Прошу Вас звернути увагу на це повідомлення!

Дякую, що відвідуєш мене кожен день, мені це дуже приємно))
Але хочу внести у наші "стосунки" трішки ясності!
Я не комерційний проєкт і не заробляю ніяких грошей на рекламі чи на чомусь іншому, що тебе може засмутити, живу коштом адміністрації та меценатів, яким я дуже вдячний. Всі відеоплеєри розміщені на безкоштовних відеохостингах, а як ти знаєш вони люблять напхати реклами, з цієї реклами я ніц не маю(( лише обурених користувачів.
Тому прошу поставитися до цього з розумінням.

Шановні користувачі, плеєри СТОРМО, МЕТА та (ҐЕТВІ - частково відновлено) більше не працюють тому, весь відеоконтент буде перезалито на інші відеохости у найкоротший час.

Як заблокувати рекламу на безкоштовних відеоплеєрах.

Твій сайт AniTube

Чарівна, як Місяць

Переглянути трейлер

Рік випуску аніме: 2017
Жанр: Романтика, Школа
Режисер: Сейджі Кіші
Студія: feel.
Серій: 12 з 12 + Спецвипуск (24 хв.)
Переклад: Maslinka
Ролі озвучували: Gwean, Maslinka

Дивитися Чарівна, як Місяць онлайн

Котаро Адзумі та Акане Мідзуно перейшли до випускного класу середньої школи і вперше стали однокласниками. Вони зрозуміли, що їх пов’язує взаєморозуміння і загальний світогляд. Разом зі своїми новими друзями, Чінацу Нішіо й Такумі Хірой, вони долають перешкоди і намагаються зрозуміти самих себе.
Цей рік – останній в середній школі, тому він дуже важливий. Герої стикаються з проблемами і намагаються їх вирішувати, таким чином дорослішаючи і пізнаючи світ. На них чекає чимало неочікуваних зустрічей, глибоких почуттів і яскравих емоцій. Їм хочеться дізнатися багато нового, познайомитися з цікавими людьми, навчитися будувати стосунки, справлятися з образами, краще розуміти інших і, звісно ж, добре розважитися.
Приємного перегляду
Весна 2017 / GweanMaslinka
5 місяців і 2 тижні тому
1.7К
sashko san
ПЛЕЄР
ПОПЕРЕДНЯ
НАСТУПНА
9.1/10 (12)

СХОЖЕ АНІМЕ

Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
TrIgeR_256 Кавайний меценат

Дата: 11 квітня 2021 08:32
Дуже дякую за переклад та озвучення, ідеальний романтичний серіал про середню школу, настільки ніжний та зворушливий, що самому хочеться побути десь там поряд та поспостерігати за подіями та головними героями...
Також надзвичайно імпонує чудова м'яка "акварельна" графіка та підібрана до неї музика, а веселі та кумедні вставки доповнюють картину шкільних та родинних буднів  hey  
Не так багато проектів саме про середню школу, ще раз дуже дякую за майстерну адаптацію команді G&М, наснаги Ваму наступних роботах!