Наприклад, 

У небі сходить місяць

УВАГА! Прошу Вас звернути увагу на це повідомлення!

Як ви зараз можете підтримати нашу країну та наших військових!
Корисні посилання, які допоможуть вам:
ДОПОМАГАЄМО УКРАЇНСЬКІЙ АРМІЇ: ЦЕДЕМ ЗІБРАВ КОРИСНІ ТА НАДІЙНІ ПОСИЛАННЯ
Телеграм канали:
Канал Сергія Притули
Канал Сергія Стерненка
Канал SPRAVDI - Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки
ОПЕРАТИВНІ НОВИНИ
Ютуб канали:
Військове телебачення України
Якщо маєте ще посилання, яким дійсно можна довіритися - пишіть в чаті сайту!

Твій сайт AniTube

Санні бой

Переглянути трейлер

Рік виходу аніме: 2021
Жанр: Ісекай, Фантастика
Режисер: Нацуме Шінґо
Студія: Madhouse
Серій: 12 з 12 (24 хв.)
Переклад: Di-Vers
Ролі озвучували: Gwean, Maslinka

Дивитися Санні бой онлайн

16 серпня, середина довгих літніх канікул. Порожні шкільні класи, де нікого немає, сумні дні… які раптово перериває неочікувана подія — будинок школи, Наґара та 36 його однокласників переміщуються в інший вимір! Там підлітки, покинуті напризволяще, стикаються з багатьма загадковими ситуаціями та явищами. Але найголовніше — отримують різні здібності, що лежать поза межами людського розуміння. Дехто радіє отриманій силі та влаштовує безчинства, інші намагаються зайняти місце лідера групи, а дехто — відчайдушно шукає спосіб повернутися у світ, з якого прибув.
Недовіра, неконтрольовані ревнощі та прагнення до лідерства призводять до конфліктів та ставлять групу на межу виживання.
Приємного перегляду
Інформаційне повідомлення
Якщо ви бажаєте взяти субтитри на озвучення, зверніться спершу до перекладача або напишіть коментар під потрібним вам аніме.
Літо 2021 / GweanMaslinka
2 роки і місяць тому
13K
ПЛЕЄР
ПОПЕРЕДНЯ
НАСТУПНА
8.9/10 (93)

СХОЖЕ АНІМЕ

Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
Yandere-kun Анімешник
Дата: 27 жовтня 2023 23:08
Цитата: Cappuccino D
Звучить так як "Прочитайте уважно лізензійну угоду".
А ліцензію дійсно треба читати) Але цього мало хто робе, часто дарма... інша тема.
Цитата: Cappuccino D
По факту якщо прочитати коментарі, то можна зрозуміти потрібно тобі дивитись цей чи інший тайтл зараз, або відкласти на потім, або зовсім не дивитись.
Коментарі не завжди кажуть про те, який тайтл, про що він, яка якість, сподобається чи ні і т.д. Але розумію про що мова + багато хороших тайтлів та з чого вони зроюлені - можно було знайти лише через призму коментарів і т.д.
Цитата: Cappuccino D
P.S. дякую за твої коментарі під багатьма тайтлами на цьому майданчику. Вони корисні.
Дякую на доброму слові) Але сам, якщо чесно, дуже у цьому сумніваюся=/
 • Cappuccino D Анімешник

  Дата: 27 жовтня 2023 22:09
  Цитата: Yandere-kun
  Цитата: Ля Куррwa
  До опису тайтлу треба НЕГАЙНО дописати: ісекай, фантастика, драма, трагедія. то я б навіть не потрапив на нього.
  Ну в описі і так все зрозуміло, чого тільки коштує цей момент:

  "Там підлітки, покинуті напризволяще, стикаються з багатьма загадковими ситуаціями та явищами. Але найголовніше — отримують різні здібності, що лежать поза межами людського розуміння. Дехто радіє отриманій силі та влаштовує безчинства, інші намагаються зайняти місце лідера групи, а дехто — відчайдушно шукає спосіб повернутися у світ, з якого прибув. Недовіра, неконтрольовані ревнощі та прагнення до лідерства призводять до конфліктів та ставлять групу на межу виживання."
  Звучить так як "Прочитайте уважно лізензійну угоду". Але проти фактів не піти. Треба було читати опис, він сам попався.   По факту якщо прочитати коментарі, то можна зрозуміти потрібно тобі дивитись цей чи інший тайтл зараз, або відкласти на потім, або зовсім не дивитись. P.S. дякую за твої коментарі під багатьма тайтлами на цьому майданчику. Вони корисні.
 • Yandere-kun Анімешник
  Дата: 25 жовтня 2023 12:47
  Цитата: Ля Куррwa
  До опису тайтлу треба НЕГАЙНО дописати: ісекай, фантастика, драма, трагедія. то я б навіть не потрапив на нього.
  Ну в описі і так все зрозуміло, чого тільки коштує цей момент:

  "Там підлітки, покинуті напризволяще, стикаються з багатьма загадковими ситуаціями та явищами. Але найголовніше — отримують різні здібності, що лежать поза межами людського розуміння. Дехто радіє отриманій силі та влаштовує безчинства, інші намагаються зайняти місце лідера групи, а дехто — відчайдушно шукає спосіб повернутися у світ, з якого прибув. Недовіра, неконтрольовані ревнощі та прагнення до лідерства призводять до конфліктів та ставлять групу на межу виживання."
 • Ля Куррwa Анімешник
  Дата: 25 жовтня 2023 05:50
  мені не сподобалось =( Цей тайтл "подарив" мені болючі та не приємні відчуття, відчуття пустоти, грусті, тривоги та розчарування=( Цього мені в житті вистачає з головою, хотів відволіктися, подивитись аніме, а на мене вигрузили ще більше труднощів. Це як тобі замість солодкого соку підсунули стакан з чимось гірким і жахливим післясмаком - хочеться негайно запити чимось смачним та солодким щоб відпустило. До опису тайтлу треба НЕГАЙНО дописати: ісекай, фантастика, драма, трагедія. то я б навіть не потрапив на нього.
 • Yandere-kun Анімешник
  Дата: 21 жовтня 2023 03:30
  Прода.  Загалом, MadHouse i цей режисер сильний тандем, перший "Ванпанчмен" не дасть збрехати, нехай не один він там працював над проектом. У жодному разі не очікував такої якості у твору, як мінімум непоганий сценарій та режисуру. У цьому не було майже нічого зайвого та добре збитого. Хоча зроблено це все звичайно на специфічному/своєрідному рівні і явно на любителя. Можливо, напевно скучив за подібними проектами, які виходить останнім часом не так і багато. З придатним сюром, метаморфозами, психоделом у який напхали філософії, психології, метафор - крім іншого. Правда часом не дуже було зрозуміло, що відбувається, але інтерес із самого початку до кінця так і не впав. Що теж не такий уже й частий гість, і не лише в аніме.

  На цьому вистачить, якнайбільше, але не хочеться з різних причин і вийшло не зовсім так, як задумував... маємо, що маємо, бо переробляти немає жодного бажання та сенсу.
 • Not Otaky Анімешник
  Дата: 21 жовтня 2023 01:37
  Незвичайне та неймовірне аніме. Насичене метафорами, багато в чому незрозуміле, можна навіть сказати - метафізичне. Не знаю, чи вкладали автори якісь конкретні сенси в кожну зображену подію, чи часом відпускали фантазію у вільний політ, допускаючи множинність трактувань, але точно скажу, що різні глядачі побачать тут щось своє. Хоча деякі теми та меседжі проступають досить явно. Втім, мені здається, зовсім не обов'язково напружувати мозок, намагаючись інтелектуально зрозуміти все в цьому тайтлі. Образність твору настільки сильна, що залишить глибокі враження, навіть як глядач геть нічого не зрозуміє. Якщо любите всіляку метафізику, це аніме абсолютно точно рекомендую до перегляду. Ставлю йому 9/10. Щиро дякую за переклад та озвучення!)
 • Yandere-kun Анімешник
  Дата: 20 жовтня 2023 04:14
  Прода.

 • Yandere-kun Анімешник
  Дата: 20 жовтня 2023 02:11
  Обережно спойлери.

  Ех, якби раніше, роки 2 тому подивився даний тайтл, тоді можна було гарненько так і СПГС постраждати. Зараз же, вже багато типово виглядає, багато де подібне було і де-не-де автор сам брав участь у розробці. Проте аніме зайшло на ура. Трохи навіть не очікував, але дивитися було цікаво/захоплююче за подорожами головних героїв островами з їхніми абсудрними правилами і як вони всі з самого початку до кінця адаптувалися і т.д. Нехай місцями були деякі трабли, на які можна спокійно заплющити очі.

  Про що цей тайтл? Що саме мали на увазі автори? Точно не можна написати, але тема дорослішання тут явно присутня. Вона подана своєрідно та специфічно, як у "Mob Psycho", якщо дивитися по нових тайтлах. Тим не менш, тут, крім цього, було багато чого ще. Спочатку, цікаво було дивитися на "павуків у банку" з їх негативними і позитивними сторонами з усіма витікаючими, які могли статися в подібних ситуаціях. Була й адаптація до цього абсурдного світу з його законами/правилами і як кожен себе в ньому виявляв – це було цікаво споглядати. Були персонажі, які показали себе з різних боків. Крім цього, була тема для того, щоб оцінити багато речей - їх потрібно втратити і вистачало маніпуляцій, що вкотре згадуєш ось цей випад на 5 серії:

  "Натовп сліпий і спритний демаго
  Народ пішов, куди поніс потік."

  Також вистачало у цьому всьому психоділієа, різноманітної філософії, психології, думок, ідей тощо. Дещо з цього прослизало між рядків, нехай це все на 2021 рік, було теж уже типовим і т.д.

  Діалоги нормальні, багато строго у справі і разом з цим, вистачало у цього тайтлу жирних посилань, починаючи Робінзоном Крузо та Ернестом Хемінгуеєм, а закінчуючи Вавилонською Баштою + це лише крапля в морі, там цього всього добра, куди більше було.

  Персонажі різні, вдалих та показових (а що фінал виявив) вистачало. Вони мали пристойне самокопання, фатальних помилок, прийняття себе, інших, іншими тебе, ситуації у якій опинилися, до фаталізму тощо. Ще була відповідальність за свої вчинки, вибір різноманітних, сліпість, розвиток чи деградація. Часом вплив світу на персонажів був красномовним і добре (?) показали марне бажання врятувати світ, але в той же момент, не робити нічого, що може навіть проста (?) людина.

  Можливо буде ще.
 • Yandere-kun Анімешник
  Дата: 18 жовтня 2023 02:06
  Велике дякую за переклад та озвучку. Топовий тайтл, але яка оцінка, хз. Фінал доречі не раз здивував, хоча і були натяки. Але кумедно тут те, що Якщо буде можливість, трохи більше згодом напишу і є про що, і ні.
 • Yandere-kun Анімешник
  Дата: 17 жовтня 2023 22:33
  5 серія...

  "Натовп сліпий і спритний демагог,
  Народ пішов, куди поніс потік."
  Хороше аніме про павуків у банці... хоча це з перших хвилин було зрозуміло, ось тільки персонажі деякі з різних боків дивують. Буде смішно, якщо лише мгг і одна-дві дівчини реально захочуть повернутися в реал, а іншим пофік на це (не факт, не схоже, деякі навіть плакали, що застрягли в серіалі "Lost"). Тобто вийде своєрідний фінал в "Кінці Євангеліону"(режисер, якщо не помиляюсь там теж працював над проектом)=/ Коли воля до життя з'явилася як у Аски та Сіндзі, незважаючи на всі їхні слова та поведінку що було раніше.