Прошу Вас звернути увагу на це повідомлення!

Дякую, що відвідуєш мене кожен день, мені це дуже приємно))
Але хочу внести у наші "стосунки" трішки ясності!
Я не комерційний проєкт і не заробляю ніяких грошей на рекламі чи на чомусь іншому, що тебе може засмутити, живу коштом адміністрації та меценатів, яким я дуже вдячний. Всі відеоплеєри розміщені на безкоштовних відеохостингах, а як ти знаєш вони люблять напхати реклами, з цієї реклами я ніц не маю(( лише обурених користувачів.
Тому прошу поставитися до цього з розумінням.

Шановні користувачі, плеєри СТОРМО, МЕТА та (ҐЕТВІ - частково відновлено) більше не працюють тому, весь відеоконтент буде перезалито на інші відеохости у найкоротший час.

Як заблокувати рекламу на безкоштовних відеоплеєрах.

Твій сайт AniTube

Ніч за трикутним вікном

Переглянути трейлер

Рік випуску аніме: 2021
Жанр: Детектив, Драма, Надприродне
Режисер: Іванаґа Дайджі
Студія: Zero-G
Серій: 6 з 12 (23 хв.)
Переклад: bills_spirit
Ролі озвучували: MattGuy, Cartoofan, Pirozhok s nichem, Miesto

Дивитися Ніч за трикутним вікном онлайн

Мікадо Косуке з дитинства бачить усілякі дивні речі. Через поганий зір він ходить в окулярах, але знімаючи їх, бачить цих страшних примар чітко і ясно, коли все навколо розмите. Працюючи в книгарні він зустрічає чоловіка-екзорциста, який миттю запримітив талант Мікадо і одразу взяв його під своє крило. Але людей із потужною духовною силою навколо Мікадо стає все більше і Хіякава Ріхіто намагається втримати його коло себе усіма можливими способами.
Приємного перегляду
Інформаційне повідомлення
Якщо ви бажаєте взяти субтитри на озвучення, зверніться спершу до перекладача або напишіть коментар під потрібним вам аніме.
Осінь 2021 / Voices Band
2 тижні і 5 днів тому
560
bills_spirit
ПЛЕЄР
ПОПЕРЕДНЯ
НАСТУПНА
9.8/10 (4)

СХОЖЕ АНІМЕ

Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
Ванька Анімешник
Дата: 19 листопада 2021 16:02
Йооой, щиро дякую за переклад! Ще б Лайв екшн глянути українською, і я б вмерла на місці))))
 • bills_spirit Редактор
  Дата: 17 листопада 2021 17:21
  arisutwin,
  шьонен-ай передбачає саме "романтичні почуття" героїв. До бромансу я легко можу його віднести, але от самого шьонен-аю я тут поки не бачу. Кажу це як експерт, який за 17 років встигла прочитати незліченну кількість бл-манґи. В аніме просто значно менша класифікація жанрів, ніж в манґи та ранобе, тому складно визначити.
 • arisutwin Анімешник
  Дата: 17 листопада 2021 15:02
  bills_spirit,
  за минулий тиждень ковтнула оригінальну манґу, тепер можна сказати, що я спеціаліст)
  там таки є шьоненай в тому смислі, що порушуються особисті кордони (особливо в японському їх розумінні, коли норма схопити за одяг, але не простигосподи за руку тощо) і розбудовуються нетипові стосунки людьми, один з яких травмований соціопат (в смислі на більшість соціальних умовностей дивується в стилі ашотакова), а другий був нещирий практично з усіма, кого знав. також манґа публікувалась у bl-журналі.. так розумію, авторка з певних якихось причин не придумала піти до іншого видавця, що напевне і призвело до оцих ш.а-посмикувань. що цікаво, в манзі близько середини авторка просто забиває на гриф ш.а і валить чорний містичний детектив на максималках! з одного боку, читачв на старті може дивувати фльор шьоненая, з іншого - може відлякати поціновувачів, бо:

  -оригінальна історія - найкраще з читаного мною за цей рік. давно не бачила настільки пропрацьованих персонажів, настільки вивірених діалогів (захоплююсь практично кожною смисловою реплікою). сподіваюсь, автори серіалу побачили в ній те ж, що і я, і не будуть намагатись заманити цільову авдиторію ака дорослих жінок фансервісним цукром. схрещу пальці.
  ну і дякую за переклад, бо інакше ця цукерочка могла пройти повз мене.
 • bills_spirit Редактор
  Дата: 16 листопада 2021 17:21
  arisutwin,
  шьонен-ай - то зовсім інша категорія, ніж броманс. не можу віднести його до цієї категорії. тут присутні натяки на гомоеротику, але без того, що можна віднести до самого яою. Коротше, називати його шьонен-аєм теж не буде правдивим.
 • arisutwin Анімешник
  Дата: 5 листопада 2021 14:10
   нє, безумовно цікаво, але про оцей увесь невимушений (чи навпаки вимушений?) броманс треба попереджати. а щось я не бачу шьонен-ай в категоріях.
 • Stayler Анімешник
  Дата: 28 жовтня 2021 18:39
  MattGuy,
  Ви хоч після спитали чи можна брати переклад далі.?) 
 • bills_spirit Редактор
  Дата: 27 жовтня 2021 23:56
  MattGuy,
  це можна робити навіть через цей сайт. Або спитати адмінів, вони мають контакти всіх. Тож незнання не виправдовує відсутність спроб. А я страшне не люблю, коли мої переклади беруть без дозволу. Ви не перші такі. Були випадки, коли люди взагалі присвоювали собі мої переклади. Крім того, попитайте в досвідчених, як накладати звук, бо оригінал затихий і вроді ви його просто стишили, а не інтегрували закадрове в оригінал.
 • AckiyBolt Перекладач
  Дата: 27 жовтня 2021 23:27
  Той момент коли особистості медка почали конфліктувати... Що ж далі буде...

  --------------------
 • Дяксід Кавайний меценат
  Дата: 27 жовтня 2021 23:12
  Цитата: MattGuy
  bills_spirit, Добрий вечір. Дякую за переклад! Ми згадали вас наприкінці серії. Ми тільки починаємо свій шлях, але ставимося до цього дуже серйозно! Вибачте, якщо образили тим, що не спитали, але чесно кажучи, я навіть гадки не мав, як з вами зв'язатися. Ще раз дякую за переклад, завдяки вам ми змогли зробити озвучку! З повагою, MattGuy
  Йомайо, ще одна особистість Медка....
 • MattGuy Анімешник
  Дата: 27 жовтня 2021 22:29
  bills_spirit, Добрий вечір. Дякую за переклад! Ми згадали вас наприкінці серії. Ми тільки починаємо свій шлях, але ставимося до цього дуже серйозно! Вибачте, якщо образили тим, що не спитали, але чесно кажучи, я навіть гадки не мав, як з вами зв'язатися. Ще раз дякую за переклад, завдяки вам ми змогли зробити озвучку! З повагою, MattGuy