Наприклад, 

Книга друзів Нацуме (2 сезон)
Підбірка аніме
Що ви шукаєте?
Виберіть жанр аніме
Оберіть команду
Оберіть рік
Оберіть рейтинг
Сортування результатів

РЕКОМЕНДУЄМО ДО ПЕРЕГЛЯДУ

AniTube » Benji SG

Замовляли кролика?? Співаю Для Тебе

Перегляд
0ком.
SUB
Рік виходу аніме:
2019
Серій:
1 з 1 (25 хв.)
Категорія:
Буденність
Переклад:
Benji SG
10.0/10 (2)
Чіно з жахом повертається в Дім Кролика. На запитання друзів вона пояснює їм, що щойно погодилася заспівати сольну частину пісні для випускної церемонії свого класу. Хоча вони вітають подругу з її важливою роллю, Чіно розповідає, що у неї страх сцени, але вона сповнена рішучості подолати його до початку церемонії. Чи зможе Чіно подолати свій страх сцени завдяки підтримці друзів і спеціальним тренуванням від Різи? Замовляли Кролика?? Співаю Для Тебе - це повчальна і зворушлива короткометражна історія про Чіно та її подруг з кафе.

Замовляли кролика?? Моя Дорога Сестра

Перегляд
0ком.
SUB
Рік виходу аніме:
2017
Серій:
1 з 1 (1 год.)
Категорія:
Буденність, Комедія
Переклад:
Benji SG
10.0/10 (2)
Кокоа їде відвідати свою сім'ю в гороах після того, як її сестра Мока написала їй у листі, щоб вона скоріше поверталася. І тепер її друзям доведеться провести тиждень у місті без неї, а Кокоа проведе цей час з родиною, яку вона давно не бачила. Але Чіно хоче піти разом з усіма її друзями подивитися на феєрверк під час фестивалю феєрверків, який відбудеться менш ніж за тиждень. Кокоа вирішує повернутися раніше, оскільки сумує за ними всіма, але чи встигне вона до кульмінації фестивалю?

Замовляли кролика??

Доданий фінальний стрибок :)
7ком.
SUB
Рік виходу аніме:
2015
Серій:
12 з 12 (23 хв.)
Категорія:
Буденність
Переклад:
Benji SG
8.1/10 (15)
Настав час знову завітати в кафе "Дім Кролика", адже дівчата за прилавком та їхні друзі (а також балакучий домашній кролик) повертаються у другому сезоні пухнастих та кумедних пригод.

Добрий Пастир Великої Бібліотеки

Перегляд (Субтитри) / (Озвучення GM)
9ком.
D+S
Рік виходу аніме:
2014
Серій:
12 з 12 (23 хв.)
Категорія:
Романтика, Школа
Переклад:
Benji SG
Ролі озвучували:
Gwean, Moon
7.6/10 (22)
Какей Кйотаро, навчається в найпрестижнішій академії Японії, "Академія Шіомі". Він студент другого курсу і фактичний президент бібліотечного клубу. Кйотаро відвідує бібліотечний клуб, і ввесь вільний час витрачає на читання книг. Він книжковий хробак, але це не головна його особливість, в нього є дивовижна здібність, якщо її так можна назвати, він злегкістю може передбачити коли станеться якась біда, Одного ранку він отримує електронного листа від Пастиря, який пророкує подію, що змінить його долю, по дорозі в академію він відчув знайоме йому передчуття, занепокоєний Кйотаро поспішає до станції де зустрічає свою однокурсницю Шірасакі Цуґумі, яку він рятує від трамвая, що зійшов з рейок. Шірасакі Цуґумі сором'язлива та дуже мила дівчина, вона хоче змінити себе і змінити все навколо на краще. Вдячна за його героїчний вчинок, Цуґумі приєднується до бібліотечного клубу і запрошує Кйотаро...

Замовляли кролика?

Перегляд
6ком.
SUB
Рік виходу аніме:
2014
Серій:
12 з 12 (23 хв.)
Категорія:
Буденність
Переклад:
Benji SG
7.9/10 (16)
Кокоа переїжджає в нове місто для навчання в новій школі. Заблукавши, вона натрапляє на кав'ярню "Дім кролика", а оскільки Кокоа дуже любить все м'яке та пухнасте, особливо кроликів, вона вирішує зайти в середину. На щастя, "Дім кролика" це саме те місце, яке вона шукала. Там вона одразу подружилася з тихою та спокійною онукою власника кав'ярні Чіно, та стає для неї самопроголошеною старшою сестрою, що не аби як дратує Чіно. Далі Кокоа познайомиться з сильною та спортивною Різою, дуже японською Чією, на вигляд аристократкою, але насправді бідною Шарою, а також кроликом-талісманом кав'ярні Тіппі, який інколи поводиться не зовсім як кролик... "Замовляли кролика" - це пухнасті дурниці та кавові веселощі. Комедія про п'ятьох молодих офіціанток та їхні кумедні пригоди у містечку, населеному дикими кроликами.

Коли прийде час, я стану тобою

Перегляд (Benji SG) / (Вояка Schweik) / (G&M) / 2 (MelodicVoiceStudio)
31ком.
D+S
Рік виходу аніме:
2018
Серій:
13 з 13 (24 хв.)
Категорія:
Шьоджьо-аї, Школа
Переклад:
Вояка Schweik, Benji SG, Mira
Ролі озвучували:
Maslinka, Smile2You, Gwean, Uta, Enelira, Kate Lem, Korzhik, Noeim, Lomaev, ihabi, Tekhet, movchaznypauk
8.3/10 (91)
Сюжет розгортається навколо школярки Ю Коіто, яка пристрасно захоплена манґою для дівчаток. Начитавшись улюблених книг, Ю і сама сподівається коли-небудь зустріти того самого «принца на білому коні», який полюбить її з першого погляду. Одного разу на випускній церемонії з нагоди закінчення середньої школи один з хлопців нарешті зізнається Ю в своїх почуттях, але ці почуття не взаємні... Героїня вже давно перейшла в старшу школу, але до сих пір не відповіла на любовне зізнання хлопця. Одного разу, йдучи по шкільному коридору та розмірковуючи, вона стає свідком того, як Токо Нанамі, президент шкільної ради, з упевненістю відмовляє в освідченні залицяльнику. Ю вирішує, що Токо має достатньо досвіду в амурних справах, тому просить у неї допомоги. Але знала б дівчина, чим це для неї обернеться...