УВАГА! Прошу Вас звернути увагу на це повідомлення!

Як ви зараз можете підтримати нашу країну та наших військових!
Корисні посилання, які допоможуть вам:
ДОПОМАГАЄМО УКРАЇНСЬКІЙ АРМІЇ: ЦЕДЕМ ЗІБРАВ КОРИСНІ ТА НАДІЙНІ ПОСИЛАННЯ
Телеграм канали:
Канал Сергія Притули
Канал Сергія Стерненка
Канал SPRAVDI - Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки
ОПЕРАТИВНІ НОВИНИ
Ютуб канали:
Військове телебачення України
Якщо маєте ще посилання, яким дійсно можна довіритися - пишіть в чаті сайту!

Твій сайт AniTube

16+

Реінкарнація безробітного: В інший світ на повному серйозі (Сезон 2)

Переглянути трейлер

Рік виходу аніме: 2021
Жанр: Драма, Еччі, Фентезі
Режисер: Окамото Манабу
Студія: Studio Bind
Серій: 12 з 12 + ОВА (24 хв.)
Переклад: Surgeon, Хоттабич
Ролі озвучували: Regis, sovenya, Schmetterling, Ray, Trina_D, Freeving

Дивитися Реінкарнація безробітного: В інший світ на повному серйозі (Сезон 2) онлайн

Продовження однойменного тайтлу про 34-річного неробу, який тільки те й робив, що дивився аніме. «Не можна так і далі продовжувати» — подумав герой і вирішив, що пора взятися за розум і змінити своє нікчемне життя. Але все, що він встиг зробити — це врятувати групу підлітків від вантажівки, яка збила його на смерть. Однак на цьому історія його життя не закінчується, адже він приходить до тями в тілі дитини, причому в зовсім іншому світі, де магія та лицарські бої на мечах цілком звичне явище. Відтепер нашого героя звати Рудеус Ґрейрат, і він починає життя з нового аркуша, але тепер уже в новому, повному небезпек і чудес світі.
Приємного перегляду
Осінь 2021 / FanVoxUA / DZUSKI
5 місяців тому
51K
ПЛЕЄР
ПОПЕРЕДНЯ
НАСТУПНА
9.3/10 (349)

СХОЖЕ АНІМЕ

Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
Юра Луциюк Анімешник
Дата: 27 травня 2023 17:32
Продовження зайшло. Нарешті ГГ зрозумів свою місію. А то в кінці першої частини, автори забули. Світ розширився і цікаво спостерігати за пригодами Рудеуса Грейрата. Шокували передостанні серії. А остання здалася, якоюсь тусклою не цікавою. Ні про що. Але так дивитись можна. Цей тайтл виділяється посеред інших ісекаїв. Продовжу дивитись франшизу.
  • SayAaa Отаку
    Дата: 26 травня 2023 02:31
    Ю-ху-ху, вже влітку буде другий сезон, ура!
  • Чугайст3р Анімешник
    Дата: 19 травня 2023 22:12
    DmythroN,Ти дивишся аніме в жанрі еччі і скаржишся, що там багато пошлятини з боку гг?)
  • DmythroN Анімешник
    Дата: 30 квітня 2023 12:32
    я очікував що вже виходить 45-річний чувак всередині 11-річного пацана зможе самостійно приймати рішення та аналізувати ситуації, вивозити розумом та дивувати всіх навколо,Є але всеодно автор вирішив щоб гг покладався на якийсь незрозумілий голос "Бога" та слуїався його порад. Це зменшує самостійність гг. 
  • DmythroN Анімешник
    Дата: 30 квітня 2023 09:58
    Господи, який же мені огидний головний герой... якийсь реально збочинець, не упустить ні моменту аби не кайфонуть від якихось цицьок чи трусиків, і взагалі не важливо кого, і саме більше що мене бісить. що це поведінка хлопця з бушуючими гормонами. Але! АЛЕ! Він в тілі 7-річного тире 12 річного хлопця, тобто фізично в нього пубертатний період тільки розпочинається. А ОТ ментально він 34-річний жирний задрот, в якого пубертатний період вже давно як минув. І мене не відпускає думка, що він просто психічно хворий і здвинутий на цьому мужлан, я розумію що це пояснено тим що він довго був сам закритий в коморі і задротив, світу білого не бачив, але колись же ця гарячка по цицькам все ж таки має якось втихнути! Я якось сподівався на ріст персонажа, але чим далі тим мля гірше.... він нестерпний для мене та огидний, як можна бути 34-річним переродженим чуваком в світі магії, отримавши другий шанс на життя, і бути таким схибленим на збоченнні з самого народження... головний герой для мене це головний МІНУС цього аніме. 
  • Beaver Анімешник
    Дата: 18 квітня 2023 17:44
    Безробітний топчик Дружно чекаємо наступній сезон Бобер рекомендує))
  • Ukronez Анімешник
    Дата: 1 квітня 2023 01:42
    Дивовижне аніме! Дякую всім не байдужим за переклад❣
  • Kvenss Анімешник
    Дата: 22 березня 2023 16:28
    Дуже гарне аніме
    З перших серій 1 сезону збочення відлякуватимуть чи скоріше викликати відразу, але потім їх поменшало, тому все гуд. До того ж їхня наявність доволі логічна, що не робить якусь вилизаність сюжету. Усі персонажі гарно розкриті, логічність світу теж на вищому рівні. Дивитися легко та приємно
    Ну й звичайно, що озвучка просто супер! У 1 сезоні трохи наче прослуховувалися помилки по типу "це вірно" чи посмішка/усмішки, але це все анітрохи не псує все сприйняття. Усе круто, дякую всім за вашу працю! 
  • Kr0l_4308 Анімешник
    Дата: 8 березня 2023 12:53
    Цитата: RATATUYCHIK
    А коли фільм буде?
    Фільм? Є тільки дві частини першого сезону і ова. Плюс другий сезон в цьому році вийде, а так з екранізації все
  • Mayvin Анімешник
    Дата: 2 березня 2023 21:58
    Світ подобається своєю логічністью і продуманістью. Стало трішки менше еччі (ніж в першому парті) - це також неймовірний плюс. І все ще хрінова анімація в боях. 8/10 з нетерпінням чекаю продовження. Сонечкам з ФанВокс, як завжди - найщиріша вдяка!