стався між ними. Вона намагається ігнорувати Йон Ву решту часу. Ха Ен не знає, що він друг її найкращої подруги, Єо Реум. Роздратована тим фактом, що вона постійно стикається з нейтральним і тихим Йон Ву, дівчина намагається з усіх сил постояти за себе. Тим часом сором’язливий Вук також є хорошим другом Єо Реум, а також таємно закоханий у неї. Але, будучи сором'язливим, він робить усе можливе, щоб приховати свою таємницю. Коли ці дві історії зіткнуться разом, що станеться з ними в кінці? Чи розквітне кохання, чи вони просто продовжуватимуть ігнорувати серця одне одного?