Прошу Вас звернути увагу на це повідомлення!

Дякую, що відвідуєш мене кожен день, мені це дуже приємно))
Але хочу внести у наші "стосунки" трішки ясності!
Я не комерційний проєкт і не заробляю ніяких грошей на рекламі чи на чомусь іншому, що тебе може засмутити, живу коштом адміністрації та меценатів, яким я дуже вдячний. Всі відеоплеєри розміщені на безкоштовних відеохостингах, а як ти знаєш вони люблять напхати реклами, з цієї реклами я ніц не маю(( лише обурених користувачів.
Тому прошу поставитися до цього з розумінням.

Шановні користувачі, плеєри СТОРМО, МЕТА та (ҐЕТВІ - частково відновлено) більше не працюють тому, весь відеоконтент буде перезалито на інші відеохости у найкоротший час.

Як заблокувати рекламу на безкоштовних відеоплеєрах.

Твій сайт AniTube

Вампір миттєвого вмирання

Переглянути трейлер

Рік випуску аніме: 2021
Жанр: Комедія, Надприродне, Шьонен, Субтитри
Режисер: Коджіна Хіроші
Студія: Madhouse
Серій: 3 з 12 (23 хв.)
Переклад: Fanat22012
Ролі озвучували: Sanyco, Sollmarinn, Stepalex, Eredelka, Веселий Роджер

Дивитися Вампір миттєвого вмирання онлайн

Подейкують, вампіри мають слабкість до часнику, хрестів та сонячного світла. Але вампір-задротисько Лорд Дралук на диво має слабкість до... ВСЬОГО! Він може вмерти й розсипатись на попіл навіть від звичайного пориву вітру.

Після того, як мисливець на вампірів Рональд дізнається, що у таємничому замку мешкає вампір, котрий, якщо вірити чуткам, викрадає дітлахів, мисливець вирушає туди з наміром раз і назавжди винищити цю нечисть! Одначе, виявляється, тим вампіром є Дралук, нікчема, який тільки те й робить, що розсипається у прах. Ба більше, ніяких дітей він не викрадав, те дитя саме залазило туди задля забави.

Та випадком долі Дралуку доведеться перебратися жити до Рональда в офіс. Попри їхні відмінності вони муситимуть разом працювати, щоби дати відсіч лячним вампірам, вбивчим редакторам, триклятим розслідувачам та ще бозна-кому... і кожнісінького разу Дралук копита відкидатиме.
Приємного перегляду
Осінь 2021 / Kaizoku
4 дні і 10 годин тому
688
sashko san
ПЛЕЄР
ПОПЕРЕДНЯ
НАСТУПНА
9.6/10 (10)

СХОЖЕ АНІМЕ

Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
Eredelka Анімешник
Дата: 23 жовтня 2021 20:37
VatachiZ,
Як японцям смішно з ім'я Джон, так нам значнго смішніше, коли ми трішечки адаптовуємо і називаємо на український манер Джона Іванком. Наші культури все ж таки далекі одна від одної, тому без вдалої адаптації японський гумор може бути незрозумілий, або не такий й смішний
 • bills_spirit Редактор
  Дата: 23 жовтня 2021 12:28
  Цитата: VatachiZ
  Як я обожнюю коли перекладач докладає зусиль і  імпровізує в подібних тайтлах. Субтитри не просто передають зміст, вони його автентично доповнюють і покращують (ну звичайно як для особи яка зростала в Україні), а Іван як окремий mood по-життю) Саме Аніме я б оцінив на 6/7 з 10, але з таким перекладом не менше 8 однозначно.
  Щоб жартувати, треба мати до цього хист і вміння. Річ не в тому, що перекладачі не докладають зусиль. Просто в багатьох це не виходить і в реальному житті. Тож добре, що хоч хтось це вміє робити і вплітає жарти в переклад.
 • VatachiZ Анімешник
  Дата: 23 жовтня 2021 12:07
  Як я обожнюю коли перекладач докладає зусиль і  імпровізує в подібних тайтлах. Субтитри не просто передають зміст, вони його автентично доповнюють і покращують (ну звичайно як для особи яка зростала в Україні), а Іван як окремий mood по-життю) Саме Аніме я б оцінив на 6/7 з 10, але з таким перекладом не менше 8 однозначно.
 • Anime-Lordass Анімешник
  Дата: 16 жовтня 2021 01:24
  "Акція Борщ по-київськи" - слава тому хто створює ці субтитри!
 • David3638 Анімешник
  Дата: 13 жовтня 2021 14:45
  Дякую за переклад. Дуже смішно)
 • Ванька Анімешник
  Дата: 10 жовтня 2021 13:48
  О боги, мене болять вилиці... Я навіть не знала, що вони в мене є!!!! Як же я сміялася!!! Хайлі рекоменд! Відчуваю буде знатна кумедія))))