Прошу Вас звернути увагу на це повідомлення!

Дякую, що відвідуєш мене кожен день, мені це дуже приємно))
Але хочу внести у наші "стосунки" трішки ясності!
Я не комерційний проєкт і не заробляю ніяких грошей на рекламі чи на чомусь іншому, що тебе може засмутити, живу коштом адміністрації та меценатів, яким я дуже вдячний. Всі відеоплеєри розміщені на безкоштовних відеохостингах, а як ти знаєш вони люблять напхати реклами, з цієї реклами я ніц не маю(( лише обурених користувачів.
Тому прошу поставитися до цього з розумінням.

Шановні користувачі, плеєри СТОРМО, МЕТА та (ҐЕТВІ - частково відновлено) більше не працюють тому, весь відеоконтент буде перезалито на інші відеохости у найкоротший час.

Як заблокувати рекламу на безкоштовних відеоплеєрах.

Твій сайт AniTube

Дівоча опера Старлайт Ревю

Переглянути трейлер

Рік випуску аніме: 2018
Жанр: Музичний, Школа, Субтитри
Режисер: Фурукава Томохіро
Студія: Kinema Citrus
Серій: 8 з 12 (24 хв.)
Переклад: Нікіта, Furunze

Дивитися Дівоча опера Старлайт Ревю онлайн

Історія відбувається в престижній музичній академії Сейшьо, яка має столітню історію. У ній навчається вже 99-те покоління учениць, кожна зі своїми проблемами та радощами: трохи незібрана Карен цілими днями байдикує, а її подруга Махіру намагається не заблукати у власних почуттях. Самозакохана Каоруко дере носа, як і завжди, а її подруга дитинства Футаба не особливо зважає на думку інших і просто пливе за течією. Спокійна та дбайлива Нана насолоджується дружньою атмосферою у трупі, і лише старанна Джюнна, здається, єдина, хоче стати кращою, адже захоплена майстерністю двох найкращих учениць академії – Маї та Клодін – які вже давно обійшли всіх інших за навичками та змагаються лише між собою.

Дівчата готуються ставити вже соту, ювілейну виставу "Старлайт", але їхні плани змінюються, коли з англійської академії до них в клас переводиться давня подруга Карен – Хікарі, а в підвалі під академією дівчата знаходять величезну сцену, за перемогу на якій їм обіцяють виконати будь-яке бажання.
Приємного перегляду
Літо 2018 / Amanogawa
2 дні і 18 годин тому
267
sashko san
ПЛЕЄР
ПОПЕРЕДНЯ
НАСТУПНА
9.8/10 (6)

СХОЖЕ АНІМЕ

Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
David3638 Анімешник
Дата: 22 жовтня 2021 16:41
7 Серія, .
  • Костянтин Кусакін Анімешник
    Дата: 13 жовтня 2021 22:31
    Фейсбук працює) І не знав би, що є такі сайти. Дякую що дали під зад)) Тільк-но передивився.незвично по-перше, але згодом звикну, бо хочу, і тому що цікаво) Дякую за титанічну працю!
  • David3638 Анімешник
    Дата: 13 жовтня 2021 12:03
    Дякую за субтитри. Дуже цікава історія)