Прошу Вас звернути увагу на це повідомлення!

Дякую, що відвідуєш мене кожен день, мені це дуже приємно))
Але хочу внести у наші "стосунки" трішки ясності!
Я не комерційний проєкт і не заробляю ніяких грошей на рекламі чи на чомусь іншому, що тебе може засмутити, живу коштом адміністрації та меценатів, яким я дуже вдячний. Всі відеоплеєри розміщені на безкоштовних відеохостингах, а як ти знаєш вони люблять напхати реклами, з цієї реклами я ніц не маю(( лише обурених користувачів.
Тому прошу поставитися до цього з розумінням.

Шановні користувачі, плеєри СТОРМО, МЕТА та (ҐЕТВІ - частково відновлено) більше не працюють тому, весь відеоконтент буде перезалито на інші відеохости у найкоротший час.

Як заблокувати рекламу на безкоштовних відеоплеєрах.

Твій сайт AniTube

Герцог Смерті і його темна покоївка

Переглянути трейлер

Рік випуску аніме: 2021
Жанр: Драма, Комедія, Надприродне, Романтика
Режисер: Ямакава Йошікі
Студія: J.C.Staff
Серій: 12 з 12 (24 хв.)
Переклад: Anatoly136UA
Ролі озвучували: Anatoly136UA, sovenya

Дивитися Герцог Смерті і його темна покоївка онлайн

Коли наш герой, член аристократичної родини був дитиною, його прокляла відьма і тепер усе, до чого він торкнувся, помирає. Прокляття призводить до того, що оточення його уникає, і він проводить свої дні сам у великому маєтку в глибині лісу. Покоївка, яка йому служить, - Аліса. Але присутність Аліси є джерелом його найбільшого занепокоєння, оскільки вона регулярно провокує його!. Наш герой любить її, але навіть не має права тримати її за руку. Чи справді їхнє чисте кохання принесе плоди?
Приємного перегляду
Літо 2021 / FanVoxUA
2 місяці і 2 тижні тому
2.8К
Pan_Oleksandr
ПЛЕЄР
ПОПЕРЕДНЯ
НАСТУПНА
8.9/10 (32)

СХОЖЕ АНІМЕ

Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
Smailik Анімешник
Дата: 17 жовтня 2021 00:00
Якщо не зациклювати увагу на дубовій анімації, то місцями прямо дуже гарно, як на картинах. Приємно споглядати як фліртують головні персонажі, трохи легкої драми, трохи комедії. Саме аніме сприймається легко, ніби й сюжет про якесь там нещастя яке не дає гг жити нормальним життям, а ніби й 80% екранного часу повсякденнісь в вікторіанському сеттінгу. Заінтригувала зав'язка аніме, дуже хочу дізнатись чи все ж розвіють прокляття, чекатиму 2 сезон.
 • TrIgeR_256 Кавайний меценат
  Дата: 25 вересня 2021 02:08
  Дякую за переклад та озвучення, цікавий вийшов серіал, своєрідний та незвичайний як по задуму, так і по реалізації. Крім очевидної історії кохання, що стала основою сюжету і яку злегка ускладнили міжстановою різницею, також додали трохи містичного детективу та проблем у відносинах дітей і батьків, висвітлили ще кілька проблем. Але головною темою все ж відзначу відношення до людини із певними вадами, від якої можна просто відмежуватися та забути на десяток років, а потім іронічно зауважити, що вона таки стала особистістю і навіть має якісь бажання та прагнення у житті. Добре, що терпіння та турбота люблячої людини надали головному герою наснаги продовжити займатися музикою та розвивати свій талант, навіть застосовані нетривіальні методи зіграли свою роль і додали йому впевненості в собі, адже відчути потрібним та бажаним дуже важливо будь якій творчій людині. Сподіваюся, що продовження не забариться і закінчення цієї казки буде щасливим принаймні для більшості персонажів.
  Справедливі нарікання до графіки дещо нівелюють захоплення від чудової музики, яка майже постійно супроводжує всі події, хочеться вірити, що надалі якість все ж  покращиться. Так само з адаптацією: відчутна кількість помилок, перекладу в більшості випадків, не дозволяє назвати майже бездоганно технічно реалізований проект досконалим у цьому аспекті, а шкода.
  У будь якому разі, ще раз дякую команді FanVoxUA за можливість переглянути серіал, надіюся, що обов'язково візьметеся за продовження, яке вже анонсували.
 • Anbiot Анімешник
  Дата: 24 вересня 2021 15:46
  Вельми вдячний за здійсненний переклад та озвучення. 
 • Delibertate02 Анімешник
  Дата: 17 вересня 2021 21:00
  У цілому, ця анімація виглядає досить цікаво і унікально, але рухи героїв поганенькі, а дворецького могли б і краще намалювати. Надіюсь, якщо буде 2 сезон, вони це підправлять
 • Dark Budyak Анімешник
  Дата: 27 липня 2021 22:57
  Класне аніме очікую нових серій
 • Богдан Лозова Анімешник
  Дата: 13 липня 2021 00:20
  Особисто мені перша серія дуже сподобалася! Не знаю як там буде далі, однак цікавий сюжет, герой що страждає, вміру збочень, і головене, є ціль, є те що я хочу побачити у цьому аніме і чого очікую надалі. Дякую перекладачам за переклад!
 • Ілля Непийпива Анімешник
  Дата: 7 липня 2021 22:56
  Ну що можу сказати, графіка... Ну таке... Звикнути можна, але якщо робити в 3D, то повністю, але мені сподобався той момент, коли фон роблять так, неначе він є картиною, там можна угледіти рельєф тканини
 • ZigZag95 Кавайний меценат
  Дата: 7 липня 2021 09:29
  Трохи двоякі відчуття, наче з сценарієм все й добре, але є дурні вставки. Кохання Аліси поки не зрозуміло, але доволі реалістично показане, CG іноді працює криво, але загалом - норм, також сподовалися фони. Не стану судити по одній серії, поганий тайтл, чи хороший, але він інтригує, тож чекатимемо продовження