Наприклад, 

SSSS. Ґрідмен

УВАГА! Прошу Вас звернути увагу на це повідомлення!

Як ви зараз можете підтримати нашу країну та наших військових!
Корисні посилання, які допоможуть вам:
ДОПОМАГАЄМО УКРАЇНСЬКІЙ АРМІЇ: ЦЕДЕМ ЗІБРАВ КОРИСНІ ТА НАДІЙНІ ПОСИЛАННЯ
Телеграм канали:
Канал Сергія Притули
Канал Сергія Стерненка
Канал SPRAVDI - Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки
ОПЕРАТИВНІ НОВИНИ
Ютуб канали:
Військове телебачення України
Якщо маєте ще посилання, яким дійсно можна довіритися - пишіть в чаті сайту!

Твій сайт AniTube

Хорімія. Фрагменти

Переглянути трейлер

Рік виходу аніме: 2023
Жанр: Романтика, Школа, Шьонен
Режисер: Ішіхамі Масаші
Студія: CloverWorks
Серій: 13 з 13 (23 хв.)
Перекладали:
MaslinkaAspidІбонітова Палка
Ролі озвучували:
Glass Moon: GweanMaslinka
DZUSKI
:
Trina_DChewey

FukuroNachi
:
DeorixMariEpicLastDIMON4IK5KLibertyНадяІбонітова Палка

Дивитися Хорімія. Фрагменти онлайн

Сцени з манґи, які не увійшли в основну екранізацію.
Приємного перегляду
Інформаційне повідомлення
Якщо ви бажаєте взяти субтитри на озвучення, зверніться спершу до перекладача або напишіть коментар під потрібним вам аніме.
Літо 2023 / Glass Moon / DZUSKI / FukuroNachi
4 місяці і 4 тижні тому
69K
9.4/10 (358)
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
виталий лефтор Анімешник
Дата: 25 січня 2024 13:37
Сиджу. Дивлюся. Плачу. Прекрасне аніме
 • Wit4er Анімешник
  Дата: 30 грудня 2023 19:16
  Дякую за роботу. Прекрасне доповнення до основного аніме.
 • FRUUDD Анімешник
  Дата: 12 грудня 2023 00:29
  Чудове продовження! Було цікаво спостерігати за персонажами і їхніми характерами. В загальному, прикольно. Дякую GM за озвучення)
 • Рей Анімешник
  Дата: 28 листопада 2023 15:31
  Що ж, я накінець додивився це чудове аніме.

  Не знаю що не сподобалось тим людям які писали що з ним щось не так.

  Чудове продовження самого аніме, так, сюжету як такого немає, але це не заваджає йому бути чудовим. Наблюдати за розвитком відносин Хорі та Міямури дуже мило, особливо коли вони ревнують одне одгоно.

  Що ж я можу сказати, чудове ненапряжне продовження, сюжетно фактично не навантажене, але дуже миле. 9/10

  Дякую за пречудову озвучку Дзуськи!
 • Костомар Отаку
  Дата: 24 листопада 2023 12:01
  Дякую за вашу працю 

  --------------------
 • Ivan Lapchuk Анімешник
  Дата: 5 листопада 2023 21:22
  Не знаю як іншим Але мені хотілося би,щоб вийшов ще повнометражний фільм. Знову ж таки це моя суб'єктивна думка. Просто дуже вже хочеться дізнатися як продовжилося життя наших героїв,власне як вони реалізують себе у дорослому житті і таке інше. Хоча мабуть для більшості цей сезон є ідеальним завершенням.
 • Молчаливая_ведьма Анімешник
  Дата: 1 листопада 2023 14:30
  Дивилась ради Коно
 • Veronika Orel Анімешник
  Дата: 1 листопада 2023 01:35
  Не підтримую негативні коментарі. Чудово заринутись в історію улюблених персонажів знов)
 • Eudgen Отаку
  Дата: 25 жовтня 2023 12:25
  Розумію, чому це не пішло у основну екранізацію. Безперечно, цікаво зазирнути у життя персонажів, але тут значно менш цікаві моменти, діалоги і дещо сильно не так із персонажами. Дивитись це значно важче, тому що не викликає тієї зацікавленості, яку викликав основний сюжет.
  Також і персонажі чи то змінені, чи то показані інакше. Наприклад сама Хорі такою не виглядала у основному сюжеті. Тобто вона і там була своєрідною, але не більше. Тут її розкрито із зовсім іншого і не кращого боку, що саме хотів сказати авто не зовсім зрозуміло, а от образ персонажа шкода. Менше з тим, подивився і не шкодую. Сила цього серіалу у передачі концентрованої буденності, ну то тут її додали іще більше. Розумію тих, кому не подобається.
 • Yandere-kun Отаку
  Дата: 16 жовтня 2023 00:34
  Не знаю, навіщо автори мангу пристойних розмірів розбили на два сезони, в одному основний сюжет тут же "DLC". Але як виявилося і на мій погляд - це було вірним рішенням і основна історія від цього лише виграла за рахунок відносин жГг+мГг та їхнього розвитку. Нехай під кінець так собі виглядало, але. Тут же з перших хвилин уже було нудно, динаміки не вистачало і 1.75 або 2х справу не рятували. Просто різноманітна купа персонажів у калейдоскопі можливо навіть дратувала зі своїми "взаєминами" і т.д. Крім кліше/штампів/шаблонів, які вкорінено кочують з тайтла в тайтл. Невже зовсім не можуть вигадати хоч щось нове? Вже довгий час, таке враження, що часом дивлюся абсолютно одне й те саме, хай із нюансами чи сильними сторонами, які просто багато тягнуть, але не тут. Також тут купа криків, дофіга та більше длобаних чібі, які сунуть абияк і вони остаточно дістали. Багато крінжу який тут почав відштовхувати разом із гупими недомовками. Діалоги мені зовсім нецікаво було за ними стежити, все читається, від різних ситуацій до реакцій і відповідей і т.д. Гумору менше вдалого стало, вірніше він залишився колишнім, просто різноманітності не завезли, а навіщо? І так піпл сховає. Зовсім для мене не цікаві майже всі персонажі крім основних двох, і пофік на їх розкриття і т.д. Нехай це добре, що воно є... але.

  Загалом для мене безглуздий і нещадний сезон, бо (повторююсь) персонажі окрім основних зовсім не сподобалися і тут вже дратували. Те саме і з іншими аспектами, на які в першому сезоні заплющив очі. Та й по правді там це критично не було, не все принаймні. Добре, що там було лише +/- найважливіше і непогане... якби серій було 26, то, швидше за все, до кінця не додивився б. Щоправда, тут від якості багато залежало б.

  Досить. І в будь-якому здучаї залишився тут розчарованим, не треба було дивитися ці "філери"(?) і... були побоювання після останніх серій першого сезону, що таке може статися. У підсумку, тільки час втратив і нерви пошматував про цей весь крінж, безглуздість, нудних/нецікавих персонажів тощо. Не зрозуміло звідки така популярність та оцінки.

  --------------------