Прошу Вас звернути увагу на це повідомлення!

Дякую, що відвідуєш мене кожен день, мені це дуже приємно))
Але хочу внести у наші "стосунки" трішки ясності!
Я не комерційний проєкт і не заробляю ніяких грошей на рекламі чи на чомусь іншому, що тебе може засмутити, живу коштом адміністрації та меценатів, яким я дуже вдячний. Всі відеоплеєри розміщені на безкоштовних відеохостингах, а як ти знаєш вони люблять напхати реклами, з цієї реклами я ніц не маю(( лише обурених користувачів.
Тому прошу поставитися до цього з розумінням.

Шановні користувачі, плеєри СТОРМО, МЕТА та (ҐЕТВІ - частково відновлено) більше не працюють тому, весь відеоконтент буде перезалито на інші відеохости у найкоротший час.

Як заблокувати рекламу на безкоштовних відеоплеєрах.

Твій сайт AniTube

Чистий звук

Переглянути трейлер

Рік випуску аніме: 2021
Жанр: Буденність, Драма, Музичний, Школа, Шьонен
Режисер: Акаґі Хіроакі
Студія: Shin-Ei Animation
Серій: 12 з 12 (24 хв.)
Переклад: bills_spirit
Ролі озвучували: Rainy984, Mokra, Bodya500icq, Uta

Дивитися Чистий звук онлайн

Дідусь Сецу, яким він так захоплювався і звучання якого так любив, помирає і перед смертю наказує йому припинити грати на шямісені. Допоки Сецу не зрозуміє, що його звучання ганебне і не знайде своє власне звучання. У Сецу більше нічого не залишилося і він вирушає у Токіо, без конкретної мети. Але згодом зустрічі у Токіо спонукають його таки віднайти власне звучання, бо без гри на шямісені він наче й не живий взагалі.
Приємного перегляду
Інформаційне повідомлення
Якщо ви бажаєте взяти субтитри на озвучення, зверніться спершу до перекладача або напишіть коментар під потрібним вам аніме.
Весна 2021 / Amanogawa
2 місяці і 2 тижні тому
1.4К
bills_spirit
ПЛЕЄР
ПОПЕРЕДНЯ
НАСТУПНА
9.5/10 (16)

СХОЖЕ АНІМЕ

Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
Raikurente Анімешник
Дата: 30 серпня 2021 20:14
Це аніме вже бавчив з субтитрами, проте зацікавив український переклад. Спочатку трішки не звично, але переклад та озвучення класне)
 • arisutwin Анімешник
  Дата: 4 серпня 2021 13:15
  наскільки вражаюче скомканий сюжет на користь музики! причому бачиш цю скомканість, але все одно лишається набагато більше, ніж у сучасних "збалансованих" тайтлах.
 • TrIgeR_256 Кавайний меценат
  Дата: 4 липня 2021 00:28
  Дуже дякую за переклад надзвичайно проекту, на перший погляд все виглядає досить звично для "змагального" серіалу: команда початківців на чолі з лідером професіоналом швидко та неймовірними зусиллями досягає значних результатів, у багатьох членів непросте минуле, а у цього самого лідера - просто карколомно заплутана доля і т.д. Проте тут все це зроблено на високу рівні, а разом із пристойною графікою, це не заважає головному герою серіалу, а саме колоритній ніппонській музиці.
  Досить специфічний звук цуґару-джямісена не можна порівняти з якимись іншими інструментами, хоча й техніка гри дещо нагадує гітарну, звідси й основні жанри творів для даного інструменту, а це фактично блюз чи навіть джаз, а деколи і майже рок; одні й ті самі композиції можуть виконувати в зовсім інших манерах, тому велика залежність від настрою та психологічного стану артиста, що чудово передано в серіалі навіть за допомогою графіки. Також досить незвичними та цікавими виглядають колективні виступи, бо цуґару-джямісен доволі індивідуальний інструмент, але й у цьому випадку продемонстрували кілька особливостей та стилів, тому ці музичні номери приємно урізноманітнили сприйняття не самої простої для нас ніппонської музики. Крім цього, у багатьох місцях фонова музика також вдало доповнює події та почуття персонажів, ну і погоджуюся, що перший варіант оупенінґу більш вдалий, дивно виглядає ця заміна в другій половині.
  Ще раз дякую за можливість познайомитися з даним серіалом, виконана надзвичайно кропітка робота, наснаги в наступних проектах be
 • 0rlaf Анімешник
  Дата: 28 червня 2021 00:53
  Дякую, за переклад чудового аніме.
 • bills_spirit Редактор
  Дата: 5 червня 2021 01:17
  Я теж вважаю цей тайтл дуже хорошим. І мені дуже прикро, що йому так мало уваги приділяють. Я не збиралася його перекладати, але мені так сподобалася перша серія, а потім кожна наступна, що на 4-й серії я вирішила, треба, щоб воно таки було перекладене. Хоч мені здається, що аніме - це дуже скорочена версія манґи, але воно все одно заворожує. Не дивіться на кольорову гаму, яку обрали для цього аніме, згодом ви до неї звикнете, а на саму промальовку. Адже тут дуже якісна промальовка рухів, що тяжіє до реалізму. Більшість композицій - це класичні твори для шямісена в різноманітних обробках. Мені також дуже сподобалися перший оупенінґ і ендінґ. Не розумію, навіщо всередині такого короткого сезону змінили оупенінґ на інший. А весь цей музичний соус доповнює буденність і драма. Коротше, дуже рекомендую для ознайомлення з музикою для цуґару-джямісена і його історією.
  І не дивіться на постер зі старшокласниками, бо тут все крутиться навколо однієї людини, а не суто школи. Вона тут далеко не головна.
 • kame Анімешник
  Дата: 4 червня 2021 23:47
  Як на мене, аніме хороше. Я завжди була слабка до музики, музичні аніме рвали мене на шматки й пробивали на сльози, а ось тут... Тут гра на шямісені подана так гарно, такі вдалі асоціації малюють перед очима, що це просто відвал рути. Рекомендую до перегляду!
 • Кіцуне Анімешник
  Дата: 5 травня 2021 14:53
  По відчуттям - це щось середнє між "Зупини цей звук" і "Березневий лев". Всім любителям музичних аніме та японських національних інструментів - однозначно дивитись!