Прошу Вас звернути увагу на це повідомлення!

Дякую, що відвідуєш мене кожен день, мені це дуже приємно))
Але хочу внести у наші "стосунки" трішки ясності!
Я не комерційний проєкт і не заробляю ніяких грошей на рекламі чи на чомусь іншому, що тебе може засмутити, живу коштом адміністрації та меценатів, яким я дуже вдячний. Всі відеоплеєри розміщені на безкоштовних відеохостингах, а як ти знаєш вони люблять напхати реклами, з цієї реклами я ніц не маю(( лише обурених користувачів.
Тому прошу поставитися до цього з розумінням.

Шановні користувачі, плеєри СТОРМО, МЕТА та (ҐЕТВІ - частково відновлено) більше не працюють тому, весь відеоконтент буде перезалито на інші відеохости у найкоротший час.

Як заблокувати рекламу на безкоштовних відеоплеєрах.

Твій сайт AniTube

Токійські месники

Переглянути трейлер

Рік випуску аніме: 2021
Жанр: Бойовик, Драма, Школа, Шьонен
Режисер: Хацумі Коічі
Студія: LIDENFILMS
Серій: 24 з 24 (23 хв.)
Переклад: Simona
Ролі озвучували: Antoly136UA, Crupt, Eternal Rage

Дивитися Токійські месники онлайн

Такемічі Ханаґакі - фрілансер, який у своєму житті досяг усіх глибин відчаю. Він дізнається, що єдина дівчина, з якою він колись зустрічався в середній школі, Хіната Тачібана, була вбита нещадною токійською бандою Манджі. Наступного дня після того, як почув про її смерть, він стоїть на вокзальній платформі, і в кінцевому результаті натовп людей штовхає його на колії. Він закриває очі, думаючи, що от-от помре, але коли він відкриває очі, то опиняється в минулому, за 12 років до того. Тепер, коли він повернувся до найкращих днів у своєму житті, Такемічі вирішує помститися за своє життя, врятувавши свою дівчину і змінивши себе.
Приємного перегляду
Весна 2021 / FanVoxUA
2 місяці і 2 тижні тому
16.1К
sashko san
ПЛЕЄР
ПОПЕРЕДНЯ
НАСТУПНА
9.1/10 (77)

СХОЖЕ АНІМЕ

Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
Kabeem Анімешник
Дата: 5 грудня 2021 16:21
Цитата: AV_
Мультик для 12-річних.
Ще не можете дивитися?
 • Juuso Анімешник
  Дата: 7 листопада 2021 18:59
  Цитата: AV_
  Мультик для 12-річних.
  В яблочко
 • AV_ Кавайний меценат
  Дата: 7 листопада 2021 00:33
  Мультик для 12-річних.
 • Asfades Анімешник
  Дата: 11 жовтня 2021 01:04
  Круте аніме, суперова озвучка!
  Залишається тільки чекати на продовження...
 • 0rlaf Анімешник
  Дата: 27 вересня 2021 15:03
  Цитата: RLm36
  Ну що ж, залишається очікуаати продовження, дякую вам за те що ви є :3
  Або читати манґу.
 • RLm36 Анімешник
  Дата: 22 вересня 2021 22:04
  Ну що ж, залишається очікуаати продовження, дякую вам за те що ви є :3
 • GoW Анімешник
  Дата: 22 вересня 2021 18:20
  Тільки но додивився аніме, що є, очманіти. Про себе, коротко: дивлюсь аніме з кінця липня. Передивився вже більше 30 тайтлів, серед яких й АоТ, й Наруто з його філлерами, й Ре:зеро. Це аніме коротше, це аніме простіше, це аніме новіше. 
  По перше, сюжет не поганий, показаний добре. Ті кто кажуть: "Стрибки в часі. нєрєалєстічна!!!!!11", можу лише побажати, дивитися меньше Артаса. В деяких моментах аніме, рисовка просідає, але в принципі, все на висоті, є до чого докопатись, але елементарно не хочется (Наприклад, від звичайного удару, відлетают на метрів 2-3, але то таке). ГГ -плаксій. Завжди плаче. Усюди плаче. І головне - увесь сезон. Це добре, що герой не змінюється з пустого місця. Такемічі - це Такемічі. Він був слабким, він є слабким, а от чи буде, це вже цікаво. Немає флешбеків і левел апів зі сльозами, усе виглядає гармонічно. В цілому, рекомендую аніме людям, які не бачили багато аніме, і скоріше можуть назвати себе новачками в цій сфері. Для них це аніме в самий раз. А, й що до кінцівки. Шедевр, 12\10. Чекаю 2 сезон.
 • TrIgeR_256 Кавайний меценат
  Дата: 19 вересня 2021 23:25
  Дякую за переклад та озвучення, дещо незвичний шкільний проект, у якому відсутні культурні фестивалі чи класні поїздки. Доволі цікаво було познайомитися з певною субкультурою ніппонських школярів, яка в різних формах існує у багатьох країнах, хоча порівнювати досить важко, бо більш-менш точно неформальні об'єднання такого роду зображають хіба в документальних фільмах, та й то зрідка, а всі художні більше нагадують геройський епос, що зовсім не відповідає дійсності. І цей серіал також не занурюється в причини виникнення чи діяльність формувань, а концентрується на взаємовідносинах кількох персонажів і емоціях, які мали б пояснити їх вчинки, часом доволі безглузді та характерні саме для підлітків. Як для епічної драми вийшло ніби непогано, навіть вже звична певна фантастична складова виглядає досить органічно і не дуже впливає на сюжет, але в загальному враження більше нагадує перегляд казки, хоч і недитячої зовсім. Графіка оригінальна і непогана, а от щодо музики були більші очікування, бо вона лише зрідка нагадувала таку, що асоціюється з "крутими пацанами" та байкерами, це й по власному досвіду можу сказати. Але це дуже ніппонський проект, хто зна що для них насправді характерно, всі ці роби із знаками та інші деталі, а ще дещо несподіване очікуване закінчення, яке характерне саме для цієї культури, якраз і викликає додаткове зацікавлення.
  Ще раз дякую за чудову адаптацію, наснаги з наступними проектами, а можливо і продовженням цього.
 • Anbiot Анімешник
  Дата: 19 вересня 2021 19:59
  Щиро вдячний за здійсненну роботу. Серед плюсів цього дивовижного аніме, можу зазначити такі як: динамічний сюжет, гг Такемічі не має імбових можливостей, подорожі у часі. Мінуси не буду доповнювати, їх і так в інших коментах зазначили. Буду очікувати наступну частину, надіюсь  вона все-таки буде. 
 • Тарлін Кавайний меценат
  Дата: 19 вересня 2021 18:42
  капець..
  дякую команді FanVox за озвучення, а хейтерам за хейт, бо наврядчи я би подивилась це аніме. 
  однозначно стало одним з улюблених, хоч і хотілось багато разів матюкатись під час перегляду.
  та і зараз хочеться
  я в шоці